What's happening?

Czarna Pantera - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

ONLINE HD 6340 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Czarna Pantera Zalukaj Online

Czarna Pantera - ZALUKAJ ONLINE

Niech żyje KrólFeb. 13, 2018US. 134 Min.8.2
Twoja ocena: 10
6.5 13 głosy

Czarna Pantera – Oglądaj Online

Czarna Pantera – fikcyjna postać, superbohater znany z licznych serii komiksowych wydawanych przez Marvel Comics oraz różnych adaptacji, bazujących na komiksowych publikacjach. Jego twórcami są Stan Lee i Jack Kirby, zadebiutował on w Fantastic Four w 1966 roku.

Gdzie obejrzeć cały film Czarna Pantera online?

Film Czarna Pantera (Black Panther) w reżyserii Ryan Coogler’a z 2019 roku. Każda premiera filmu, podpisana logo Marvel Comics, utrzymuje poziom. W przypadku Czarnej Pantery możesz zawsze powtarzać tę samą listę korzyści: wesołość, wesołość, równomiernie rozłożone emocje, dobrzy aktorzy, muzyka, efekty specjalne i wiele innych. Fani wiedzą, czego się spodziewać i czy wszyscy dzisiaj się zgodzą. Zasady uniwersum filmowego Marvela – i ósmego filmu z tej serii – prawdopodobnie pozostaną obojętne.

T’Challa (Chadwick Boseman) to czarna pantera, która, jak każdy monarcha fikcyjnego królestwa Wakandy, jest obrońcą swego ludu. Płynie i rozwija się w naturalnym bogactwie Wakandy, odizolowanym od reszty świata, ale jego najcenniejszy zasób, metalowe łóżka zwane Vibranium, zawiera roszczenia terrorystów i przemytników Ulisa Knocka. Nie udowodnił jednak, że był najsilniejszym przeciwnikiem Czarnej Pantery. Powracający zabójca (Michael B. Jordan) obejmie tron ​​Wakandy. Zobacz hit filmowy Battlefield 2025.

Postać Ryana Kuglera jest podobna do dramatu Szekspira, który uniknął przygody. Król musi kilkakrotnie udowodnić, że zasługuje na tytuł, ale bardziej interesuje go rekin pożyczki niż pragnienie użycia siły. Kolejne wydarzenia ujawniają prawdziwe plany Killmongera, które okazują się być jednym z najciekawszych i najtrudniejszych złoczyńców w poprzednich filmach MCU. Bliżej przestępcy niż typowi śmieszni złoczyńcy: chociaż jest brutalnym zabójcą, jego przyczyna jest łatwa do zrozumienia.

Czarna Pantera online

Czarna Pantera czyli kolejny film od Marvel Comics

Po pięknym animowanym prologu, który krótko podsumowuje utopijną historię Wakandy, fikcyjnego afrykańskiego kraju odkrytego w bezcennych złożach Vibran, spójrz ponownie na 1992 rok. „Czarna Pantera” w Auckland w Kalifornii. Tutaj urodził się reżyser Ryan Kugler, ale tutaj Hugh P. Newton i Bobby Seal spotkali się także z radykalną Partią Czarnych Panter, która jest pośrednio dostosowana do akcentu tematycznego filmu – najbardziej upolitycznionego przedstawiciela MCU wszystkich odcinków.

Czarna Pantera Cały Film

Temat politycznym filmu Czarnej pantery online jest oskarżenie opiera się na charakterystycznym charakterze Pantery: zamiast poszukiwać kosmicznych potworów i podobnej rozrywki, Kugler przeszedł do starej biernej debaty opozycyjnej między Martinem Lutherem Kingiem a zwolennikami Malcolma i czarnym aktywizmem wojownika. Tylko tym razem kontekstem jest nie tylko Afroamerykanin i gniew wywołuje nowa fala ras rasowych (powstańcze szczyty – od niewoli do rapu, symbolizujące wrogie plakaty publiczne tutaj), problemy gospodarcze Afryki, kryzys uchodźczy lub Boko Haram. Istnieją wyraźne oznaki terroryzmu. Sam Vibranium jest wyraźnym odniesieniem do pochłaniających krew drzwi zewnętrznych, surowca na produkty cyfrowe, znajdowanego głównie w mieście kongijskim. Zdecydowanie warto obejrzeć film „Czarna Pantera Online” od Marvela.

Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Tytuł oryginalny Black Panther
Cda | Zalukaj 7.4 14,690 głosów

Reżyser

Obsada

Chadwick Boseman isKing T’Challa / Black Panther
King T’Challa / Black Panther
Michael B. Jordan isN'Jadaka / Erik
N'Jadaka / Erik "Killmonger" Stevens
Martin Freeman isEverett K. Ross
Everett K. Ross
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia21