what going on?
Biały, Biały Dzień 2020

Biały, Biały Dzień 2020

Jul. 25, 2019DK. IS. SE. 109 Min.8.8
Twoja ocena: 0
8.5 2 głosy

Video trailer

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Biały, Biały Dzień Online?

Film Biały, Biały Dzień w reżyserii Hlynur Pálmason z 2020 roku opowiada historię Świat białych i białych dni zachowuje wygląd realizmu, ale ta umowa kilkakrotnie się psuje. Szczególnie ważne są dwie dzikie sceny z wnuczką Ingimundura. Pierwsza z nich, która odbyła się na komisariacie policji, pokazuje, jak dziewczyna, która zabiła na wpół martwe ryby przez dziadka i innych funkcjonariuszy policji, może być nadal postrzegana jako lekka przesada lokalnej mentalności i interpretacja relacji między ludźmi. i natura. Ale później pojawiła się ta ostatnia, trudna do rozważenia w tych kategoriach: wyjątkowo trudna historia, którą jego dziadek opowiedział wnukowi przed snem. W tej scenie jasne jest, że szkło, w którym reżyser patrzy na postacie, ma krzywe lustro.

Gdzie obejrze całą produkcję biały, biały dzień

Film online “Biały, Biały Dzień” jest podkreślany w małym miasteczku z Islandii, w izolacji od świata w każdy możliwy sposób – brak pustych ulic lub domów w sąsiedztwie oraz ekonomiczne wykorzystanie ludzi w sąsiednich krajach. Rama. Pracuje tutaj nasz główny bohater, Ingimundur (Ingvar Sigurðsson), mężczyzna po sześćdziesiątce. Dowiedzieliśmy się już, że w pierwszych minutach filmu była tragedia w jego życiu – jadąc we mgle w samochodzie, spadł z ulicy i zmarł tam, gdzie mieszkaliśmy w ponurej scenie. Ingimundur spędza wolny czas ze swoim wnukiem, aby nie dopuścić do upadku, i poświęca się tylko renowacji domu, symbolicznie usuwając rodzinę z desek, które nagle się rozpadną. Jednak w pewnym momencie ujawni tajemnicę, że ukrywa się przed nim jego żona – gdy nowe informacje uderzą w jego ramiona, jeszcze trudniej będzie pozbyć się jego straty.

Hlynur Palmason (twórca Winter Brothers) jest właściwie bardzo zrównoważonym dziełem – szczerym. Cały ciężar emocjonalny produkcji został rzucony przez grę Sigurðsson, która jest obecna w prawie wszystkich scenach i daje nam perspektywę percepcji. Podczas gdy aktor jest bardzo powściągliwy na pierwszy rzut oka, może wyrazić niewiarygodne obciążenie emocjonalne tylko poprzez wygląd lub wyraz twarzy – co stawia go w całej historii. Sigurðsson odważnie porównuje młodą Midę Mekkin Hlynsdóttir, która gra rolę wnuka Salky – dziewczyna gra sceny, w których występuje, a podczas spektaklu podziwiam jej rzetelność i oryginalność. Aktorzy w zasadzie noszą cały film na ramionach i odnoszą sukcesy – te rozbrojone ludzkie odruchy, reprezentowane przez postacie, które grają, będą trudniejsze do lepszego przedstawienia.

Biały, Biały Dzień Cały film online

Tytuł Hvítur, Hvítur Dagur
TMDb Ocena7.6 10 głosy
Udostępnienia 1

Mogą Ci się spodobać

Code 8
Yip Man 4
Marsjanin 2015
Ciche Miejsce 2 online
Jojo Rabbit Online
Kler Online
Dziewczyna z pociągu
Wiek Adaline
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Zenek
Ból i blask
Parasite

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!