What's happening?

303. Bitwa o Anglię - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

303. Bitwa o Anglię

303. Bitwa o Anglię

Sep. 07, 2018UK, Poland105 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 3 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film 303. Bitwa o Anglię online?

To rodzaj chichotu w historii. Przez lata Polacy nie mogli się spotkać, aby nakręcić film o 30. wieku, w którym to przypadku Brytyjczycy postanowili zrobić podobny krok. Zawsze dotyczy to jednak polskiego wsparcia. A potem dwa filmy pojawiają się w kinach, dwa filmy z II. Dla polskich pilotów, którzy służyli w RAF podczas II wojny światowej.
W 1940 r. Polacy i Brytyjczycy połączyli siły, aby walczyć z inwazją nienawiści. 78 lat później nie utworzył tak spójnej i trwałej koalicji, tym razem w dziedzinie filmu. Zupełnie dziwna sytuacja, gdy dwa gorące filmy słynnego 30-wiecznego pilota, prawie samotnego, pojawiają się na ekranie polskiego filmu za dwa tygodnie (drugi film „303 wieku. Prawdziwa historia” ma 31 lat. Sierpień). David Blair był pierwszym latającym polskim i brytyjskim samolotem. „303 Bitwa o Anglię” może tylko pomarzyć o osiągnięciu pułapu, gdy polskie myśliwce rzuciły niemiecki samolot.

Wiele lat po długiej wojnie Brytyjczycy nadal słyszeli o znaczącym wkładzie polskiego pilota w sukces kampanii powietrznej przeciwko nazistowskim Niemcom. Jeden z nich ignoruje, odmawia i jest zmuszony do emigracji z wysp; w rzeczywistości rozgrzani do czerwoności piloci dopiero teraz (choć nie osobiście) podczas rehabilitacji filmowej. David Blair był mniej więcej w stanie przywrócić fascynującą historię tego wyjątkowego wieku, podkreślając brytyjską arogancję wśród uczestników 30 wieku. Jednak samokrytyka i dobre intencje nie wystarczyły. Relacja polega na tym, że brytyjski reżyser rozwinął umiejętności nieostrożnych pilotów. I nawet polskie słowa nie pomogły bohaterom filmu „Bitwa o Anglię” i liście pisarzy.

Dywizjon 303 Bitwa o Anglię film

303. Bitwa o Anglię to bardzo dobra polska produkcja

Bałam się 303. Bitwa o Anglię po prostu się o nas dowiedział. Bałam się, ponieważ filmografia reżysera Davida Blaira była mieszanką niskobudżetowych seriali, filmów telewizyjnych i produkcji, których opisy nie wydawały się szczególnie przyjemne. Na szczęście okazało się, że Szkoci byli bardzo dobrymi rzemieślnikami pracującymi nad budżetem, gdy zobaczyli Bitwę o Anglię 303. Film jest równie emocjonujący co nowa produkcja Szybcy i Wściekli 9.

Siła 303 Bitwa o Anglię to historia. Polacy walczący z armią brytyjską o nadmierną męczeństwo są jednym z największych przejawów wojny. Podkreślają, że ci ludzie, którzy kontrolują samolot, z wyjątkiem bohaterów, są przede wszystkim chłopami doskonałą grą polityczną. „Oczywiście walczyliście o wolność i naszą, ale historia była zaledwie kilka palców od wyrzucenia jej do kosza, co pokazuje, że historyczne znaczenie jest tylko jedną z wartości w obrazie Davida Blaira.

Po raz drugi miałem okazję zobaczyć Milo Gibsona w akcji. Strzelił do Hacksaw Ridge znacznie lepiej niż jego ojciec, ale nic dziwnego, że grał tu znacznie większą rolę.

Jak wypadła obsada filmowa?

Największym rozczarowaniem jest jednak Marcin Dorociņski, a nie z powodu gry, ponieważ zazwyczaj jest to najwyższy poziom. Aktor przoduje w scenach, w których musi mówić po angielsku oraz na imprezach z rodakami. Problem polega na tym, że dystrybutor ogłasza film, ponieważ Dorociński odegrałby tam znaczącą rolę. Na naszym plakacie przypomina Iwana ze sceny głównej i prawdopodobnie jest w ciągu 5 minut od pełnego występu. Filip Pławiak musi grać więcej i nawet nie ma plakatu.

Historia 30 wieku jest idealna do filmów. David Blair nie skorzystał jednak z tej okazji. Nakręcił przeciętny film telewizyjny. Unikalna prośba, ale nie na tym poziomie. Urzeczywistniło się to dzięki dramatowi i czynowi – tutaj go brakowało.

W tym momencie komplementy dobiegają końca, ponieważ podeszliśmy do kwestii technicznych i tutaj nie jest tak dobrze. Większość scen walki i efektów specjalnych jest naprawdę atrakcyjna. Wyglądają niżej niż przeciętna gra komputerowa z lat 90., a strona jest prawie przezabawna. Kino wojenne ma ogromne koszty finansowe, a jeśli tak to wygląda, musisz wydać na niego duży funt brytyjski. Nie ma innego wyjścia. Szkoda, że ​​wybrali tak brzydki romans, zielone ekrany i śmiertelne efekty komputerowe, ponieważ mogliby zostać bez brytyjskiego ciosu 303. Synchronizacja Ivana Rona wygląda równie dziwnie – wierci uszy i infantylizuje bohatera.

303. Bitwa o Anglię
303. Bitwa o Anglię
303. Bitwa o Anglię
303. Bitwa o Anglię
303. Bitwa o Anglię
303. Bitwa o Anglię
Tytuł oryginalny Hurricane
Netflix 5.9 3,555 głosów
Cda | Zalukaj 5.9 81 głosów

Reżyser

David Blair
Reżyser

Obsada

Iwan Rheon isJan Zumbach
Jan Zumbach
Milo Gibson isJohn Kent
John Kent
Stefanie Martini isPhyllis Lambert
Phyllis Lambert
Nicholas Farrell isAir Chief Marshal Sir Hugh Dowding
Air Chief Marshal Sir Hugh Dowding
Sam Hoare isKellett
Kellett
Phil McKee isHiggins
Higgins
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia3

Mogą Ci się spodobać

Horyzont uczuć
Twist
Tylko sprawiedliwość
Gorący temat
Obcy pasażer
Test na przyjaźń
Misja Greyhound
Wiek Adaline
Boże Ciało
Na celowniku
Słońce też jest gwiazdą
Nomadland