What's happening?

Bezwzględny - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bezwzględny Zalukaj Online

Bezwzględny - ZALUKAJ ONLINE

Apr. 08, 2019France111 Min.TV-MA
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Bezwzględny online?

Santo Russo, Kalabryjczyk, który dorastał w głębi kraju, ma już na koncie pierwsze kradzieże na przedmieściach i pobyt w zakładzie poprawczym. Postanawia jednak zostać prawdziwym kryminalistą. Po upływie zaledwie paru lat staje na czele potężnej, siejącej postrach grupy przestępczej, w której odpowiada za planowanie i akcje zbrojne. Jest zamieszany w coraz bardziej zbrodnicze, ale i dochodowe działania: kradzieże, porwania, przemyt narkotyków, pranie pieniędzy, a także najohydniejsze z nich — krwawe egzekucje. Nic nie powstrzymuje go w pędzie ku bogactwu i wysokiej pozycji społecznej. Serce Santo Russo rozdarte jest między dwie kobiety: uległą i lojalną żonę oraz kochankę, kobietę piękną, elegancką i nieosiągalną. Dwa kompletnie różne wybory życiowe i dwa różne oblicza tego samego mężczyzny.

Niesamowita produkcja online, czyli film Bezwględny online

„Bezwzględny”, pierwotnie zatytułowany „Lo spietato”. To włosko-francuski film kryminalny z 2019 roku, który zanurza się w mrocznym podziemiu 'Ndràngheta, kalabryjskiej mafii. Film wyreżyserowany przez Renato de Marię przedstawia zbuntowanego głównego bohatera. Santo Russo, który walczy o podwójne życie. W ciągu dnia jest biernym mężem, podczas gdy w nocy oddaje się drapieżnej kochance i coraz bardziej niebezpiecznej działalności przestępczej. Film jest szybkim, porywającym filmem gangsterskim, który utrzyma widzów na krawędzi ich miejsc do samego końca. Ścieżka dźwiękowa filmu dodaje również intensywnej atmosfery, z klasyczną muzyką disco, która spodoba się fanom gatunku.

Film podąża za Santo Russo, który przechodzi od drobnego przemytu narkotyków i kradzieży do porwań i morderstw. Pomimo swojej lekkomyślności nadal próbuje zachować pozory normalności w swoim codziennym życiu, ale jego podwójne życie w końcu go dogania. Publiczność zostaje zabrana w emocjonalną podróż, gdy Russo stara się zrównoważyć swoje dwa życia, nigdy nie do końca pewien, czy wyjdzie z tego żywy. Ten wstrząsający film kryminalny z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia, zabierając widzów w głąb 'Ndrànghety i jej bezwzględnej działalności przestępczej. Film zawiera utalentowaną obsadę aktorów i potężną ścieżkę dźwiękową, co czyni go obowiązkowym zegarkiem dla miłośników przestępczości.

Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Bezwzględny
Tytuł oryginalny Lo spietato
Ocena widzów: 6.2 6,497 głosów
Cda | Zalukaj 6.196 368 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.