What's happening?

Bad Boys for Life - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bad Boys for Life

Bad Boys for Life - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 15, 2020US. 124 Min.R
Twoja ocena: 10
8.7 15 głosy

Bad Boys for Life – Oglądaj Online

Amerykańsko-meksykańska komedia akcji z 2020 roku z Willem Smithem i Martinem Lawrence’em w rolach głównych, będąca kontynuacją Bad Boys II. Film wyreżyserowali Adil El Arbi i Bilall Fallah, za produkcję odpowiadają Jerry Bruckheimer, Smith i Doug Belgrad

Gdzie oglądać cały film Bad Boys for Life Online?

Bad Boys For Life wracają po 25 latach przerwy od swojej pierwszej części. Powrót najważniejszych członków filmowych, najlepszej obsady Will Smith wraz z Martin Lawrence, którzy wystąpili jak zawsze dobrze z humorem i świetną grą aktorską. Jest to już trzecia część znanych i słynnych Bad Boys’ów na całym świecie, gdyż film spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów. Chemia między dwoma aktorami jest kluczem do sukcesu tego filmu, ponieważ od razu widać jak świetnie się dogadują dwaj panowie.

W ostatnich latach było mnóstwo różnego typu remake’ów filmów znanych z dawnych lat, lecz większość z nich była odgrzewanym kotletem. Wobec trzeciej części odsłony Bad Boys For Life oczekiwania od samego początku były olbrzymie. Na szczęście producentów film ten wypadł rewelacyjnie tak jak oczekiwano tego od samego początku. Produkcja w reżyserii Adil El Arbi oraz Bilall Fallah to fantastyczny powrót znanego duetu policjantów z Miami, którzy pracują w wydziale antynarkotykowym.

Bad Boys For Life to przede wszystkim chemia między bohaterami filmu, którą ponownie udało się udanie zagrać przed kamerami. To główny klucz do sukcesu słynnej serii filmowej mimo przerwy 25 lat. Widać, że panowie nie stracili formy i nadal elegancko prezentują się na wielkich ekranach. Will Smith wciela się w rolę Mike’a Lowrey’a, natomiast Martin Lawrence odgrywa Marcusa Burnetta. Widać jak dużo daje im to frajdy i przyjemności. Bardzo dużą uwagę zwrócił na mnie Lawrence, który z każdym filmem występuje jeszcze lepiej. Mistrzowska gra aktorska, gestykulowanie i dialogi widać, że to dla niego pestka. Tych dwóch Panów nic nie jest w stanie zastąpić i są oni bezwzględnie ikoną tego filmu.

Bad Boys For Life Cały Film Online

Nowa odsłona starego hitu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak idealnie udało się wpasować bohaterom w realia bohaterów. Pierwszy z nich zrezygnował z dotychczasowego życia i pracy by ułożyć wszystko na nowo a drugi chciałby jak najdłużej pozostać w obecnej roli policjanta. Bad Boys for Life jest pierwszym filmem, który nie jest wyreżyserowany przez Micheala Baya. Myślę, że większość fanów filmów z serii Bad Boys For Life dobrze odbierze ten film. Wszystko jest na prawdę w porządku, dialogi i dowcipy są zabawniejsze niż się to wydawało na początku filmu.

Cieszyć nas może fakt, że Will Smith przestał odmawiać powrotu do Lowreya. Jest to jeden z jego lepszych występów w filmie w ostatnich latach. Tym bardziej, że poprzedni film, w którym grał nie przyjął się tak jak powinien, mowa o filmie Bliźniak. Z moich doniesień wynika, że już zapowiedziano kontynuację tej produkcji a to wszystko za sprawą dobrze sprzedającej się części. Warto obejrzeć nową odsłonę chłopaków w filmie Bad Boys For Life Online cda. W ostatnim czasie produkcja ta zyskuje ogromną popularność, mnie to osobiście wcale nie dziwi patrząc na recenzję i opinię osób, które oglądały całość.

Jak zmieniła się dwójka bohaterów?

Minął rok, a Mike Loviy i Marcus Bernet nadal wychodzą na ulice i ścigają przestępców. Ale jest już znudzony i planuje przejść na emeryturę. Ale sytuacja się zmienia, gdy Mike jest mściwym meksykańskim celem. Instruktorzy wyciągają absurdalne rozwiązania problemów od razu po wyjęciu z pudełka i przygotowują je bez dezorientowania pisarzy. Bardzo łatwo było się złamać, ale klimat i estetyka filmu w ich rękach były zaskakująco dobre. Naprawdę odkrywa mroczną przeszłość Mike’a i wykorzystuje historię Will Smith. Taki głupi i absurdalny akt to jeden z najbardziej dramatycznych momentów w filmie. I nie jest to zaskakujące, ponieważ programiści wymyślają nowe kompleksowe pomysły, które wyglądają nawet jak filmy w grach wideo.

Scenariusz nie jest skomplikowany, ale nie spodziewam się filmów akcji. Istnieją poważne zgony przestępcze, zgony na tle seksualnym i kilka dobrych zwrotów akcji. W filmach akcji najważniejsze jest kręcenie, pościg za samochodem i dobrze nakręcone sceny walki. Te artykuły są bardzo dobre.

Dobry humor w „Bad Boys for Life” wiąże się ze zmianą priorytetów bohaterów i iluzją przedstawiania ich jako „Bad Boys” w latach pięćdziesiątych. Mądre, zaskakujące, pomysłowe i różnorodne dowcipy to zdecydowanie najmocniejszy aspekt filmów obu belgijskich reżyserów.

Oczekuje się, że obaj źli chłopcy powrócą, a niektórzy obawiają się, że formuła nie będzie działać przez lata. Jednak wiele z tego, co przetrwało we wcześniejszych częściach Bad Boys, zawiera pewne nowoczesne elementy, świetne efekty, które były używane i zwykle nie są obecnie ważne.

Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life
Tytuł oryginalny Bad Boys for Life
Ocena widzów: 7.2 1,053 głosów
Cda | Zalukaj 7.2 3,966 głosów

Reżyser

Adil El Arbi
Reżyser

Obsada

Will Smith isDetective Mike Lowrey
Detective Mike Lowrey
Martin Lawrence isDetective Marcus Burnett
Detective Marcus Burnett
Nicky Jam isZway-Lo
Zway-Lo
Joe Pantoliano isCaptain Howard
Captain Howard
Theresa Randle isTheresa Burnett
Theresa Burnett
Udostępnienia38