ONLINE HD 669 Wyświetleń

  • Centigrade Online PL Lektor 1080p HD
Centigrade

Centigrade

Aug. 28, 202089 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis całego filmu

Gdzie oglądać cały film Centigrade online?

Małżeństwo zostaje uwięzione w zamarzniętym pojeździe po zamieci śnieżnej i walczy o przetrwanie wśród spadających temperatur i nieprzewidzianych przeszkód. Pierwszy film Centigrade, napisany przez nadchodzącego reżysera Daleya Nixona, zaczyna się od wielu kart tytułowych z żartem, że wszystko pozostaje prawdą. Przynajmniej wszystko było dość zajęte. Po raz pierwszy powiedziano nam: „W 2002 roku amerykańska autorka i jej mąż wybrali się na krótką książkę do Norwegii. Inni byli zainspirowani prawdziwymi wydarzeniami. Amerykański pisarz i człowiek – ale zainspirowały go takie prawdziwe historie, a Walsh stara się zrozumieć fakty i fikcje, które go zajmują.

Naprawdę inspirujący film nie wydaje się tracić czasu na robienie założeń. Rozpoczyna się małżeństwem między Matthew (Vincento Piazza) i Naomi (Genesis Rodriguez), która budzi się w samochodzie terenowym na śniegu i lodzie. Czekali na zimową wycieczkę książkową do Naomi w Norwegii, po czym obudzili się i stwierdzili, że nagła burza zasnęła i znaleźli się w sytuacji życiowej.

Jak skończy się walka o przetrwanie?

Film zaczyna się od tego, że dwaj bohaterowie budzą się zamrożeni i nie uruchamiają samochodu. Drzwi zamarzły i są zamknięte. Kiedy stwierdzili, że telefon jest prawie bezużyteczny, pokłócili się.
Kiedy nie ma zagrożenia, Naomi znajduje się w pozycji, którą powinna była zobaczyć. Ta potrzeba nigdy nie została właściwie zbadana. Żaden z graczy tego nie lubi, głównie za sprawą dźwięku. Przy wszystkich zaletach Celsjusza jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej niesamowitych wyników przetrwania, jakie kiedykolwiek widziałeś na ekranie.

Chociaż wiedziałem, że debiutancki film Brendan Walsh (jej jedynym poprzednim filmem była telewizja) był inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, to pierwsze informacje, które otrzymałem przed oficjalną premierą filmu. Uniemożliwiły mi uniknięcie drugiej połowy i stwierdziłem, że to jest tak samo zabawne jak potrzebna natura. Jestem pewien, że wszystko zostało udramatyzowane, ale te chwile wydają mi się realne, kiedy niektóre teksty kazały mi zjeść, ponieważ byłem gotowy, aby cieszyć się tym studium przetrwania.

Wymagane napięcie nie osiąga poziomu wymaganego do produkcji. Chociaż ta produkcja nie działa jak film fabularny, Centigrade jest łatwiejszy do zrealizowania niż film krótkometrażowy. Pięknie sfilmowane sceny plenerowe to jedyna część całego pokazu, którą warto zobaczyć. Jałowy, śnieżnobiały krajobraz to gra, która dodaje głębi słabym graczom. Choć mały, entuzjazm nie jest na tyle ważny, aby troszczyć się o bohaterów.

Centigrade online

Thriller survivalowy z 2020 roku w reżyserii Brendana Walsha

Walsh nigdy nie skomponował tej rzekomo prawdziwej historii o najważniejszym elemencie filmu survivalowego: tempie. Po zrozumieniu sytuacji napisali i zdałem sobie sprawę, że w filmie, który potrzebuje obu, nie mam poczucia czasu i przestrzeni. W takim filmie napięcie pochodzi z tych elementów – albo z powodu poczucia, że ​​czas ucieka, albo z powodu napiętych ograniczeń.

W końcu nigdy nie odczuwałem nagłej ani intensywności sytuacji Meta i Naomi. Jest to węższa, krótsza wersja, rozsądna, a jest nawet wolna wersja (lub powinna powoli zamarzać), która rozciąga sceny od dołu, aby nasze obawy rosły. Celsjusz spada w dziwnej dolinie pośrodku i jest śmiertelny. Ponadto zazwyczaj zachęcają do właściwego podejścia do ich bolesnej sytuacji i powolnych scen, w których niewiele się dzieje. Blisko nagrania było tylko 89 minut; Może moglibyśmy skrócić ostatnią akcję do 15 minut i chociaż jest to nadal dobry film, przynajmniej trudno będzie go pokonać bez dotarcia do mety. Genesis Rodriguez i Vincent Piazza to dwaj solidni aktorzy, którzy zmagają się z ekscytującym chwytem, ​​którego Brendan Walsh po prostu nie może porównać do zwrotów akcji lub silnych emocji.

Centigrade
Centigrade
Tytuł oryginalnyCentigrade
Cda | Zalukaj7.1 81 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia2

Mogą Ci się spodobać

Tajemnicze początki
Most szpiegów
Dunkierka
Bodyguard Zawodowiec
Proces Siódemki z Chicago
007: Spectre
Mowgli: Legenda Dżungli
Mroczne miejsce
Bad Boys for Life
Creed II
Na lodzie
Bedroom Story
×
Miłego oglądania!