What's happening?

Bez wahania - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bez wahania

Bez wahania - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 13, 202294 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać cały film Bez wahania online?

Thriller psychologiczny Netflixa „Bez wahania” zaczyna się od tego, że Grace Miller (Alyssa Milano) twierdzi, że brutalne morderstwa, które opisuje w swoich książkach, mają charakter edukacyjny, a nie tandetny. W jej wypowiedziach jest mnóstwo mizoginii i patriarchalnego wykorzystywania kobiet – mówi.

Jako całość, film jest mniej ambitny niż otaczający go obraz. Bezwstydnik, będący amerykańskim romansem świątecznym w stylu Hallmark, jest tajemniczą wersją tego gatunku. Reżyserka Monica Mitchell, która ma w swoim dorobku wiele filmów świątecznych emitowanych w telewizji, bazuje na delikatnym scenariuszu wymyślonym przez znaną autorkę Norę Roberts. Delikatnie mówiąc, jest to połączenie stworzone w algorytmicznym niebie.

Bez wahania to ambitne kino

Poznajemy Grace (Emilie Ullerup), dziewczynę z miasta, która wyjeżdża na przedmieścia, by pomóc starszemu rodzeństwu Kathleen (Katherine Hepburn) w trakcie rodzinnej kłótni o opiekę nad dzieckiem. Dopiero gdy brutalne morderstwo przerywa konferencję, fabuła przybiera nieoczekiwany obrót. Ed (Sam Page), atrakcyjny detektyw z wydziału zabójstw, który mieszka tuż obok i którego Grace spotyka w drodze na miejsce zbrodni, jest jedyną nadzieją Grace na złapanie mordercy.

Jako policyjny serial proceduralny lub wieloletni dramat, „Bez wahania” od czasu do czasu wkracza w sferę formuły opowiadania historii. Jeśli tak jest, to może i dobrze, że film nie jest szczególnie trzymający w napięciu; ja byłam w stanie rozgryźć mordercę w kilku pierwszych scenach i nie napisałam przez to ani jednej powieści kryminalnej.

W powieści Nory Roberts „Bez wahania”, która doczekała się filmowej adaptacji, elementy internetowej deprawacji mieszają się z morderstwem i tajemnicą. Alyssa Milano, Sam Page i Emilie Ullerup występują w tym filmie, który trwa 1 godzinę i 36 minut.

Film na podstawie książki

W tym filmie, śledzimy autora bestsellerów Grace Miller (w tej roli Milano), jak ona bada morderstwo swojej siostry, która została zabita w tym samym roku, co Grace. Pomimo faktu, że nie zgadza się z wyborami jej siostry z poprzedniego życia i nie widział jej od ponad pięciu lat, widzimy jej krok, aby pomóc jej na początku historii.

Przed odkryciem morderstwa jej siostry, ujawnione zostaje sekretne życie performerki przed kamerą internetową. Oprócz tej drugiej grupy kobiet, istnieje jeszcze trzecia grupa kobiet, które stały się celem i zostały zabite za swoje występy przed kamerą internetową. Z nieznanych jej powodów dziewczyna z kamerą internetową wierzy, że może uzyskać wgląd w umysł mordercy, więc udaje dziewczynę z kamerą internetową, aby znaleźć seryjnego mordercę, który prześladuje dziewczynę z kamerą internetową przez jakiś czas.

Po powrocie do domu odkrywa, że Kathleen została zamordowana, a jej świat w ciągu kilku sekund zostaje zburzony. Mimo, że Ed mówi Grace, by trzymała się z dala od sekretnego życia jej siostry, Grace zostaje w nie wciągnięta. Staje się jeszcze bardziej zdeterminowana, by znaleźć winnych po tym, jak w sieci dochodzi do morderstw wielu innych internetowych celebrytów.

Niesamowity scenariusz całego filmu Bez wahania

Sam fakt, że taki scenariusz został zatwierdzony jako opcja, był dla mnie szokiem. Ze względu na powagę poruszanych tematów, jest to argument wyjątkowo wątły, arbitralny i bluźnierczy. Choć „Bez wahania” ma ograniczone grono odbiorców, to dla szerokiej publiczności jest trudny do odnalezienia. Trudno sobie wyobrazić, kto jest odbiorcą filmu i co go interesuje. W całym procesie nie ma żadnej ciągłości. Wydarzenia fabularne nie mają żadnego wpływu na działania bohaterów. Prawie nigdy nie próbuje się przedstawić wiarygodnych wyjaśnień, dlaczego ludzie znajdują się w sytuacjach, w których się znajdują. Tylko w scenach, w których wydają się być u siebie, można odczuć i docenić ich wpływ i obecność. Niezależnie od tego, czy jest to zamierzone, czy nie, wydaje się to być obrazą dla inteligencji widza.

Z filmów przygodowych poleca się premiera Uncharted online.

Od samego początku wydaje się, że Bez wahania będzie tandetnym thrillerem. Co gorsza, ścieżka dźwiękowa jest tandetna, wizualizacje jaskrawe, a fabuła przeładowana melodramatami i eksplikacjami. Przyjazd Grace do Waszyngtonu sprawia, że 'Bez wahania’ staje się o wiele przyjemniejszym programem telewizyjnym ze względu na ciepłą obsadę.

Dla mnie najważniejszym elementem filmu były elementy detektywistyczne i śledcze, które podkręciły akcję i zwiększyły napięcie. Gdyby film miał taki poziom suspensu, mógłby z łatwością zostać przekształcony w długi odcinek CSI. Tandetna muzyka i zbyt jaskrawe lub niedoświetlone zdjęcia również mi nie przeszkadzały. Kiepskie dialogi nadały filmowi klimat tandetnego thrillera.

Bez wahania
Bez wahania
Bez wahania
Tytuł oryginalny Brazen
Cda | Zalukaj 4.8 157 głosów

Reżyser

Obsada

Alyssa Milano isGrace Miller
Grace Miller
Sam Page isDetective Ed Jennings
Detective Ed Jennings
Emilie Ullerup isKathleen Miller Breezewood / Desiree
Kathleen Miller Breezewood / Desiree
Matthew Finlan isJerald Baxter / Hacker
Jerald Baxter / Hacker
Alison Araya isCaptain Rivera
Captain Rivera
Colleen Wheeler isSenator Baxter
Senator Baxter
David Lewis isJonathan Breezewood
Jonathan Breezewood
Daniel Diemer isRand Morgan
Rand Morgan
Barry W. Levy isPaul Morgan
Paul Morgan
Udostępnienia0