What's happening?

Biały, Biały Dzień 2020 - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Biały, Biały Dzień 2020

Biały, Biały Dzień 2020

Jul. 25, 2019DK. IS. SE. 109 Min.8.8
Twoja ocena: 0
8.5 2 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Biały, Biały Dzień Online?

Film Biały, Biały Dzień w reżyserii Hlynur Pálmason z 2020 roku opowiada historię Świat białych i białych dni zachowuje wygląd realizmu, ale ta umowa kilkakrotnie się psuje. Szczególnie ważne są dwie dzikie sceny z wnuczką Ingimundura. Pierwsza z nich, która odbyła się na komisariacie policji, pokazuje, jak dziewczyna, która zabiła na wpół martwe ryby przez dziadka i innych funkcjonariuszy policji, może być nadal postrzegana jako lekka przesada lokalnej mentalności i interpretacja relacji między ludźmi. i natura. Ale później pojawiła się ta ostatnia, trudna do rozważenia w tych kategoriach: wyjątkowo trudna historia, którą jego dziadek opowiedział wnukowi przed snem. W tej scenie jasne jest, że szkło, w którym reżyser patrzy na postacie, ma krzywe lustro.

Gdzie obejrze całą produkcję biały, biały dzień

Film online „Biały, Biały Dzień” jest podkreślany w małym miasteczku z Islandii, w izolacji od świata w każdy możliwy sposób brak pustych ulic lub domów w sąsiedztwie oraz ekonomiczne wykorzystanie ludzi w sąsiednich krajach. Rama. Pracuje tutaj nasz główny bohater, Ingimundur (Ingvar Sigurðsson), mężczyzna po sześćdziesiątce. Dowiedzieliśmy się już, że w pierwszych minutach filmu była tragedia w jego życiu jadąc we mgle w samochodzie, spadł z ulicy i zmarł tam, gdzie mieszkaliśmy w ponurej scenie. Ingimundur spędza wolny czas ze swoim wnukiem, aby nie dopuścić do upadku, i poświęca się tylko renowacji domu, symbolicznie usuwając rodzinę z desek, które nagle się rozpadną. Jednak w pewnym momencie ujawni tajemnicę, że ukrywa się przed nim jego żona gdy nowe informacje uderzą w jego ramiona, jeszcze trudniej będzie pozbyć się jego straty.

Hlynur Palmason (twórca Winter Brothers) jest właściwie bardzo zrównoważonym dziełem szczerym. Cały ciężar emocjonalny produkcji został rzucony przez grę Sigurðsson, która jest obecna w prawie wszystkich scenach i daje nam perspektywę percepcji. Podczas gdy aktor jest bardzo powściągliwy na pierwszy rzut oka, może wyrazić niewiarygodne obciążenie emocjonalne tylko poprzez wygląd lub wyraz twarzy co stawia go w całej historii. Sigurðsson odważnie porównuje młodą Midę Mekkin Hlynsdóttir, która gra rolę wnuka Salky dziewczyna gra sceny, w których występuje, a podczas spektaklu podziwiam jej rzetelność i oryginalność. Aktorzy w zasadzie noszą cały film na ramionach i odnoszą sukcesy te rozbrojone ludzkie odruchy, reprezentowane przez postacie, które grają, będą trudniejsze do lepszego przedstawienia.

Biały, Biały Dzień Cały film online

Biały, Biały Dzień 2020
Biały, Biały Dzień 2020
Tytuł oryginalny Hvítur, Hvítur Dagur
Cda | Zalukaj 7.6 10 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia1