What's happening?

Annabelle wraca do domu - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Annabelle wraca do domu

Annabelle wraca do domu - CAŁY FILM ONLINE HD

Opęta ich wszystkichJun. 26, 2019US. 106 Min.6.1
Twoja ocena: 1
8.5 6 głosy

Gdzie oglądać cały film Annabelle wraca do domu online?

Annabelle Wraca do domu (org. Annabelle Comes Home) to amerykański horror z 2019 roku w reżyserii Gary Dauberman’a. Laleczka o imieniu takim samym jak tytule zostaje zamknięta w piwnicy w zabunkrowanym pokoju. W raz z nią w jednym pomieszczeniu  z innymi demonami. Pewnego razu jednak, lalka wymyka się z pod kontroli domowników i może robić to co wychodzi jej najlepiej. Fabuła jest moim zdaniem trochę zbyt nudna i przewidywalna. Wszystko dlatego, gdyż trzy nastolatki, które są głównymi bohaterkami oprócz biegania i wrzeszczenia nie prezentują nic specjalnego. Mam wrażenie, że horror ten jest robiony w stylu filmów tego typu z lat 90-tych. Dużo chaosu, krwi i momentów, w których niespodziewanie wyskakuje potwór. Niemniej jednak jest to produkcja, którą można obejrzeć.

Annabelle wraca do domu Cały Film Online

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła?

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. To stwierdzenie ma inne przerażające znaczenie – bardziej realne. W końcu ciekawość przerażających filmów może doprowadzić kogoś do piekła. Lub tak jak w całym filmie Annabelle wraca do domu  postaw bohatera w niebezpiecznej pozycji. Więc jeśli masz znak z napisem: Nie otwieraj pokoju! Nie dotykać! Musimy wykonać to polecenie.
Oczywiście bohaterowie horrorów nie wspierają przetrwania. Kiedy widzą, że nagłówek czegoś zabrania, zauważają, że dziecko powinno to zrobić. Co się stanie, jeśli otworzę dziurę, w której jest dziecko? Gry wyglądają dość przerażająco i mocno się uśmiechają, ale to normalne. Nikomu to nie zaszkodzi

Ta historia rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy poznaliśmy Warrensa, Lorraine (Vera Farmiga) i Eda (Patrick Wilson). Minęło kilka lat, odkąd tytuł dziecka zmienił życie wielu ludzi w piekło. Tym razem ci dwaj poszukiwacze zjawisk paranormalnych postanowili przejąć przeklętą Annabelle, portal z duchami przybywającymi do naszego świata i zamkną ich w specjalnym pudełku. Plan powinien być idealny. Jeśli nie mogą oswoić tego cholernego dziecka, nikogo tam nie ma. Byłoby dobrze, gdyby ciekawa dziewczynka nie opiekowała się córką. Dziewczyna wchodzi do biura Warrena, łamiąc wszystkie zasady i „przypadkowo” puszcza demona. Czy troje nastolatków może oswoić Annabelle lub być z innymi ofiarami?

Z każdym wydaniem co raz słabiej..

Lorraine i Ed Warren wracają do domu po kolejnej wizycie. Tym razem mają dziecko – Annabelle – które okazuje się rodzajem latarni. Każdy umysł pokazuje swoją obecność, gdy zbliża się do gier, jest przyciągany i jakoś przyciągany. To czyni z nich potężną i niebezpieczną broń. Więc Warren robi wszystko, aby trzymać dziecko w piwnicy i inne niebezpieczne rzeczy. Annabelle jest umieszczana w specjalnym pudełku i umieszczana na nim.

Annabelle wraca do domu Online to w całej historii średnio trzy nastolatki wypadają i ograniczają się do głośnych krzyków i z przerażeniem wchodzą do pokoju. W związku z tym Annabelle wraca do domu i pamięta okropności drugiej połowy lat 90., które były skierowane głównie do młodych ludzi. Dużo krzyków, trochę krwi i wiele chwil, gdy potwory niespodziewanie wyszły z ciemności. Nie ma nic nowego ani interesującego. Jak wiemy, takie przewidywalne punkty są usuwane dzięki muzyce, która nie pozostawia złudzeń.

Fani mogą być rozczarowani, że Warren pojawia się tylko w tej sekcji na początku filmu. Nie jesteś największym bohaterem. Kiedy w ich domu dzieją się dziwne rzeczy, mają kolejną misję, a ich córka Judy musi spotkać złych facetów. Grająca McKenna Grace nie udziela rad, postać jest nudna, a aktorka nie jest tak żywa – nie może niczego zasugerować publiczności poza przestraszoną twarzą. Przypomina jej partnerkę Madison Iseman i Katie Sarife, a jeśli Michael Cimino pojawi się jako Bob na horyzoncie, film nie będzie tak zabawną komedią.

 

Annabelle wraca do domu
Annabelle wraca do domu
Annabelle wraca do domu
Annabelle wraca do domu
Annabelle wraca do domu
Annabelle wraca do domu
Annabelle wraca do domu
Annabelle wraca do domu
Tytuł oryginalny Annabelle Comes Home
Ocena widzów: 6.1
Cda | Zalukaj 6.1 1,160 głosów

Reżyser

Obsada

Mckenna Grace isJudy Warren
Judy Warren
Madison Iseman isMary Ellen
Mary Ellen
Katie Sarife isDaniela Rios
Daniela Rios
Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Michael Cimino isBob Palmeri
Bob Palmeri
Steve Coulter isFather Gordon
Father Gordon
Udostępnienia3