What's happening?

Cruella - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 311 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Cruella

Cruella - CAŁY FILM ONLINE HD

Witaj okrutny świecieMay. 26, 2021United Kingdom134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Cruella do teraz obejrzenia

Wybór imienia „Cruella” nie był przypadkowy. Historia Cruelli DeMon nie jest oparta na fabule popularnego filmu Disneya, a raczej na ujawnionej wcześniej historii tej postaci. Decydując się na osadzenie akcji w latach 70. ubiegłego wieku, ponad dwie dekady po wydarzeniach ze 101 Dalmatyńczyków, reżyserzy stworzyli coś w rodzaju sequela (akcja filmu toczyła się w 1949 roku). Film można określić jako uwspółcześnioną wersję tradycyjnej baśni.

Dla innych zaskoczeniem może być użycie czarnego humoru i ukazanie ponurych warunków życia. Całość spektaklu jest utrzymana w napięciu i dynamice zaczerpniętej z kreskówek, zarówno tych klasycznych, jak i nowszych. Jeśli chodzi o występy, to wybryki Cruelli są raczej dobrze zainscenizowaną farsą, z postaciami, które są zarówno przerysowane, jak i niewiarygodne. Twórcy filmu twierdzą, że „Cruella” czerpie inspiracje z wielu źródeł, w tym z oryginalnego serialu animowanego i wersji filmowej z Glenn Close, a także z filmów heistowskich, komedii kryminalnych, a nawet powieści o Sherlocku Holmesie. Jednak to nie fabuła, a warstwa produkcyjna jest w głównej mierze odpowiedzialna za fajność tej gatunkowej mikstury.

Scenariusz do „Cruelli”, według warstwy realizacyjnej, nie jest ani tak inteligentny, ani tak błyskotliwy, jak chciałaby wierzyć warstwa realizacyjna.

Gdzie oglądać cały film Cruella online?

Dla Estelli (Emma Stone) życie nie zawsze było spacerkiem po parku i nie zapowiada się, by w najbliższym czasie miało stać się łatwiejsze. Ponieważ urodziła się z dwiema osobowościami, jej dwukolorowe włosy symbolizowały podwójną osobowość dziewczyny. Z niejasnych powodów, po tragicznej śmierci matki (Emily Beecham), trafia do towarzystwa dwóch przestępców. W ciągu kilku lat wraz ze swoimi kohortami Jasperem (Joel Fry) i Horacym (Paul Walter Hauser) okradają londyńczyków z ich osobistych rzeczy. Jednak Estella ma smykałkę do projektowania mody, że stawia do użytku w heists projektując gang przebrania. Po serii dziwnych zbiegów okoliczności zostaje zatrudniona przez dyktatorkę mody Baronessę, która jest właścicielką elitarnego sklepu (Emma Thompson). Po zrobieniu dobrego wrażenia na doświadczonej projektantce, młoda dama otrzymuje możliwość awansu w firmie. Baronowa jednak ukrywa przed Estellą wiele tajemnic, z których niektóre będą miały dla niej życiowe konsekwencje, a nawet odegrają rolę w narodzinach Cruelli.

Do tej pory Disney wyprodukował 14 filmów opartych na słynnych bajkach, a kolejnych 15 (link) jest już w przygotowaniu do dystrybucji zarówno na dużym, jak i małym ekranie, z Alicją jako jedynym wyjątkiem. W zdecydowanej większości przypadków to odkurzanie kończy się tylko na niezbyt udanym efekcie. Widać to na przykładzie kolejnych filmów, które ukazały się wiele lat po oryginale.

Świetny re’make, który trzeba obejrzeć

Jednakże, było kilka nowych elementów włączonych do obrazu, jak również, jak niektóre zapierające dech w piersiach audiowizualnych, jak pokazano w tej scenie. Istnieją tylko dwa sposoby na sklasyfikowanie reszty świata. Z reguły są to po prostu złe filmy z kilkoma dobrymi. Księga dżungli – efekty specjalne, Aladyn – scenografia, Zakochany kundel – piosenka dedykowana Trumpowi, której nie można znaleźć nigdzie indziej w Hollywood, oraz Księga dżungli – efekty specjalne to filmy należące do tej grupy. Dochodzi też do kompletnych nadinterpretacji tego, o czym się tu mówi. Do dyspozycji mamy obie części Maleficent, Króla Lwa, Mulan i Cruellę de Vil. Jeżeli wolisz horrory warto obejrzeć cały film Krzyk 5 online.

Cruella to według twórców filmu klasyczny obraz komediowo-kryminalny. Jako film kryminalny nie przypadł mi do gustu, ale sprawił, że śmialiśmy się na głos z absurdalności punktów fabularnych. Mimo, że jest oparty na książce 101 dalmatyńczyków i poprzednich adaptacjach o tej samej nazwie – z zastrzeżeniem, że jest prequelem do tych filmów – to nadal jest to film. Tutaj omawiane są początki Cruelli i cel jej istnienia (WHAT IS GAMORA?!). Subkultury i ruchy punkrockowe były w pełnym rozkwicie w Londynie lat 70-tych, gdzie rozgrywa się akcja filmu. Subgatunek punk/rock jest tym, co czyni ten film punk/rockowym. Coś mnie w nim przyciągnęło jak magnes i nie mogłem się powstrzymać od oglądania.

Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Tytuł oryginalny Cruella
Ocena widzów: 7.4 205,768 głosów
Cda | Zalukaj 8.2 6,388 głosów

Reżyser

Obsada

Emma Stone isEstella / Cruella
Estella / Cruella
Emma Thompson isThe Baroness
The Baroness
Joel Fry isJasper
Jasper
Mark Strong isJohn the Valet
John the Valet
Tipper Seifert-Cleveland isEstella (12 yrs)
Estella (12 yrs)
Emily Beecham isCatherine
Catherine
Udostępnienia0