What's happening?

Bezwzględny - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bezwzględny

Bezwzględny - CAŁY FILM ONLINE HD

Apr. 08, 2019France111 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Bezwzględny online?

Santo Russo, Kalabryjczyk, który dorastał w głębi kraju, ma już na koncie pierwsze kradzieże na przedmieściach i pobyt w zakładzie poprawczym. Postanawia jednak zostać prawdziwym kryminalistą. Po upływie zaledwie paru lat staje na czele potężnej, siejącej postrach grupy przestępczej, w której odpowiada za planowanie i akcje zbrojne. Jest zamieszany w coraz bardziej zbrodnicze, ale i dochodowe działania: kradzieże, porwania, przemyt narkotyków, pranie pieniędzy, a także najohydniejsze z nich — krwawe egzekucje. Nic nie powstrzymuje go w pędzie ku bogactwu i wysokiej pozycji społecznej. Serce Santo Russo rozdarte jest między dwie kobiety: uległą i lojalną żonę oraz kochankę, kobietę piękną, elegancką i nieosiągalną. Dwa kompletnie różne wybory życiowe i dwa różne oblicza tego samego mężczyzny.

Niesamowita produkcja online, czyli film Bezwględny online

„Bezwzględny”, pierwotnie zatytułowany „Lo spietato”. To włosko-francuski film kryminalny z 2019 roku, który zanurza się w mrocznym podziemiu 'Ndràngheta, kalabryjskiej mafii. Film wyreżyserowany przez Renato de Marię przedstawia zbuntowanego głównego bohatera. Santo Russo, który walczy o podwójne życie. W ciągu dnia jest biernym mężem, podczas gdy w nocy oddaje się drapieżnej kochance i coraz bardziej niebezpiecznej działalności przestępczej. Film jest szybkim, porywającym filmem gangsterskim, który utrzyma widzów na krawędzi ich miejsc do samego końca. Ścieżka dźwiękowa filmu dodaje również intensywnej atmosfery, z klasyczną muzyką disco, która spodoba się fanom gatunku.

Film podąża za Santo Russo, który przechodzi od drobnego przemytu narkotyków i kradzieży do porwań i morderstw. Pomimo swojej lekkomyślności nadal próbuje zachować pozory normalności w swoim codziennym życiu, ale jego podwójne życie w końcu go dogania. Publiczność zostaje zabrana w emocjonalną podróż, gdy Russo stara się zrównoważyć swoje dwa życia, nigdy nie do końca pewien, czy wyjdzie z tego żywy. Ten wstrząsający film kryminalny z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia, zabierając widzów w głąb 'Ndrànghety i jej bezwzględnej działalności przestępczej. Film zawiera utalentowaną obsadę aktorów i potężną ścieżkę dźwiękową, co czyni go obowiązkowym zegarkiem dla miłośników przestępczości.

Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Tytuł oryginalny Lo spietato
Ocena widzów: 6.2 6,497 głosów
Cda | Zalukaj 6.196 368 głosów

Reżyser

Obsada

Sara Serraiocco isMariangela
Mariangela
Alessio Praticò isSalvatore 'Slim' Mammone
Salvatore 'Slim' Mammone
Alessandro Tedeschi isAlessandro Tedeschi
Alessandro Tedeschi
Sara Cardinaletti isSuor Giuseppina
Suor Giuseppina
Angelo Libri isPantaleone Russo
Pantaleone Russo
Adele Tirante isCaterina Russo
Caterina Russo
Michele De Virgilio isAvvocato Giovanni Bova
Avvocato Giovanni Bova
Udostępnienia0