What's happening?

Avatar 2: Istota Wody - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Avatar 2: Istota Wody

Avatar 2: Istota Wody - CAŁY FILM ONLINE HD

Dec. 14, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Avatar 2 online?

Avatar 2: Istota wody to długo oczekiwany sequel Avatara, który był ogromnym hitem w 2009 roku. Sequel wraca na Pandorę 15 lat po tym, jak Jake Sully (Sam Worthington) poprowadził rodzime klany Na’vi przeciwko skorumpowanym „Podniebnym Ludziom”, którzy kolonizowali ludzi próbujących wydobywać zasoby Pandory. Jake i jego żona, Neytiri (Zoe Saldana), mają teraz czworo dzieci. Aby uratować swój leśny klan, Jake i Neytiri postanawiają szukać schronienia u klanu Metkayina, który mieszka na wyspie. Ponad trzygodzinny film jest piękny do oglądania.

Większość z nich została nakręcona pod wodą. Podobnie jak pierwszy film, tak i ten posiada broń, walkę wręcz i polowanie na święte stworzenie przypominające wieloryba. Historia pokazuje również flirtowanie nastolatków, trzymanie się za ręce i zauroczenie, jak również miłość między małżeństwami.  Podobnie jak pierwszy film, ten ma silne antyimperialistyczne przesłanie. Ma też wątki dotyczące środowiska, zdrowia, i różnych kultur, które pokazują, jak ważna jest tolerancja, akceptacja innych i szczera rozmowa.

Fabuła, czyli oczym jest Avatar 2: Istota Wody

Fabuła Avatara 2 rozgrywa się około 15 lat po wydarzeniach z Avatara. Jake (Sam Worthington) i jego żona, Neytiri (Zoe Saldana), żyją w lasach Pandory. Mają dwóch nastoletnich synów, Neteyama (Jamie Flatters) i Lo’ak (Britain Dalton), a także młodą dziewczynę o imieniu Tuk (Trinity Jo-Li Bliss) i nastoletnią córkę Kiri (Sigourney Weaver), którą adoptowali po tym, jak urodziła się w tajemniczych okolicznościach.

Jake pomaga Na’vi walczyć z Podniebnymi Ludźmi, którzy są ludźmi próbującymi wydobyć i przejąć zasoby Pandory. Jednak działania militarne ludzi pogarszają się, gdy wysyłają grupę awatarów z wgraną świadomością i wspomnieniami dawno zmarłego płk. Quaritcha (Stephen Lang) i jego wiernych żołnierzy.

Przyciągający tłumy sequel Jamesa Camerona to oszałamiające osiągnięcie techniczne, które mimo zbyt długiego czasu, wciąż potrafi olśnić zmysły na tyle, by pokazać, że reżyser wciąż jest wizjonerem. Fabuła Avatar: Droga wody nie jest tym, co przyciąga ludzi do filmu. Fabuła jest prosta, a większość dialogów jest wymowna lub cliche, zwłaszcza gdy wypowiada się Quaritch. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ Cameron niesamowicie wykorzystuje budżet filmu wynoszący 350 milionów dolarów w podwodnych scenach, niesamowitych efektach stworzeń i ogólnym wciągającym powrocie na Pandorę.

Najlepsze efekty tylko w 3d

Zobacz to na największym ekranie, jaki możesz, a jeśli możesz, w 3D. Mimo że film trwa ponad trzy godziny, łatwo jest się zgubić w budowaniu świata. Występy motion-captured są fascynujące do oglądania, a Winslet i Curtis są świetnymi dodatkami do obsady. Dalton wyróżnia się jako Lo’ak, kłopotliwy młodszy syn Neytiri i Jake’a, który zaprzyjaźnia się z niepasującym do niego tulkunem (święte wieloryby kosmitów). Warto też wspomnieć o Jacku Championie jako Spiderze, ludzkim chłopcu, który dorastał z Na’vi, ale wyróżnia się tym, że nosi maskę. Jego relacja z Kiri, która również jest inna, wydaje się zmierzać w kierunku romansu, ale jest zbyt wcześnie, by powiedzieć to na pewno (nie wspominając o skomplikowaniu).

Podsumowanie: gdzie obejrzeć cały film Avatar 2: Istota Wody online?

Quaritch, grany przez Langa, nie jest w tym filmie dużo mniej szalony niż w pierwszym. Ale nie jest on jedynym złym facetem w tej historii. W miarę jak technologia ludzi staje się coraz lepsza i bardziej niebezpieczna, Na’vi wydają się być w obliczu niemożliwych do pokonania przeszkód. Większość akcji rozgrywa się w trzecim akcie, ale przez cały czas trwania sztuki pojawiają się momenty, które sprawią, że widzowie będą trzymać się kurczowo swoich foteli.

Jest nawet długa scena zatonięcia statku, który wygląda jak Titanic, aż do sposobu, w jaki ludzie trzymają się poręczy i wstrzymują oddech, gdy woda wypełnia obszar. Mimo, że nie ma tu pandorańskiego kwartetu grającego muzykę klasyczną, kompozytor Simon Franglen wykorzystuje oryginalne tematy zmarłego Jamesa Hornera, aby stworzyć sugestywną partyturę dla Na’vi, którzy walczą o swoje życie.

Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Avatar 2: Istota Wody
Tytuł oryginalny Avatar 2

Reżyser

Obsada

Sam Worthington isJake Sully
Jake Sully
Stephen Lang isColonel Miles Quaritch
Colonel Miles Quaritch
Cliff Curtis isTonowari
Tonowari
Giovanni Ribisi isParker Selfridge
Parker Selfridge
Joel David Moore isNorm Spellman
Norm Spellman
Udostępnienia0