What's happening?

365 Dni - CAŁY FILM ONLINE HD

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

365 Dni

365 Dni - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 07, 2020PL. 116 Min.
Twoja ocena: 10
8.8 88 głosy

Gdzie oglądać cały film 365 Dni online?

Jest to film, który został wydany w 2020 roku na podstawie bestsellera książki Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Jest to filmowa adaptacja o gatunku erotycznym. to filmowa adaptacja powieści erotycznej Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Cały film jest bardzo erotyczny i uznawany za najbardziej kontrowersyjny ostatnich lat. Główną bohaterką filmu jest „Laura Biel” (Anna-Maria Sieklucka) , która wyjechała na wakacje do Sycylii. Tam natomiast dostrzegł ją przystojny boss mafii. Był nim Massimo Torricelli , który jest obrzydliwie bogaty i żyje w luksusach. Laura zostaje porwana przez bossa mafii i ograniczony czas aby się w nim zakochać – 365 dni. Jeśli go nie pokocha , będzie mogła odejść jak by nigdy nic. Zwiastun filmu możemy oglądać już od jakiegoś czasu na stronie youtube. Jak większość znanych nam już filmów np. Małgosia i Jaś.”


365 dni cały film online

Mimo to , że film dopiero doczeka się swojej premiery 7 lutego to już budzi wiele kontrowersji , przede wszystkim ze względu na swój charakter erotyczny. Spodziewa się , że film sprzeda się tak samo dobrze jak książka , która została okrzyknięte bestsellerem. Większość fanów kina uważa , że jest to polska wersja filmu „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” , który również zrobił ogrom pozytywnych opinii i fanów.

Mężczyzna wykorzystuje wszystkie metody aby podbić serce młodej polki. Kobieta przetrzymywana będzie w luksusach takich o jakich jeszcze nawet nie śniła. Bardzo drogie jachty, helikoptery i samochody to tylko ułamek tego co kobieta otrzyma od bogatego hiszpana. Miejmy nadzieję , że film będzie tak dobry jak książka „365 dni”. Prawdopodobnie jak film sprzeda się tak jak zaplanowano ukaże się druga wersja filmu „Kolejne 365 dni„.

Obsada filmu 365 Dni:

  • Anna Maria Sieklucka
  • Michele Morrone
  • Magdalena Lamparska
  • Bronisław Wrocławski
  • Otar Saralidze bohatera
  • Mateusz Łasowski
  • Grażyna Szapołowska
  • Tomasz Stockinger
  • Przemysław Sadowski
  • Michał Mikołajczak
  • Natasza Urbańska
  • Agnieszka Warchulska i inni

365 Dni online czyli film kipiący seksem i namiętnością

Produkcja ta jest opowieścią o życiu w luksusie, którego tak bardzo pragną niektóre kobiety. Marzenie o życiu jak w bajce, gdzie książę dostrzeże je i zakocha na całe życie. Dodatkowo zapewni życie w bogactwie, dzięki któremu nie będzie trzeba przejmować się codziennymi troskami i obowiązkami. Gdyby tego było mało najlepiej, żeby codziennie dawał satysfakcjonujący seks i był na każde skinienie palcem. Uważam, że film jest wizualizacją tego kobiecego pragnienia wielu polskich kobiet.

„365 Dni” nie spodobał się krytykom filmowym oraz fanom książki. Film zawiera zbyt dużo wad, które zobaczy bez problemu przeciętny ekranowy widz. Historia ta jest nudna, przewidywalna i bez jakiegokolwiek poczucia humoru. Od początku filmu możemy przewidzieć jak zakończy się cała opowieść. Główni bohaterzy, którzy są kochankami wyglądają jak z plakatu ale oprócz tego nie mają nic do zaoferowania co spodobało by się widzom. W całym filmie mamy przyjemność oglądać znane nam polskie twarze z telewizji np. Nataszę Urbańską, Natalię Janoszek czy Przemka Sadowskiego.

365 Dni 2020

Czy warto obejrzeć polskiego Greya?

„365 dni” to polska odpowiedź na amerykańską trylogię szarości. Jak wszystkie trzy części Pana Greya, i ta była polskim filmem opartym na największym skandalu polskich pisarzy i ten mit udało się nawet zachować. Tak naprawdę kobiety, które spotykamy na biletach 365 dni są takie same: cenią swój wygląd, mężczyźni mają źródła fizycznej przyjemności i pieniędzy (oczywiście muszą być piękni), a buty znają wszyscy z najnowszej kolekcji. Może kobiety nie mogą kontrolować tego, co dzieje się w ich ustach z powodu jej obsesji.

Meyer zwrócił uwagę, że Laura jest bardzo stereotypową romantyczną bohaterką. Jednak ich zachowanie jest często nieodpowiednie, co jest sprzeczne z ich odpowiedzialnym, profesjonalnym podejściem. Nawet tekst Massimo wydaje się bardziej przerażający niż romantyczny. Podczas gdy autorzy dystansują się od przygód Laury i Massimo w łóżku, humor łagodzi przewidywalność wydarzeń i różne erotyczne stereotypy. „Ale żyjący pisarz to duża przeszkoda” – powiedziała na premierze Blanka Lipińska. Kiedy to usłyszał, trzymała się reżysera i producentów.

Nie da się ukryć, że główni bohaterowie byli w stanie przezwyciężyć napięcie i atrakcyjność między Laurą i Massimo, w przeciwnym razie potrafią być strasznie nieczuli. Nie pomagają im fatalne dialogi i fakt, że cała historia jest bardzo poważna. Scenariusz jest niespójny, a czasem niezrozumiały pomimo otwartości głównego wątku. Inne plany pojawią się na chwilę na ekranie, a potem znikną bez wyraźnego powodu.

365 Dni
Tytuł oryginalny 365 Dni
Cda | Zalukaj 8.1 9 głosów
Udostępnienia577