What's happening?

Amundsen - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Amundsen

Amundsen - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 15, 2019Czech Republic125 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Amundsen online?

Roald Amundsen (Pl Sverre Hagen) był pierwszym odkrywcą, który dotarł na Biegun Południowy. Jego podróż została opisana w filmie Amundsen: The Greatest Expedition. Katastrofa samolotu, krwawe rany, zimno, martwe zwierzęta i spalone szczątki ludzkie to tylko niektóre z brutalnych przedstawień misji Amundsena i kolejnych misji na Antarktydzie. Przedstawione jest również samobójstwo z użyciem broni palnej. Sceny z piciem, paleniem i łagodnymi przekleństwami są obecne, podobnie jak te z całowaniem („damn”). Tematy odwagi, ciekawości, wytrwałości i pracy zespołowej są obecne w narracji Amundsena. Dodatkowo w roli głównej występuje Katherine Waterston.

Leon Amundsen  w filmie AMUNDSEN opowiada o epickiej wyprawie swojego młodszego brata Roalda na biegun południowy. Z powodu jego wypraw Roald Amundsen staje się sławną osobą, ale jego relacje z bratem słabną w miarę, jak on sam coraz bardziej odsuwa się od rodziny.

Sprawdź też film: BATMAN AND SUPERMAN: BATTLE OF THE SUPER SONS – ZALUKAJ ONLINE

Niesamowita historia, którą trzeba zobaczyć

W tym historycznym biopicu podążamy śladami jednego z największych odkrywców w historii ludzkości. Reputacja Amundsena jako pierwszego człowieka, który dotarł do bieguna południowego jest zasłużona. Okazał się on żałośnie nieprzygotowany do wyprawy, która była jego życiem osobistym. Hagen wykonał fantastyczną pracę, portretując głównego bohatera, człowieka, który cicho, ale stanowczo żył według własnych standardów, nawet do tego stopnia, że doprowadził do rozłamu między sobą a swoim bratem. Imponujący jest również portret Rubecka jako brata, który tęskni za bliską więzią, jaką kiedyś dzielił z młodszym rodzeństwem.

Reżyser Espen Sandberg i autor zdjęć Pl Ulvik Rokseth w intymny sposób przyglądają się biegunowi południowemu, wykorzystując skrupulatne tempo i panoramiczne zdjęcia, aby podkreślić ogromne piękno i przerażający charakter Arktyki i Antarktyki. Kilka ujęć pokazuje, jak bezlitosny potrafi być krajobraz, więc jego twardość nie jest bagatelizowana. Te momenty podkreślają niebezpieczeństwo i cudowny charakter misji Amundsena. Ostatnie sekwencje filmu przedstawiają głównego bohatera. Człowieka, który wielokrotnie unikał śmierci, stojącego przed nią w arktycznej dziczy, miejscu bliskim jego sercu.

 

Amundsen
Amundsen
Amundsen
Amundsen
Amundsen
Tytuł oryginalny Amundsen
Ocena widzów: 6.2 4,332 głosów
Cda | Zalukaj 6.216 134 głosów

Reżyser

Obsada

Pål Sverre Hagen isRoald Amundsen
Roald Amundsen
Christian Rubeck isLeon Amundsen
Leon Amundsen
Trond Espen Seim isFridtjof Nansen
Fridtjof Nansen
Ole Christoffer Ertvaag isHjalmar Riiser-Larsen
Hjalmar Riiser-Larsen
Ida Ursin-Holm isKiss Bennett
Kiss Bennett
Fridtjov Såheim isHjalmar Johansen
Hjalmar Johansen
Jonas Strand Gravli isLeif Dietrichson
Leif Dietrichson
Ruby Dagnall isAline Amundsen
Aline Amundsen
Udostępnienia0