What's happening?

Czarownica - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 2769 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Czarownica Zalukaj Online

Czarownica - ZALUKAJ ONLINE

Nie wierzcie w bajki.May. 28, 2014US. 97 Min.PG
Udostępnienia1
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Czarownica?

Czarownica (org. Maleficent) to film fantastyczny wydany w 2014 roku w reżyserii Roberta Stromberga. Inspiracją do stworzenia tej produkcji była postać ze „Śpiącej Królewny” – Diaboliny. Tytułową bohaterkę zagrała znana na całym świecie Angelina Jolie. Historia opowiada o dziewczynie, która niegdyś wiodła spokojne, lekkie życie w zgodzie z naturą wraz ze swoim królestwem zwierząt. Jednak pewnego razu na królestwo napadła armia złych najeźdźców jakimi byli ludzie. Czarownica doświadczyła wówczas ogromnej zdrady a jej serce skamieniało. Kobieta w akcie zemsty rzuca klątwę nowo narodzone dziecko panującego króla, Aurorę. Jednak los chce, że dziewczynką opiekuje się Czarownica, która z czasem traktuje małą jak swoje dziecko.

Czarownica Online

Czarownica to wizja złej wiedźmy. Podczas gdy główna historia będzie w tej historii, Aurora jest narratorką, która oferuje nam inną wersję wydarzeń niż opowiadali jej rodzice. Młoda księżniczka staje się wszechmocnym naukowcem zajmującym się emocjami, które pojawiają się wraz ze stale rosnącym i zmieniającym się diabłem (Angelina Jolie). Dzięki niej możemy dowiedzieć się o dzieciństwie wiedźmy, jej pierwszej miłości, drodze do niekontrolowanej nienawiści i zemsty.

W starożytności w pobliżu były dwa królestwa. W jednym zamieszkiwali chciwi ludzie, w drugim wszystkie magiczne stworzenia kierujące się nowymi historiami Diaboliny. Zaprzyjaźniają się z biednym sierotą Stefanem, a rok później młodzi ludzie się zakochują. Ale kiedy dorosły Steven dowiaduje się, że umierający król ściska dłoń swojej córki i daje tron ​​komuś, kto zabije silną czarownicę na drodze, poluje również na fałszywe skrzydła. Diabolina przysięga i przeklina księżniczkę poprzez chrzest córki. Podczas gdy Diabolina czeka na spełnienie się przepowiedni, król odmawia wychowania dla dziecka trzech wróżek. Ale to nie przypadek, że wiedźma nie widzi go podążającego za czarującą Aurorą.

Czarownica z Angeliną Jolie

Chociaż film „Czarownica” miał premierę w Polsce w 2014 roku. Film reżysera Roberta Stromberga należy do gatunku familijnego fantasy. To rodzinna przygoda, która zapewni rozrywkę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Angelina Jolie, która gra rolę diaboliny, pokazała się z najlepszej strony. Miło było ją widzieć, kiedy jej serce nie pochłonęło nienawiści, a później, gdy stała się prawdziwą czarownicą. Ale w tej chwili ważne jest, aby zrozumieć, że nawet jeśli grasz złym bohaterem, tak naprawdę się nie boisz. Oto jak pokazać ten film starszym dzieciom. To prawda, że ​​nawet jako mroczna bohaterka w jej sercu jest dużo życzliwości i ciepłych uczuć. Potrzebujesz tylko kogoś, kto przebije się przez ścianę wokół ciebie i zobaczy innego po prawej stronie.

Istotą filmu jest historia „Śpiącej królewny”, w tym chrzest najsłynniejszych scen, takich jak mała Aurora i straszna wiedźma. Początek i koniec pozycji, jak każda inna pozycja, są wydarzeniami odpowiadającymi podstawowej koncepcji filmu. Diabolina to początkowo zabawna i przezabawna historia, którą później przekazuje znajomy i rzuca drogimi skrzydłami. Diabolina boleśnie traci ukochaną osobę, dzieli się światem i mu nie ufa. Przechodzi na emeryturę i bierze udział w projekcie zemsty.

Diabolina zaskakuje swą miłością

Zło tym razem nie jest tak wyraźne i rozpoznawalne, nietypowe dla Diabolina, ale narodziło się w nim i stopniowo przechodzi przez różne odcienie szarości. Czarownica nie jest radykalną rewizją klasycznej historii, ale alternatywną wersją, ostatecznie zdominowaną przez szlachetne wartości. Oczywiście nic dziwnego, że tym razem Diabolinq ma nie tylko silne i niebezpieczne zdolności magiczne. Wrażliwy i ciepły charakter. Filantropia Angeliny Jolie ma o wiele więcej współczucia niż zemsty. Ta ostatnia nie jest odkrywana tylko na jeden dzień, ale głównie po to, aby wypełnić żelazny punkt przygód. W gniewie przeklina córkę Stephena, ale natychmiast atakuje z podwójną siłą. Niewłaściwe czarne ubrania nie są już symbolem zła – bo nie nadają się dla bohaterki. Stromberg argumentował, że kolor czarny bardziej wskazuje na wędrówkę, frustrację i smutek psychiczny. Diabolina zawsze ukrywa się w cieniu, ponieważ został oszukany, a ciemny las, w którym żyje, jest oazą spokoju z zewnątrz.

Czarownica
Czarownica
Czarownica
Czarownica
Czarownica
Tytuł oryginalny Maleficent
Ocena widzów: 7.0 323,986 głosów
Cda | Zalukaj 7.1 9,821 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.