What's happening?

After 3 Ocal mnie (After We Fell) - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

After 3 Ocal mnie (After We Fell)

After 3 Ocal mnie (After We Fell)

Aug. 05, 2021United States108 Min.N/A
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film After 3 Ocal mnie (After We Fell) (2021)?

Nie mówię, że system bardzo się zmienił. Relacja między nimi jest całkowicie dysfunkcyjna i niezdrowa. Hardin nadal jest osłem właściciela. Jest całkowicie samolubny, samolubny, ma pytania o samoocenę. Poza tym Tesa jest nadal skromną kobietą, której na to nie stać i która naprawdę może być sama. Życie zawodowe zaczyna podupadać. Nie myślał o nikim oprócz swoich przyjaciół, nawet nie jego rodzina. Trzeba po prostu ufać, że Hardin jest zdenerwowany, kiedy ujawnia wielki sekret, który skrywa. Tessa wie, że Hardin ją kocha i zrobi wszystko, by go chronić, ale spotkanie z nią będzie miało duży wpływ na jej życie. Ten krąg zazdrości, nieprzewidywalnego gniewu i przebaczenia zostaje stłumione. Nigdy nie czuł się silniejszy ani martwił się wielokrotnymi pocałunkami, ale czy niepowstrzymany żar jego i Hardina był dramatyczny? Czasami wystarczyła miłość, żeby ich trzymać razem.

W przeciwieństwie do innych historii miłosnych, Anna Todd, jak wszystkie powieści, nigdy nie kończy się uczuciem ciepła i nieskończoności. Ostatecznie, po Hardinie, zostawia Tessę Blindo w ślady Boba i decyduje się zostać z Zedą. Hardin spędza wtedy większość czasu na podejmowaniu okropnych decyzji, które przerażają Teslę. Druga książka kończy się, gdy Hardin i Tesa opuszczają razem salon tatuażu. Ludzie tacy jak Hardin Scott, Chuck Bass i Christian Grey są dobrzy i że klub kocha tę niesamowitą miłość. Jak zawsze podkreślałem, panie i panowie, to tylko historie. Nie pozwól im zbytnio na ciebie wpływać. Używaj ich jako mydła, ale nie używaj ich jako inspiracji w swoim życiu.

After. Ocal mnie Cały Film Online HD

After We Fell znowu zaskakuje!

Oznacza to, że After We Fell jest tak samo uzależniające jak poprzednie dwa, z wyjątkiem kilku zwrotów akcji, które sprawią, że Twój zwierzak będzie leżał na podłodze. After 2 We Collided to dramat opowiadający historię miłosną Hardina i Tessy, gdzie ich natura jest onieśmielająca i powtarzalna, a czekanie na następną zrujnuje Twoje oczekiwania.

Chociaż związek się poprawił, nadal jest to bardzo nieprzyjemna powieść. Podczas gdy Tessa podróżuje do Seattle, Lendon przenosi się do Nowego Jorku, gdzie spotyka swojego starego przyjaciela Dakotę, a Hardin naprawdę próbuje się bronić przed swoim najgorszym wrogiem. Ci uczniowie zdobyli więcej punktów niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy innych graczy z przeszłości: Stepe, Molly, Logan, Zeda, Jungfrau, Tristan i Trevor. Zed ciężko pracuje, aby pozostać w kontakcie z Tessą. Po drodze spotkamy też nowych bohaterów, zwłaszcza Liliano i Railie, którzy sprzeciwiają się chaotycznemu związkowi Tessy i Hardina.

Świetna produkcja z polskim lektorem

Liliana jest absolutnym aniołem i mam nadzieję, że zobaczę więcej. Jest bardzo podobna do Tessy, tyle że mogłaby zwinąć się w kłębek, żeby ją lepiej poznać. Podoba mi się sposób, w jaki traktuje Hardina i nienawidzi gówna, ponieważ wie, jak podejrzewać swoją dziewczynę. Myślę, że Tessa i ja możemy być dobrymi przyjaciółmi i uczyć się od siebie nawzajem. Nie zaprzeczam próbom kontrolowania jego nastroju, nie jest impulsywny, a Tesa jest nim o wiele bardziej zainteresowana, nawet w tym filmie jego związek z Lendonem jest zabawny. Znowu widzi wspaniałego chłopca, którym może być, kiedy nauczy się kochać siebie.

Oznacza to, że po jesieni nie jest to kolejna wielka powieść literacka. Mimo tych porównań nie jest to najlepsza historia miłosna dla nas ani dla żadnego innego pokolenia, a raczej opera mydlana i dramatyczne wydarzenie, którego nie można nieustannie zahipnotyzować. Ale mówimy o tym, że dramat nie jest zbyt długi, a ostatnia część okazuje się zupełnie nieoczekiwanym dramatem i nic nie pamięta.

After 3 Ocal mnie (After We Fell)
Tytuł oryginalny After We Fell
Ocena widzów: N/A N/A głosów

Reżyser

Obsada

Chance Perdomo isLandon Gibson
Landon Gibson
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Mira Sorvino isCarol Young
Carol Young
Arielle Kebbel isKimberly
Kimberly "Kim" Vance
Frances Turner isKaren Scott
Karen Scott
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia25