What's happening?

Aquaman - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Aquaman

Aquaman - CAŁY FILM ONLINE HD

Powrót do domuDec. 07, 2018AU. US. 144 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 2 głosy

Gdzie oglądać cały film Aquaman online?

Aquaman to film z gatunku science-fiction z 2018 roku w reżyserii Jamesa Wana. Nakręcony na podstawie serii komiksów o superbohaterze wydawnictwa DC Comics. Artur (Jason Momoa) jest synem z nieprawego łoża. Jego matka Atlanna (Nicole Kidman), która jest królową Atlantydy zakochała się w pewnym człowieku. Był to strażnik latarni morskiej, od którego zmuszona przez swój lud musiała uciec zostawiając ich samych. Artur został okrzyknięty jako hańba gatunku , ze względu na swoje pochodzenie jako pół człowiek i pół Atlandczyk. Pewnego dnia między gatunkami dochodzi do konfliktu, który zagraża wojnie na skale światową, przez co nasz bohater zmuszony powrócić do królestwa swojej matki zamierza stoczyć walkę ze swoim przyrodnim bratem Ormem (Patrick Wilson) o to kto zasiądzie na tronie Atlantydy.

Niesamowita produkcja, która wizualnie wygląda bajecznie. Cały podwodny świat nie jest przekombinowany, wszystko zostało dopracowane w każdym calu. Uważam, że idealnie odzwierciedlono świat, który znajdował się pod wodą, ponieważ jest kolorowy i różnorodny. Wszystkie królestwa Atlantydy zostały zaprojektowane w sposób ciekawy oraz pomysłowy. Widać od razu, że budżet przeznaczony na film to głównie efekty specjalne, które musiały kosztować krocie. Czekam i mam nadzieję, że pojawi się wkrótce druga część filmu o Aquamanie, gdyż zostałem fanem tej serii.

Aquaman Cały Film Online CDA Zalukaj Vider

Może nie idealny ale bardzo dobry film, który warto obejrzeć

Oczywiście ktoś taki jak Aquaman niełatwo współpracuje z mrocznym Batmanem, energiczną Wonder Woman i niesamowitym Supermanem Star League Sprawiedliwości. Przez lata podwodny król Atlantydy był marginalizowany, wyśmiewany i postrzegany jako bryza z głębin oceanu, machająca ogromnym widłami. Wydawało się, że piąte koło, które można było usunąć w dowolnym momencie, spowodowało przeciążenie. Wielki Aquaman Jasona Momoya nie jest już widoczny, a zebranie zniewagi na jego twarzy z pewnością spowodowałoby bolesną eksplozję. Nie masz nic przeciwko, choć ciężko jest nieść ciężar tej niezwykłej produkcji w filmie solo.

Pisarze i reżyserzy Aquamana oferują oryginalną historię głównego nurtu, ale z istniejącymi superbohaterami trudno jest uniknąć tego kroku. Arthur Curry, tytułowy bohater, syn mężczyzny, Tom Curry i Atlann, ścigał nadchodzącą Królową Atlantydy. Po pokonaniu Steppenwolfa w Lidze Sprawiedliwości bohater próbuje zejść z radaru i chronić żeglarzy przed piratami bez zbędnych reklam. W końcu poznaje ojca i syna, pozbawionych skrupułów porywaczy. Podczas walki starzec stracił dużo na wadze i zostawił ojca i syna Artura na zalanym statku. Pierwszy nie przetrwa, drugi zemści się. Orm, król Atlantyda, planuje sojusz z innym podwodnym królestwem i atakiem naziemnym. Jego przyszła żona Mera znajduje Arthura i prosi o pomoc, ponieważ jest starszym bratem Orma i Królową Atlanty.

Bardzo dobry scenariusz i fabuła

Jak napisałem w Avengers: Koniec gry, nie znam żadnych komiksów. Wiem od Aquamana, że ​​od pewnego czasu jesteśmy głęboko zaangażowani w rolę rytmu w świecie kreskówek. Podszedł bardzo blisko filmu. Z jednym wyjątkiem. Pamiętałem to na cześć Marka Millara, który powiedział, że MC Aquaman wygląda jak stara seria. Uff, pomyślałem. Szanuję cię dzisiaj. Filmy Vans nie pasują do wizualnej słodyczy flagi Marvela, ale dzięki ich wspaniałości i dynamice obraz Atlantydy i innych podwodnych miejsc był tak duży jak obraz Dar Pomorza 20 lat temu.

To kolejna historia o superbohaterach. Marvela nie stać na przedstawienie śmierci wuja Bena w nadchodzącym filmie Spider-Man, ale dla Aquamana, który jest znacznie mniej popularny, musi tylko opisać to jako kontakt z publicznością. Film jest długi, a fani prologu mogą potrwać nieco dłużej.

Na szczęście akcja rozpoczyna się po długim, ale czasem zaskakującym występie. Najpierw spójrzmy na Arthura Curry’ego, który żyje spokojnie na Ziemi i tylko sporadycznie pojawia się na dnie oceanu. Atlantis jest zmuszona do działania w trakcie nadchodzącej wojny między podwodnym królestwem a żywymi ludźmi nad powierzchnią.

Bardzo udana produkcja, która powinna być kontynuowana

Zachęcam Jamesa Wana do kontynuowania pracy nad przyszłymi projektami DC, ponieważ może uzyskać dużo swobody i wykorzystywać go jako niezwykle kreatywną osobę. On i Jason Momoa byli chłopcami, którzy mają wielkie serce podwodnych bohaterów i robią wszystko na ekranie. Dla niej i wielu innych reżyserów filmu „Aquaman” film jest fantastyczny, dzięki wielkiemu „W”, przygodzie, dużemu „P” i pięknym postaciom na ramionach. Czasami zaświeci się zielony ekran. Nie można zaprzeczyć, że dialogi są czasami bardzo suche, a ich przejawy słabe, ale na szczęście nie jest to niefortunny poziom, jaki osiągnęła Agnieszka Holland w tegorocznej serii z 1983 roku.

Te drzewa i wiele innych nie obejmują wielu zalet filmu. W produkcji mogę powiedzieć, że jest to najbardziej szalony wizualnie film, jaki widziałem od lat. Film składa się z wielu komiksów. Praca przyciąga głównie fanów Geoffa Johna, który również pobiera skrypt. Zawsze przyjemna pogoda lat 80. sprawia, że ​​ekran jest jasny, dobry nastrój we właściwej dawce i nowy film przygodowy (zwłaszcza nieśmiertelna Indiana Jones), który powraca od czasu do czasu. Rozległy podwodny świat Atlantydy i innych królestw warto zbadać, więc zastanawiam się, jak wygląda seria. Jestem pewien, że został stworzony, ponieważ „Aquaman” działa dobrze w pudełku i wziąłem nasiona do następnej części filmu i następnej sceny.

Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Tytuł oryginalny Aquaman
Ocena widzów: 7.0 319,236 głosów
Cda | Zalukaj 6.8 8,614 głosów

Reżyser

James Wan
Reżyser

Obsada

Jason Momoa isArthur Curry / Aquaman
Arthur Curry / Aquaman
Willem Dafoe isNuidis Vulko
Nuidis Vulko
Patrick Wilson isKing Orm Marius / Ocean Master
King Orm Marius / Ocean Master
Dolph Lundgren isKing Nereus
King Nereus
Yahya Abdul-Mateen II isDavid Kane / Black Manta
David Kane / Black Manta
Temuera Morrison isThomas Curry
Thomas Curry
Ludi Lin isCaptain Murk
Captain Murk
Michael Beach isJesse Kane (Manta's Father)
Jesse Kane (Manta's Father)
Udostępnienia4