What's happening?

Dom Gucci - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 951 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Dom Gucci Zalukaj Online

Dom Gucci - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 24, 2021158 Min.
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Dom Gucci online?

Historia rodziny Gucci sięga XII wieku, kiedy rodzice Gucci założyli we Florencji niedochodową fabrykę słomy. Sam Gucci szuka lepszego życia i wielu zajęć. Pracuje jako chłopiec hotelowy, zmywa naczynia i obsługuje. Ta praca pozostawi trwałe wrażenie na projektach i pomysłach biznesowych. Rozpoczyna sprzedaż rękodzieła, zwłaszcza galanterii skórzanej. Miał nadzieję robić zakupy na bocznej ulicy we Florencji, aby przyciągnąć zamożnych ludzi do zakupów w pobliżu. Dlatego jego pomysłowi czasami nadawany był specjalny projekt. I tak to się wszystko zaczęło. Firma się rozrosła, zmieniła się lokalizacja, zakres usług i wygląd. Gucci miał córkę i trzech synów, którzy pracowali dla firmy. To był początek problemu.

O czym opowiada film Dom Gucci?

Historia zaczyna się od obietnicy. Tutaj widzimy ostatnie chwile życia Gucciego, spadkobiercy rodziny Gucci na Mauritiusie. Usta zaginęły na przełomie XIX i XX wieku, kiedy wolontariusz rodziny Gucci zaczął robić skórzane akcesoria w swojej fabryce we Florencji. Dom Gucciego nie jest oskarżony, chociaż tematem filmu jest samo morderstwo. Casa Gucci jest dowodem historycznym, ekonomicznym i prawnym. Tymczasem dowiadujemy się o historii rodziny i niekończących się przygodach na rynku nieruchomości, sprzedaży akcji, wrogich przejęć, bankierów inwestycyjnych, inwestorów i innych w fantazyjnych koszulach i drogich krawatach.

W 1993 roku luksusowa marka podjęła złą decyzję i przeniosła się na Mauritius na skraju bankructwa Gucci. Dwa lata później Mauritius został zastrzelony w drodze do budynku. W 1998 roku jego była żona Patricia Reggiani Martinelli została skazana na 29 lat więzienia za zorganizowanie morderstwa. Z innych klimatów warto również zobaczyć nowy film sci-fi Eternals lub bardzo popularny na czasie film Armia złodziei.

Film, który trzeba obejrzeć

Gucci opowiada o uroku, uroku, intrygach, przewrotach, zbliżającym się upadku i późniejszym odrodzeniu dynastii mody. Zagląda za kulisy dzisiejszej najważniejszej rodziny modowej. Ten film zaskakuje krótką opowieścią o modzie, wielkich kasach i łamiących serce tragediach.

Bardzo ciekawym tematem jest zmiana właściciela, bardzo ciekawe zmiany na samym rynku mody i luksusu oraz losy marki Gucci.  Lunch roboczy, nudny i skomplikowany, elegancki, nieskończenie elegancki, spotkanie i zabawa, gdzie jedyną ciekawostką jest to, że się zdarza i jest w szoku, że autor opisał twarze każdego bohatera – przyjemne czarne oczy.

Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Tytuł oryginalny House of Gucci
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.