What's happening?

Bloodshot - ZALUKAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Bloodshot Zalukaj Online

Bloodshot - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 20, 2020US. 7.9
Udostępnienia12
Twoja ocena: 0
9.5 2 głosy

Gdzie oglądać cały film Bloodshot online ?

Bloodshot to adaptacja komiksu od Valiant Comics z 2020 roku. Za reżyserią stoi Dave Wilson natomiast za scenariusz odpowiadają Eric Heisserer wraz z Jeff Wadlow. Głównym Bohaterem jest żołnierz Ray Garrison (Vin Diesel), którego przestępcy mordują wraz z  jego piękną żoną w brutalny sposób. Amerykańska armia postanowiła sprzedać jego ciało naukowcom, którzy udoskonalają zmarłych żołnierzy. Wszczepili do jego krwi nanoboty, które naprawiają wszystkie zniszczenia i obrażenia powstałe na jego ciele, co sprawia, że staje się on niezniszczalny. Jego pierwszym celem są zabójcy i oprawcy jego zmarłej żony. Nic nie jest tak proste jak się wydaje, ponieważ korporacja wykasowała też jego pamięć i wspomnienia przez co nie wie co jest realne a co nie. W podobnym terminie spodziewamy się również kolejnego hitu, który będzie miał premierę w marcu, film pt. „Ciche Miejsce 2„.

Bloodshot Cały Film Online

Jak wypadł film z piękną Eiza González?

Bloodshot Online to typowa amerykańska produkcja w klimacie superbohaterów na podstawie jednego z komiksów. Reżyser Dave Wilson zalicza swój debiut w pełnometrażowym filmie. Dla miłośników filmów science-fiction produkcja ta na pewno przyniesie wiele wspaniałych ujęć i akcji. Ja osobiście podejrzewam, że film jest dobry, owszem ma jakieś błędy ale chyba nie ma idealnych filmów. Gra aktorska Vin’a Diesel’a czyli tytułowego bohatera nie jest najlepsza, zdecydowanie miał on w swojej historii lepsze filmy i sceny. W filmie wyglądał jakoś nienaturalnie, zbytnio nie pasuje do tej roli. Scenariusz w tej produkcji filmowej bardzo mi się podoba, historia zaintrygowała mnie i zaciekawiła.

Obsada filmu:

 • Vin Diesel,
 • Guy Pearce,
 • Eiza González,
 • Sam Heughan,
 • Jóhannes Haukur Jóhannesson,
 • Ryan Kruger,
 • Toby Kebbell,
 • Lamorne Morris,
 • Talulah Riley oraz inni.

Fabuła tej produkcji i duża ilość wątków przypomina mi akcje z innych filmów, nie chcę dokładnie mówić o jakie tytuły chodzi ale oglądając zwiastun filmu łatwo się zorientować. Tempo filmu było na prawdę wysokie, szczególnie przez pierwsze 30 minut kiedy cała akcja nabierała rozpędu. Najważniejszym elementem tego filmu są efekty specjalne, obraz i gra kolorami, które robią niesamowite wrażenie dla widza. W szczególną pamięć zapadła mi scena z tunelu, która widać w zwiastunie filmu. Bardzo duża ilość zwolnień klatek tzw. (slow motion), gdzie możemy dokładnie widzieć każdy szczegół zawarty na ekranie. Bloodshot jest świetnym filmem akcji i świetnym filmem rozrywkowym. Myślę że warto wybrać się do kina w szczególności by móc zobaczyć niesamowite sceny i efekty specjalne.

Odpowiednia produkcja dla fanów science fiction

Ray Garison to utalentowany wojownik z piękną żoną. Niestety, gdy przestępcy je złapią i zabiją. Ale nasz bohater budzi się w ramionach śmierci – armia USA sprzedała jego ciało naukowcowi, który udoskonalił martwych żołnierzy. Dla niektórych nowych cyber-żołnierzy, dla innych elektroniczny moduł oddechowy Raya dostaje najlepsze – jego krew jest pełna nanobotów (które naprawiają uszkodzenia ciała i narządów, czyniąc go prawdziwym superbohaterem) – jest niepowstrzymany i niesamowicie potężny. Jeśli dodamy poprzednie umiejętności zabijania, zdobędziemy najlepszego zabójcę.

Bloodshot jest oparty na Valiant Comics, ale zdecydowanie bliżej mu do futurystycznej gry akcji niż pełnoprawnego filmu o superbohaterach. Niektóre elementy są związane z tym, że twórcy najwyraźniej stworzyli klasyczną historię, która zostanie przedstawiona w innej serii opartej na komiksach. Brakuje mu zatem oryginalności, nowatorskich standardów czy odstępstw od utwardzonej drogi. Przewidywalność to najmniejszy problem, ale bez strasznie żałosnego objawienia nudne sceny w filmie i bezosobowe postacie są po prostu nudne.

Czym zaskoczy nas fabuła całego filmu?

Głównym tematem filmu jest śmierć głównego bohatera. Został zaktualizowany i ulepszony, a komórki są teraz przetwarzane dynamicznie dzięki technologii nanobotów. Ray nie jest jeszcze przyzwyczajony do swojego nowego ja, nie pamięta swojego poprzedniego życia. Wokół tych zdewaluowanych wydarzeń z przeszłości i teraźniejszości bohatera narosła historia, która pomimo swoich zwrotów akcji jest wyjątkowo przeciętna i nie wspiera sceny akcji. Zresztą deweloperzy nie mieli dokąd pójść, gdyż ich stosunkowo niewielki budżet nie pozwolił im wpaść w nanotechnologiczne szaleństwo i wprowadzić większą grupę zaawansowanych wojowników.

Bloodshot nie oczaruje Cię swoimi działaniami, dobrymi historiami ani niezapomnianymi scenami akcji. Dlatego zwykły robak odpoczywa po ciężkim dniu pracy. Ray Garison nie martwi się o widza. Twórcy starają się wykreować własnego bohatera, który z jednej strony jest silny i na ogół niepowstrzymany, a z drugiej zdolny do głębszych emocji, bo bardzo kocha swoją żonę. Ale nadal nie widziałem, kto się z tym zmaga i jaki jest podekscytowany. Jest dużo lepiej, bo już wiesz, kto wygrywa i jak kończy się cała historia.

 

Bloodshot
Tytuł oryginalny Bloodshot
Ocena widzów: 7.9
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.