ONLINE HD 879 Wyświetleń

  • Psi Patrol: Kosmopieski Online PL Lektor Full HD
Psi Patrol: Kosmopieski

Psi Patrol: Kosmopieski

May. 17, 2019USA42 Min.TV-Y
Twoja ocena: 10
8 5 głosy

Opis całego filmu

Gdzie oglądać całą bajkę Psi Patrol: Kosmopieski online?

Akcja przygodowa bajki Psi Patrol odbywa się w Adventure Bay w Kanadzie, mieście bez usług publicznych, takich jak policja, straż pożarna, sprzątanie, ratownictwo czy budowa. Gdy miasto potrzebuje takiej pracy, zwraca się do głównego bohatera, chłopca imieniem Rider, który mieszka (sam bez rodziców) w zagrażającej miastu szklanej wieży. Z tyłu wieży znajduje się Rider, buda dla psów, która zamienia się w pojazdy, w których mieszkają i pracują dzieci. Każdy szczeniak jest w pewnym sensie profesjonalny, np. Pies policyjny, strażak, konstruktor, inżynier i specjalista od recyklingu. Wioślarze i młode opiekują się całą Zatoką Przygód.

Miasto jest domem dla bardzo pięknych dorosłych z indeksem masy ciała wyższym niż IQ. To po prostu głupie, więc nieustannie wpada w kłopoty dla kierowcy i personelu. Psi Patrol to pierwsza historia, która tak bardzo zainteresowała Marcela że ​​przestał grać. Klatki Patrola Kajetana i Psów już uciekły z dachu (Strażak Sam może się schować), Psyrenka (tak: Psyrenka) również potrzebują pomocy dinozaurów, a przede wszystkim wiedza burmistrza i Chickalettas została zachowana po raz pierwszy czas. Akcja odbywa się codziennie i nie ma widocznego końca.

Dziesięcioletni chłopiec o imieniu Ryder mieszka w obozie z sześciorgiem dzieci: Chase, Marshall, Rocky, Rubble, Zuma i Skye. Czasami opiekuje się nimi starszy przyjaciel Jake, pies pasterski imieniem Everest. Każdy pies porusza się innym pojazdem i jest wyposażony w wiele narzędzi i sprzętu ratowniczego. Razem tworzą Paw Patrol, który dzień i noc pomaga żądnym przygód mieszkańcom Adventure Bay.

Dzieci będą zachwyceni oglądając bajkę o psim patrolu

Kiedy patrzę na bajkę Psi Patrol od dzieciństwa – piękne psy, mój przewodnik Hero Boy, świetne pojazdy, dobre narzędzia, świetna praca, dużo przygody i trochę wyobraźni, jeśli Ruben marzy o smokach i trochę science-fiction jeśli chodzi do obcych stworzeń. Widzę Psi Patrol jako osobę dorosłą – widzę wartości takie jak przyjaźń, empatia, opieka nad zwierzętami. Podczas gdy historia jest czasami trochę przytłoczona, napięta, a czasami niespójna (jak mówi Ryder, jeden pies powinien zostać wysłany na wybraną przez niego czynność, nawet jeśli drugi ma wygodniejszy pojazd i sprzęt), psy śmieją się na twarzach. Nie próbuję zrozumieć, że chociaż Ryder ma 10 lat, żyje bez rodziców i nie chodzi do szkoły, ale to są problemy dla dorosłych, których dziecko nie zauważy, jeśli są w stanie zapalnym. Dziecko, które widzi Psi Patrol, może także zobaczyć część świata – wszechświat, sawannę, pustynię. Spotyka wiele zwierząt, o których tutaj nie wspomnę.

Najpierw mamy wprowadzenie, w którym psy nie są okazją do walki, ale zwykłe szczenięta z ich zwykłymi rzeczami. Jest też dorosły z Adventure Bay, który wpada w kłopoty, których może uniknąć mniej inteligentny czterolatek. Wysyła wiadomość do motocyklisty, że potrzebuje pomocy. Wiosło używa falangi do przywoływania psów przez obrożę. W drodze do szklanej wieży szczenięta zmieniają się z szczęśliwego psa w prawie cyborga psa ratowniczego.

Bajka Psi Patrol do obejrzenia po polsku

Kierowca zawsze szybko przygotowuje animacje, przedstawia sytuację i przedstawia wybrany plan dla dzieci – nikt nie kłóci się z przewodnikiem, bo on wszystko wie i wie wszystko (więc dzieci będą musiały losowo słuchać ich komunikatów, wtedy wszystko będzie będzie dobrze). Po spotkaniu wszyscy spadają z wieży na wzgórza i wchodzą do kabiny oraz wychodzą z niej, stając się tym samym kierowcą. Skontaktuj się z kierowcą z operatorem łóżka, który w razie potrzeby zamieni się w pływającą łódź. Potem podejmujemy kroki, czasem pojawiają się nowe okoliczności i trzeba zadzwonić do nieużywanego szczeniaka. Kampania jest udana – kończy się szczęśliwie.

Jeśli myślisz, że twoje dziecko ma dobrą przygodę z nieskazitelnym białym przywódcą, który jest niewolnikiem niewolnikiem i wszechstronnym systemem licencjonowania opartym na pozwoleniu … to współczucie dla dziecka.

Psi Patrol: Kosmopieski
Psi Patrol: Kosmopieski
Tytuł oryginalnyPAW Patrol: Mighty Pups
Netflix5.3 114 głosów
Cda | Zalukaj7.5 318 głosów

Reżyser

Obsada

Max Calinescu isChase (voice)
Chase (voice)
Devan Cohen isRubble (voice)
Rubble (voice)
Drew Davis isMarshall (voice)
Marshall (voice)
Samuel Faraci isRocky (voice)
Rocky (voice)
Kallan Holley isSkye (voice)
Skye (voice)
Jaxon Mercey isRyder (voice)
Ryder (voice)
Carter Thorne isZuma (voice)
Zuma (voice)
Deanne Degruijter isMayor Goodway (voice)
Mayor Goodway (voice)
Chance Hurstfield isHarold (voice)
Harold (voice)
Scott McCord isJake (voice)
Jake (voice)
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia5

Mogą Ci się spodobać

Ant-Man i Osa
Ralph Demolka w internecie
Prawo do zemsty
Balkan Line
Czas łowów
Coco
Bad Boy
Diablo
Najdłuższa noc
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
The Kill Team
The Owners
×
Miłego oglądania!