What's happening?

Banksterzy - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 1311 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Banksterzy Zalukaj Online

Banksterzy - ZALUKAJ ONLINE

Film, którego boją się bankiOct. 16, 2020Poland106 Min.N/A
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Banskterzy online?

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie i przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów.

Autorzy Bankstera starają się wyjaśnić szczegóły problemu dość szeroko, ale jednocześnie zbyt instrumentalnie i jednoznacznie. Dlatego najważniejszym środkiem komunikacji jest kontrast. W przeciwieństwie do młodych, ambitnych i stabilizujących się przedsiębiorców istnieją obojętni, moralni i starsi finansiści, którzy zachowują się grzecznie i etycznie podczas włoskiej mafii. Obraz jest czasami zbyt widoczny, a nawet dziwny. Twórcy filmu tak dobierają zalety i wady widza, aby fabułę można było przewidzieć na podstawie jej złożoności i stosunkowo stałego tempa.

Banksterzy online

Znakomita obsada aktorska w Banksterach

Jedyne, co możemy pochwalić za film Banksterzy to aktorzy. A przynajmniej część, która musi coś zrobić i przynajmniej spróbować wyciągnąć coś od swojego bohatera. Antoni Królikowski po raz kolejny udowadnia, że ​​jest utalentowany i niezwykle pewny siebie, bo jeśli masz powody rozczarować Mateusza, to jest to charyzma Królikowskiego. Chociaż czasami ma to związek z niesamowicie gorączkowymi dialogami i przerażającą muzyką. Katarzyna Zawadzka jest dobra, ale ma bardzo podobną rolę do Bad Boya. Tomasz Karolak niewiele robi, Małgorzata Kożuchowska nie ma absolutnie nic do zabawy.

Banksterzy nie jest filmem, który dałby widzom ważne przemyślenia. W rezultacie nie myśl zbyt wiele o produkcji, bo jedynym celem wydaje się pokazanie, jak franczyzobiorcy pracowali w Polsce. To oczywiście nie jest dokument, więc nie zostawiamy żadnych wiarygodnych informacji z kina, ale przynajmniej w tym roku, żeby poczuć ogólną atmosferę.

Film przedstawia problem Franka w zakrzywionym lustrze. Nie opublikowałem planów, ale raport jest prosty: banki wstępnie zgodziły się i anulowały pożyczki we franku szwajcarskim, aby wprowadzić klientów w błąd. Film pokazuje, że banki zarobiły więcej niż szacowany frank szwajcarski, a złoty celowo się zmniejszył, przez co jest nierealny i niepotrzebny. Aktywa obejmują również opcje walutowe i umowy ubezpieczeniowe, które są sprzedawane firmom. Chociaż banki oferują te produkty swoim klientom na różne sposoby, sytuacja w filmie jest zaskakująca i niejasna. Przecież posiadanie franczyzobiorcy na pierwszym planie.

Film ukazuje aferę z Frankiem szwajcarskim 

W skarbcu bankowym znajduje się demon każdego ludzkiego dramatu, który reprezentuje banknot honorowego prezydenta (Tomasza Karolaka), jego sług diabła (Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zawadzka) oraz „przywódca wszystkich szefów” (oczywiście) Jan Frica. To oczywiście bardzo praktyczny sposób opowiedzenia historii, która nie tylko porusza widza, ale także natychmiast ujawnia sytuację. Bankowcy nie publikują, po prostu podtrzymują pewne stereotypy i mniej pochlebne podejście do prowadzenia systemów bankowych. Dlatego żaden z aktorów w filmie nie może nas zaskoczyć. Niedawno pracowaliśmy dla trenera, który swoją pracą chciał przenieść scenę polityczną. 

Banksterzy
Tytuł oryginalny Banksterzy
Ocena widzów: 5.3 117 głosów
Cda | Zalukaj 6.3 8 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.