What's happening?

Clifford. Wielki czerwony pies - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Clifford. Wielki czerwony pies

Clifford. Wielki czerwony pies - CAŁY FILM ONLINE HD

Nov. 10, 2021Canada97 Min.PG
Twoja ocena: 0
2 1 głos

Gdzie oglądać cały film Clifford. Wielki czerwony pies online?

Nie ma zwierzęcia bardziej wiernego swojemu właścicielowi niż pies. Zawsze są przy nas, niezależnie od pogody i nastroju, nigdy nie zostawiając nas na progu. Małe czy ogromne, z długim czy krótkim ogonem, psy są bez wątpienia uosobieniem radości we wszystkich jej formach. Oznacza to, że nie ignorujemy naszych czworonożnych przyjaciół, gdy oglądamy przedstawienie, w którym mają do odegrania znaczącą rolę. Clifford. Wielki Czerwony Pies, zanim został przekształcony w film animowany, był jedną z najpopularniejszych bajek i pamiętały ją całe pokolenia. Co po kilku latach stało się z wersją filmową? Czy będzie tak samo popularna jak film animowany?

Emily i jej matka mieszkają obecnie w Nowym Jorku. Akcja filmu toczy się w uprzywilejowanej prywatnej szkole, gdzie Emily jest stroniąca od rówieśników. Z każdym dniem Owen staje się dla niej coraz bliższy jako przyjaciel. Ze względu na charakter jego pracy, matka Emily zazwyczaj zostawia ją pod opieką wujka Caseya. Podczas pobytu w zakładzie pana Bridwella, Emily zaprzyjaźnia się z małym czerwonym pieskiem, który rośnie w siłę w zależności od tego, ile uczucia otrzymuje. Casey natomiast jest przekonany, że dziewczyna musi oddać psa. Na cześć swojego ojca, Emily po powrocie do domu po podróży nadaje psu imię Clifford. Mieszkańcy Nowego Jorku są zachwyceni faktem, że pies urósł do niespotykanych rozmiarów. Aby chronić swojego przyjaciela, Emily będzie musiała stanąć do walki.

Clifford to ogromny pies, czyli najlepszy przyjaciel człowieka

Humor tego filmu w dużej mierze opiera się na gigantycznej posturze Clifforda jako psa, a także na jego naiwności i niewłaściwym zachowaniu jako psiaka. Jednak jego ulubionym zajęciem jest pilnowanie swojej maleńkiej towarzyszki przed innymi psami poprzez gryzienie ich butów i szczucie kotów. Z kolei Emily Elisabeth uwielbia swojego szczeniaka i oddałaby wszystko, aby go odzyskać. Bez względu na okoliczności, przywiązanie, jakie może istnieć między psem a człowiekiem, jest tu pięknie zilustrowane.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na piękne, a zarazem proste ilustracje, które towarzyszą tej historii. Dodatkowo książka została ładnie zaprezentowana w prostym wydaniu, czego nie można przeoczyć.

Powieść na podstawie książki

Na podstawie popularnych książek dla dzieci powstał również popularny animowany serial telewizyjny Clifford’s Big Red Dog. Ogromny czerwony pies i jego olśniewająca ludzka partnerka, Emily Elizabeth, występują w filmie „Clifford Wielki Czerwony Pies”. Podczas nieobecności matki w mieście, Emily (Darby Camp) jest pozostawiona pod opieką niedojrzałego wujka Casey (Jack Whitehall) w tej adaptacji słynnej powieści. Zaangażowanie Emily w wydarzeniach związanych z ratowaniem zwierząt zaowocowało nabyciem uroczego rudego szczeniaka, który szybko wyrósł na masywnego psa.

Oprócz krótkiej bójki, Emily i Clifford rozpocząć serię przygód outsized, które obejmują szkody uboczne i trochę akcji, w tym korzystania z paralizatora, grupa sąsiadów gniewnych i opiekuńczy, groźby od złoczyńcy, który chce Clifford dla siebie, a okazjonalne humor łazienka (ogromny rozmiar Clifford powoduje jego kupy być bardzo duże). Nazwać kogoś „znaczki żywnościowe” lub nazwać je „freak” są wszystkie przykłady obelg. Zgodnie z tą narracją, sąsiedztwo Emily jest zróżnicowane, a jej najlepsza przyjaciółka jest Azjatką, mimo że większość bohaterów jest biała.

Historia rozgrywana w Nowym Jorku

Jak wiele opowieści, ta również zaczyna się w dużym mieście. A dokładniej w Nowym Jorku. W ozdobionym muralem mieszkaniu marzeń Emily Elizabeth (Darby Camp) mieszka ze swoją samotną matką Maggie, która jest zarówno szalona, jak i czuła, ponieważ sama również jest samotną matką (Sienna Guillory). Sąsiedzi w jej okolicy są mieszanką dziwnych i opiekuńczych. Reckless i werbalnie nadużywających wujek Casey jest w lewo za Emily, podczas gdy matka Emily jest wezwany z dala w interesach (Jack Whitehall). Magiczny namiot ratunkowy dla zwierząt prowadzony przez dobrze ubranego, ale złowrogiego pana Bridwella, w stylu klasycznego wujka z horroru, jest transportowany przez Caseya (John Cleese). Polecany jest również hit 2021 Spider-Man: Bez drogi do domu Online.

Czerwony szczeniak labradora, który na pierwszy rzut oka wygląda na małego, ale tak naprawdę jest dość aktywny, zostaje umieszczony pod ich opieką niedługo potem. Znany i kochany czerwony pies, że każdy dzieciak wie i kocha jest obudzony, gdy Emily chce był wystarczająco duży, tak, że nikt nie mógł oddzielić je. Jednak nie jest on tutaj ręcznie rysowaną postacią; raczej jest to komputerowo wygenerowany twór, który wydaje się zadziwiająco realistyczny. Początkowo, CGI szczeniak nie wydaje się być szczególnie przyjemnym widokiem.

Ze względu na magiczne sanktuarium dla zwierząt, które uratowało go z ulicy, Clifford zostaje przedstawiony Emily Elizabeth (Darby Camp), genialny gimnazjalista, który jest tymczasowo pod opieką jej nikczemnego wuja Casey.

Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies
Tytuł oryginalny Clifford the Big Red Dog
Ocena widzów: 6 5,417 głosów
Cda | Zalukaj 7.5 601 głosów

Reżyser

Walt Becker
Reżyser

Obsada

Darby Camp isEmily Elizabeth
Emily Elizabeth
Izaac Wang isOwen Yu
Owen Yu
John Cleese isMr. Bridwell
Mr. Bridwell
Tony Hale isZack Tieran
Zack Tieran
Udostępnienia1