2067 - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

2067

2067

Oct. 01, 2020Australia114 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film 2067 online?

Do roku 2067 Ziemia zostaje spustoszona przez zmiany klimatyczne, a ludzkość zmuszona jest żyć na sztucznym tlenie. Choroba wywołana syntetycznym O2 zabija światową populację, a jedyną nadzieją na wyleczenie jest przesłanie z przyszłości: “Wyślij Ethan Whyte”. Ethan, pracownik podziemnego tunelu, zostaje nagle przeniesiony do przerażającego, nowego świata pełnego nieznanych niebezpieczeństw, gdzie musi walczyć o ocalenie rasy ludzkiej. Widok Larry’ego jest równie przygnębiający jak zwykłe dudy w świecie niezależnej fantastyki naukowej, ponieważ w tej sprytnej historii są możliwości. Ta prosta historia jest wspaniałym i interesującym przypomnieniem „12 małp” o przyszłości i podróży. Ostry i pokręcony w 2067 roku. Rdzeń przydaje się fanom tego gatunku, chociaż charakteryzuje go degradująca wydajność i nieudane słowa.

Ponieważ jesteśmy tylko my, planeta jest szybka, tak, już umiera, powodując głód tlenu i powszechne choroby. Wizja Larry’ego jest tragiczna i ostrzega przed tym, co może się z nami stać, jeśli zmiany klimatyczne nie będą głównym tematem przyszłych wyborów.
Za efekt wizualny odpowiada scenarzysta / reżyser Seth Larney, który dołączył do zespołu w 2067 roku. Science Fiction pokazuje zawodzony świat, w którym kryzys klimatyczny doprowadził do niebezpiecznego niedoboru tlenu. Raport pochodzi z nieznanych źródeł i zawiera prośbę, aby absurdalny wielki fan branży, Codi Smith-McPhee, nadążał za duchem czasu.

Produkcja zawiera bardzo ważne tematy dot. dzisiejszego klimatu

Larry przedstawia dystopijne społeczeństwo, którego estetyka przypomina biegaczy liści i bardziej soczyste, zielone i bardziej odległe środowisko, w przeciwieństwie do społecznego wymierania i odradzania się natury, jak w serii gier wideo The Last of Us. Cieszę się, że nauczyciel może wzbudzić poczucie hojności. Ta historia science fiction od razu intryguje tajemniczą historią i wciągającą grafiką, ale ze względu na długą, nudną strukturę i niezadowalające zakończenie postacie lub historie zwykle stają się tym, czym są. Opis największych zmarszczek i dolegliwości w życiu; Każdy jest wrażliwy i nie organiczny.

Dopracowano bardziej szczegółową interpretację historii, która zasadniczo mówi, że „ludzie są głupi, wściekli i wściekli na świat”. Ostatni krok Jetany kończy się ciekawą i trudną zagadką: czy to za dużo kłopotów dla bohatera czy niezręcznego dziecka? Oprawa wizualna filmu jest oczywistym zwycięzcą: opuszczone 400-letnie laboratorium otoczone bujną zielenią zapewnia niezapomniany obraz, mimo że główny obraz wygląda raczej kiepsko.

2067 online

Bardzo dobre efekty wizualne i dźwiękowe

Druga strona filmu jest po prostu taka, że ​​Ethan i Judasz udają się w te same miejsca w przyszłości i próbują wyjaśnić wszystko, co się dzieje. Zagłębianie się w niektóre z głównych tematów filmu może być również monotonne i frustrujące. Wreszcie odkryć wszystko, a nie 100 procent. Najwyraźniej wszystko jest ze sobą powiązane i dokładnie to, o czym prawdopodobnie się domyślasz. Może to być jeszcze łatwiejsze niż oczekiwano. Wygląda to tak: nie obchodzi mnie pierwsza akcja.

Nie pomaga, że ​​główni bohaterowie filmu, Smith Macphy i Quaten, nie są tutaj dobrzy. Żadna z serii nie wygląda szczególnie śmiesznie, mimo że film jest głęboko zanurzony w jego życiu osobistym. Dlatego trudno się naprawdę martwić, co stanie się z którymkolwiek z nich. Zwykle wyglądają na bardzo zmęczonych, bardzo przestraszonych lub bardzo złych i szepczą lub krzyczą. Może się to wydawać nieco bardziej konsekwentne i wydaje się, że potrzeba zbyt wiele wysiłku, aby zmienić niejasną motywację uczestnika. Podczas gdy oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa Kennetha Lampli i Kirsten Axelholm jest czasami nieco przesadzona z powodu wydarzeń na ekranie, ich ostatni akompaniament jest boleśnie piękny. Pokazuje znacznie smutniejszy i ostrzejszy film – „2067” może być jednym z filmów. Zamiast tego otrzymujemy kombinację różnych efektów.

2067
2067
2067
2067
2067
2067
2067
2067
2067
2067
Tytuł oryginalny 2067
Netflix 4.8 2,244 głosów
Cda | Zalukaj 5.2 224 głosów

Reżyser

Seth Larney
Reżyser

Obsada

Kodi Smit-McPhee isEthan Whyte
Ethan Whyte
Ryan Kwanten isJude Mathers
Jude Mathers
Sana'a Shaik isXanthe Whyte
Xanthe Whyte
Aaron Glenane isRichard Whyte
Richard Whyte
Leeanna Walsman isSelene Whyte
Selene Whyte
Deborah Mailman isRegina Jackson
Regina Jackson
Finn Little isYoung Ethan Whyte
Young Ethan Whyte
Matt Testro isYoung Jude Mathers
Young Jude Mathers
Damian Walshe-Howling isBilly Mitchell
Billy Mitchell
Andy McPhee isDesperate Worker
Desperate Worker
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia6

Mogą Ci się spodobać

Sekretna obsesja
Czyj to dom?
Może pora z tym skończyć
Annabelle wraca do domu
Proces Siódemki z Chicago
Target Number One
Monos
Chemical Hearts
The Outpost
Eskorta
Ordinary Love
Robot Riot