What's happening?

355 - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

355 Zalukaj Online

355 - ZALUKAJ ONLINE

Jan. 05, 2022China122 Min.PG-13
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film 355 online?

Kiedy Chastain zwróciła się do twórcy filmu Simona Kinberga (Dark Phoenix) z pomysłem nakręcenia filmu szpiegowskiego dla kobiet miała dobre przeczucia. Wciela się w postać oficera CIA Mace’a, który przebywa w Europie w poszukiwaniu broni, która pozwoli mu dokonać internetowego spustoszenia. Mechanika nie jest kluczowa, mechanizm to tylko skacząca kulka, za którą wszyscy muszą gonić przez kontynenty, ważne jest to, że 355 strasznie zawodzi jako porywający obraz szpiegowski.

355 czyli film Siomna Kinberga

Istnieje film 355, który został wyreżyserowany przez Simona Kinberga, a jego akcja rozgrywa się w roku 2055. Choć obecność kobiecej ekipy szpiegowskiej kładzie się cieniem na całość, to nie wiadomo, czy jest to uzasadnione.

Każdy obraz szpiegowski potrzebuje globalnego zagrożenia, które powszechnie przedstawia się w postaci chipa, który w ciągu kilku minut potrafi włamać się do dowolnego systemu komputerowego (otwartego lub zamkniętego). Są w stanie spowodować, że komercyjny samolot staje w płomieniach, a następnie, za naciśnięciem jednego przycisku, wyłączyć całą miejską sieć elektryczną. Luis, moralnie skłócony kolumbijski szpieg, pomaga MacGuffinowi w ucieczce z tajemniczej niemieckiej organizacji wywiadowczej, uniemożliwiając mu sprzedaż chipa kartelowemu lordowi (Edgar Ramrez).

O czym opowiada fabuła?

To grupa weteranów szpiegostwa, którzy pochodzą z różnych krajów, ale łączy ich mistyka renegatów. Jessica Chastain, pracując dla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA), wciela się w rolę Mace’a, którego zadaniem jest odzyskanie dysku z kluczem do danych, który może zrobić wszystko (zbombardować samolot w trakcie lotu, przeniknąć do dowolnego zamkniętego systemu komputerowego) i dlatego jest narażony na kradzież przez międzynarodową grupę przestępców.

Kolumbijski najemnik (Édgar Ramirez) ma dać jej windę do Paryża, gdzie jej długoletni kolega agent Nick (Sebastian Stan) dołącza do niej. Podczas miesiąca miodowego, Nick sugeruje, że używają swoich ukrytych tożsamości, aby ustanowić siebie jako para. Kiedy klucz francuski, wprowadzony do ich operacji przez Marie (Diane Kruger), inny rywal niemiecki agent BND, zostaje odkryty, ich związek z Mace kończy się nagle.

Krzyk 5 Online to horror, który trzeba obejrzeć.

W centrum fabuły znajduje się wszechmocna technologia, zdolna do rozbijania samolotów, napełniania sieci elektrycznych i ogólnie do spustoszenia czyichkolwiek planów. Mace i Nick są powierzone zadanie dostarczenia go. W wyniku tego wykolejenia Chastain jest zmuszona współpracować z agentami z całego świata, aby dowiedzieć się, co się stało i jak to zrobiono.

Niewykluczone, że mimo to „355” mogło być obrazem doskonałym. Ludzie gromadzą się wokół stołu, by po wygranej wypić piwo i wymienić się wojennymi historiami, a rosnące poczucie wspólnoty sprawia, że chciałoby się, by było ich więcej w okolicy. Jakby bardziej brutalna wersja „9 to 5”, odwrócili się od zdominowanej przez mężczyzn agencji, dla której wcześniej pracowali, i teraz są zdani na siebie, polegając na sobie nawzajem, by przetrwać.

355
355
355
355
355
355
355
355
355
355
Tytuł oryginalny The 355
Ocena widzów: 4.8 5,478 głosów
Cda | Zalukaj 6.4 90 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.