What's happening?

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 01, 2023France112 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Asteriks i Obeliks: Imperium smoka online?

Legendarny duet Asterix i Obelix powraca w nowej przygodzie dla wszystkich grup wiekowych: Asterix i Obelix: Imperium Smoka online. Jest to piąty film z przygodami ukochanych postaci z komiksów René Goscinnego i Alberta Uderzo, który zapowiada się jako ekscytująca przejażdżka pełna śmiechu, akcji i śmiałych eskapad.

Historia podąża za dwoma Galami, którzy łączą siły ze swoimi przyjaciółmi, Getafixem i Dogmatixem, aby chronić Imperium Smoka przed rzymskim cesarzem Neronem. Co gorsza, Neron zwrócił się o pomoc do swojego lojalnego poplecznika, Brutusa, który zrobi wszystko, aby utrzymać Imperium pod swoją kontrolą.

Wystarczy powiedzieć, że Asterix i Obelix będą mieli dla nich pracę, jeśli chcą ocalić Imperium przed szponami Nerona. Spodziewaj się zobaczyć mnóstwo zwariowanych hijinks i slapstick komedii z duetu, jak walczyć swoją drogę przez Imperium Rzymskiego.

Tymczasem Cezar zleca Juliuszowi podjęcie tajnej misji, której celem jest odnalezienie magicznego obiektu znanego jako Złoty Menhir. Mówi się, że ten artefakt posiada moc odpędzania Rzymian i przywracania wolności Galom. Z pomocą Asterixa i Obeliksa, Juliusz Cezar wyruszy na poszukiwanie Złotego Menhiru i sprowadzi Imperium z powrotem do jego prawowitych właścicieli.

To nowe spojrzenie na klasyczną historię Asterixa i Obelixa z pewnością będzie przyjemne dla wszystkich grup wiekowych. Od przygody i komedii po piękną animację i grafikę, Asteriks i Obeliks: Imperium smoka z pewnością będą zabawnym i ekscytującym doświadczeniem, które rozbawi zarówno fanów oryginalnych komiksów, jak i nowicjuszy.

Oglądaj teraz Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Asterix i Obelix podróżują do Chin w poszukiwaniu magicznego smoczego jaja. Z pomocą starego Chińczyka są w stanie zlokalizować jajko i wyruszyć na ratunek wiosce przed Fuscusem.

Niestety, zły Imperator ma inne plany wobec Galów i ich jaj. Stworzył skomplikowaną pułapkę, aby schwytać dwóch bohaterów i ukraść jajo.

Galowie muszą teraz użyć swojej odwagi i sprytu, aby uciec ze szponów Fuscus i odzyskać jajo. Po drodze poznają nowych przyjaciół i wrogów, napotykają magiczne stworzenia i walczą z armiami Fuscus. Kulminacją przygody jest dramatyczna rozgrywka między Asterixem i Obelixem oraz najpotężniejszym wojownikiem Fuscus, Mistrzem Smoków.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka to ekscytująca i inspirująca historia, która wciągnie i zabawi widzów w każdym wieku. Ma ekscytujące sekwencje akcji, urzekającą fabułę i urocze postacie, które ożywiają historię.

W filmie występuje również cała gwiazda, w tym Gerard Depardieu jako Asterix i Jean Reno jako Obelix. Obaj aktorzy wnoszą swoje unikalne osobowości do swoich ról i sprawiają, że historia jest naprawdę wciągająca.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka to ekscytujący i zabawny film przygodowy, który urzeknie widzów i sprawi, że będą chcieli więcej. Przygotuj się więc na przygodę, która zabierze Cię w podróż odwagi, przyjaźni i magii.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka do obejrzenia na vod

W tym ekscytującym filmie widzowie dołączą do Asterixa i Obelixa, którzy wyruszają w niebezpieczną misję, aby uratować świat przed gniewem złego Imperium Rzymskiego. Po drodze napotkają smoki, zacięte bitwy i tajemniczych sojuszników. Po drodze dowiedzą się, jak ważna jest praca zespołowa i wartość przyjaźni.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka to ekscytująca przygoda, która utrzyma widzów na krawędzi ich miejsca od początku do końca. Jest to idealny film dla całej rodziny, z mnóstwem komedii i akcji, aby zapewnić wszystkim rozrywkę.

Więc zebrać całą rodzinę wokół telewizora, chwycić kilka przekąsek, i osiedlić się na przygodę, żeby jej nie zapomnieć! Asterix i Obelix: Empire of the Dragon z pewnością będzie ekscytującą podróżą, której nie chcesz przegapić.

Ten nowy film obiecuje zaoferować wyjątkową i ekscytującą historię, która z pewnością ucieszy fanów klasycznej serii Asterix i Obelix. Nie przegap tej okazji i obejrzyj Asterix and Obelix: Empire of the Dragon online już dziś! Dzięki wspaniałej historii, niesamowitym efektom wizualnym i klasycznym postaciom, które wszyscy znamy i kochamy, ten nowy film z pewnością będzie hitem!

Przeżyj przygodę życia z Asterix i Obelix: Empire of the Dragon. Ten film z pewnością będzie hitem wśród fanów w każdym wieku i na pewno będzie klasyką przez wiele lat. Nie przegap tej niesamowitej przygody i obejrzyj ją online już dziś.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Tytuł oryginalny Astérix & Obélix : L'Empire du Milieu
Ocena widzów: 3.6 328 głosów
Cda | Zalukaj 4.632 95 głosów

Reżyser

Obsada

Marion Cotillard isCléopâtre
Cléopâtre
Jonathan Cohen isGraindemaïs
Graindemaïs
Ramzy Bedia isEpidemaïs
Epidemaïs
Julie Chen isPrincesse Fu Yi
Princesse Fu Yi
Linh-Dan Pham isL'Impératrice
L'Impératrice
Udostępnienia0