Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności    ROZUMIEM
what going on?
Bad Boy

Bad Boy

Mar. 13, 2020 PL. 135 Min. 6.5
Twoja ocena: 10
9.1 21 głosów

Video trailer

Gdzie oglądać ?

SZYBKA REJESTRACJA!

Bad Boy Online – gdzie oglądać cały film ?

Cały film Bad Boy jest opowieścią o stadionowych kibolach, którzy w stanie są oddać wszystko za swój klub „WKS Unia”. Patryk Vega powraca do kin ze swoim najnowszym filmem osadzonym na stadionach piłki nożnej. Historia opowiada o braciach, których drogi się rozeszły, kiedy jeden zostaje policjantem a drugi kibolem. Piłka nożna w Polsce i na świecie uchodzi za najpopularniejszy sport.

Nie dziwi mnie zatem fakt, że reżyser postanowił spróbować swoich sił w tej branży. Liderem kiboli jest „Twardy” (Piotr Stramowski), lecz po jego piętach cały czas depcze Paweł (Antoni Królikowski), który chce by jego klub zaczął w końcu wygrywać najlepsze trofea. Zamierza on przejąć klub, i zacząć handlować narkotykami z pseudokibicami na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że to nie będzie proste, ponieważ jego brat policjant (Maciej Stuhr) zamierza pokrzyżować mu plany.

Bad Boy idealnie ukazuje naszą rodzimą Ekstraklasę, w której prezesi klubów wolą imprezować aniżeli interesował by ich sukces klubu. Piłkarzy, którzy nie mają żadnej motywacji do gry czy pseudokibiców, którzy pogrążają klub w chaosie. Wszystko to przypomina biznes przestępczy niż zdrowy sport. Vega w wywiadach wypowiada się o „Polityce” jako wypadku przy pracy i postanawia pozostać w gatunku, w którym czuje się najlepiej czyli filmy gangsterskie. W filmie „Bad Boy” mamy okazję oglądać dwóch znanych polskich piłkarzy Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. Fani mogą poczuć się rozczarowani, ponieważ dwaj panowie pojawiają się tylko małą chwilkę na boisku, gdzie wymieniają kilka podań a następnie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.

Gdzie oglądać Bad Boy Bad boy 2020

Kolejny film Patryka Vegi – czy okaże się hitem ?

Filmy Patryka Vegi to przede wszystkim dobra gra aktorów więc i tym razem w składzie mamy zobaczyć bardzo dobrą polską obsadę. W jej skład wchodzą:

  • Andrzej Grabowski
  • Piotr Stramowski
  • Małgorzata Kożuchowska
  • Antoni Królikowski
  • Maciej Stuhr
  • Katarzyna Zawadzka i inni.

Film Bad Boy Online 2020 to głównie rozrywka, która jak zwykle posiada trochę błędów czy słabych żartów. Sama akcja filmu odbywa się na stadionie piłkarskim. „Bad Boy” to nie jest za dobra produkcja. Film jest kolejnym dowodem, że Vega idzie na ilość a nie na jakość filmów. W produkcji standardowo mamy do czynienia z falą przemocy, agresji czy wulgaryzmów co nie powinno nikogo zadziwić patrząc na wszystkie filmy Patryka Vegi. Zdecydowanie nie podoba mi się fakt, że reżyser zamiast nakręcić jeden konkretny film woli iść na ilość. Jest to jego trzeci film w 2020 roku.

Głównym bohaterem filmu jest Paweł „Pablo”,gdzie poznajemy go jeszcze jak miał 15 lat. Posiada on wielką miłość do klubu WKS Unia, którą zaraził go jego ojciec. Jego brat, który jest policjantem staje mu na drodze, kiedy dostaje za zadanie posadzić gangsterów klubu WKS Unia za kratki. Zwiastun całego filmu Bad Boy możemy oglądać już od stycznia.

Bad Boy Cały Film Online CDA HD ZALUKAJ (2)

Tytuł Bad Boy
IMDB Ocena 6.5 głosy

Mogą Ci się spodobać

Bad Boys for Life
Nowi mutanci
Shazam!
Pitbull. Ostatni pies
Aniołki Charliego
Rambo: Ostatnia krew
Spider-Man: Daleko od domu
Mroczny Rycerz
Czarownica
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Wonder Woman
Bloodshot

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Udanego Seansu!