What's happening?

Ant-Man i Osa - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Ant-Man i Osa Zalukaj Online

Ant-Man i Osa - ZALUKAJ ONLINE

Jul. 04, 2018USA118 Min.PG-13
Udostępnienia3
Twoja ocena: 10
8.6 15 głosy

Gdzie oglądać cały film Ant-Man i Osa online?

Sprawa opiera się na Ant-Manu, Osie i dwóch grzybowych bohaterach, aby mogli przegrać i odzyskać walizkę.
Ant-Man lub Scott Red zostali aresztowani przez dwa lata w celu walki z bojownikami zemsty w Niemczech. Trudno dokładnie zapamiętać, co Ameryka zrobiła podczas wojny kapitańskiej: heroiczna wojna, więc nawet nie wiesz, co próbujesz osiągnąć. Park). Ale o miniaturowej żonie Langa, dr. Pyma Hank (Michael Douglas) i Pima i jego córka Osa, Hope (Evangeline Lilly) próbują ją stąd wypędzić. W tym celu w tajnym laboratorium zbudowano kapsułę i tunel kwantowy, w którym można było użyć zdalnego sterowania na dużą skalę, aby zmniejszyć rozmiar tacy na kółkach. Sprawa dotyczy utraty i odzyskania Ant-Mana, Waspy i dwóch odwróconych bohaterów: Sonny Burch (syn najnowocześniejszej technologii) i Ducha (Hannah John-Kamen), dziewczynki. któremu udało się włamać do ścian po wypadku.

Scott jest aresztowany w domu. Przez dwa lata był zmuszony siedzieć na kanapie, ponieważ wspierał „złą stronę” walki bohatera. Udał się do Austrii, aby pomóc kapitanowi i go złapać. Stracił kontakt z Hope i Hank. Obecnie. Pims uważa, że ​​może uratować Janet (Michel Pfeiffere) ze świata kwantowego, który Scott niedawno odwiedził Ant-Mana. Kiedy udaje mu się wrócić, daje to naukowcowi, jego żonie. Podczas budowy tunelu bohaterowie czują się wspaniale i odczuwają mniejszy ból na drodze, a odwiedzający mają okazję „odkryć” San Francisco, ponieważ na ulicach miasta jest wiele scen. Jest to równie dobry film sci-fi co Czarna Pantera.

Kim jest Osa w tytułowym filmie?

Dziwny dowcipny styl, który wciąż odróżnia Antmanu i Ose od występów Marvela, powraca do dobrego stylu – pokazuje sytuację i dialog. W tej grze Peiton Reed udoskonalił i zmniejszył redukcję i ekspansję przedmiotów codziennego użytku, aby kreatywnie pokonać przeciwników i grać na dużą skalę. Mrówki są wszędzie, ale są wykorzystywane prawie wyłącznie do scen komediowych.

W filmie jest też dużo pseudo-seksualnego żargonu naukowego, ale to nie jest wada, ale nie sądzę, żeby stanowiła integralną część adaptacji animacji. Istnieje wiele supergenów we wszechświecie MCU, a ich odkrycia są praktycznie cudowne, więc penetracja i sieciowanie kwantowe są prawie powszechne w porównaniu z niektórymi odkryciami Starka lub Richarda Reeda.

Intensywność prostej uwagi nie pozwala aktorowi być głównym antagonistą; Lokalny zespół był tylko nowym narzędziem do ciekawych scen, prezentowanym w ramach ciekawości. Bill Foster, były pracownik Pyma i weteran Laurence Fishburne, po prostu dobrze się bawi na łodzi. powinien. Oczywiście cały film nie musi opierać się na zmniejszaniu i powiększaniu postaci, ale miniaturowy potencjał technologii Pyma wykorzystywanej w różnych warunkach życia jest wciąż niewykorzystanym pomysłem, którego twórcy zawstydzają. Najlepiej nie znać zasad mechaniki kwantowej, ponieważ autorzy filmu oczywiście nie są zainteresowani prawami fizyki, ale dostosowali je do wyobrażonych potrzeb.

Ant-Man i Osa Cały Film Online

Czy warto oglądać wersję online?

Paweł Czerwony pozostają w kontakcie i chcą, aby przez cały czas były postrzegane jako zemsta. Niestety na zdjęciu przeciwnicy gazety i Walter Gogin mogli wygrać wyścig o najbardziej użytecznego złoczyńcę MCU. Michael Douglas grał trochę mniej niż wcześniej, ale może to wynikać z jego problemów zdrowotnych. Mimo walki z rakiem nie zatrzymał produkcji i odegrał w niej ważną rolę. Technologia Pyma może okazać się znacząca w walce z Thanos, ale z wyjątkiem fraz na zdjęciach kredytowych, twórcy tego nie zrobili. Ale odkrycie rzeczywistości kwantowej ujawnia, że ​​Żółty powrócił do mikroświata. Ale wypowiedź aktora pokazuje, że jedna trzecia najmniejszej przygody Avengers to nie to samo.

W końcu jesteśmy w środku filmu, nieźle, niezbyt dobrze lub wyróżniamy się z tłumu. Po „Superman and Axes” ciężko było czekać na utrzymanie poziomu „niekończącej się wojny”, ale naprawdę liczyłem na więcej niż osiągnęliśmy – to nowa seria filmów, które zostaną zasygnalizowane w ramach przygotowań do finału . szybko zmieniająca się forma Avengers: Endgame. Mam nadzieję, że możemy powiedzieć w przyszłym roku, że kapitan Marvel będzie lepszy, chociaż szczerze mówiąc, nie mam pieniędzy.

Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Tytuł oryginalny Ant-Man and the Wasp
Ocena widzów: 7.1 286,033 głosów
Cda | Zalukaj 7 8,456 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.