What's happening?

Domino - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Domino

Domino - CAŁY FILM ONLINE HD

May. 31, 2019BE89 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Domino online?

Domino to poważny thriller Briana De Palmy, który koncentruje się na zemście i terroryzmie. Podczas produkcji pojawiło się wiele problemów, a powstały film wydaje się niedopracowany pod względem postaci i nieodpowiedzialny w przedstawianiu terroryzmu. Występują w nim jednak Nikolaj Coster-Waldau i Carice van Houten, dwie gwiazdy „Gry o tron”, a niezwykły polot De Palmy często przychodzi z pomocą. Będzie broń, strzelanina, masakra, nieudana próba zamachu terrorystycznego, krew, gore, trupy i użycie pięści, stóp i ostrzy. Obrazy scen morderstw są pokazywane małemu chłopcu.

Domino to dobry thriller warty obejrzenia

W DOMINO Nikolaj Coster-Waldau gra Christiana, duńskiego policjanta, który wychodząc z domu zostaje odciągnięty na bok przez swoją kochankę, przez co zapomina wziąć rewolwer. Wówczas łączy się ze swoim kolegą Larsem (Soren Malling) i razem odbierają wezwanie. Christian znajduje ciało w kałuży krwi, a policja szybko zatrzymuje Libijczyka Imrana (Eriq Ebouaney), który również jest pokryty krwią. Aby posunąć naprzód swoje dochodzenie, Christian bierze broń Larsa, ale kiedy on odchodzi, Imran jest w stanie uciec i kończy się strzelanie i zabijanie Larsa.

Imran zostaje uprowadzony przez zamaskowane postacie podczas pościgu. Christian jest na zawieszeniu, ale on zaciąga pomoc swojego kolegi policjanta, Alex, aby uzyskać nawet (Carice van Houten). Podczas gdy to się dzieje, agent CIA Joe Martin (Guy Pearce) porwał rodzinę Imrana. Aby wykorzystać ich powiązania do wykorzenienia członków ISIS. Gdy Christian i Alex zbliżają się do podejrzanego, czeka ich przerażające spotkanie. Zamachowiec-samobójca z ISIS ma zdetonować ładunki wybuchowe na stadionie do walk byków, zabijając wszystkich w środku.

Sprawdź też film: ESCAPE ROOM: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH Online

Jak spisuje się obsada filmu?

Ten thriller mistrza suspensu Briana De Palmy nie jest w stanie sprostać wymaganiom ze względu na chwiejną produkcję oraz słabe założenia i obsadę. Jednak jego wciąż mistrzowskie, brawurowe kreacje sprawiają, że warto go obejrzeć. Według niektórych doniesień pierwotny scenariusz Domino był znacznie dłuższy. Co mogło zapewnić większą głębię w bardziej osobistych i politycznych aspektach tej historii. Skracając fabułę do zaledwie 89 minut. Można odnieść wrażenie, że film traktuje historię związaną z ISIS nieco lekkomyślnie, jak gdyby była to zwykła sensacja. Umiejętności De Palmy w przekazywaniu informacji za pomocą czysto wizualnej, trzewiowej formy filmowej nie osłabły. Wciąż ma on niewielu równych sobie współczesnych twórców.

Mistrzostwo De Palmy widać w scenie, w której Christian porzuca broń, w pościgu na dachu, w motywie czerwonego pomidora. Także w wykorzystaniu nowoczesnych technologii, takich jak fotografia smartfonowa czy latający dron. Twarz zabójczyni ISIS i jej ofiary widzimy jednocześnie na podzielonym ekranie w jednej przerażającej scenie nakręconej dwiema kamerami. Choć to pierwszy film De Palmy od siedmiu lat (od czasu Pasji). Negatywny szum wokół jego powstania sprawił, że wielu uważa, że reżyser nie jest już u szczytu swoich możliwości. Domino jednak warto obejrzeć, bo jak pokazuje historia, niewiele z jego dzieł zostało dobrze przyjętych w momencie publikacji.

Domino
Domino
Domino
Domino
Domino
Tytuł oryginalny Domino
Ocena widzów: 4.5 6,062 głosów
Cda | Zalukaj 4.647 228 głosów

Reżyser

Obsada

Nikolaj Coster-Waldau isChristian Toft
Christian Toft
Guy Pearce isJoe Martin
Joe Martin
Ériq Ebouaney isEzra Tarzi
Ezra Tarzi
Mohammed Azaay isSalah Al-din
Salah Al-din
Thomas W. Gabrielsson isChief Detective Wold
Chief Detective Wold
Paprika Steen isHanne Hansen
Hanne Hansen
Nicolas Bro isHospital Porter
Hospital Porter
Truus de Boer isPhotographer
Photographer
Udostępnienia0