What's happening?

Emma. - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Emma. Zalukaj Online

Emma. - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 13, 2020UK124 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Emma. online?

Utytułowana bohaterka, grana przez matkę Taylor-Joy, nie sprawia, że ​​życie staje się zabawniejsze. Spacery, wizyty modowe, herbata i plotki w pastelowych miejscach … I choć wszystko jest dobre i przyjemne, po około 20 latach robi się nudno. Dlatego Emma wspomina o swojej ulubionej działalności jako ciągłym śpiewaniu. J. H. Pojednanie i obserwacja konsekwencji, które nie zawsze działają dobrze. I tu pojawił się pierwszy element, który jednak mógł całkowicie wniknąć w prezentowany świat, ale też był dość daleki od przedstawionego problemu. Chociaż nie byłem w towarzystwie w połowie XIX wieku, z doświadczenia wiem, że taka gra to nie tylko wspomnienie przeszłości. Jednak bez umiejętności pisania Jane Austen i scenarzystki Eleanor Catton widz jest gotowa nienawidzić wszystkich swoich emocjonalnych towarzyszy. W zachowaniu i ekspresji bohaterów możesz poczuć zaskakującą potrzebę siebie i stworzyć każdy wygląd.

To tak, jakby nie byli pewni, że w wydarzeniach, w których uczestniczyli, nie kryje się żadna tajemnicza i chłodna warstwa. Odbiorca odczuwa dokładnie to samo wrażenie, które z jednej strony śmieje się z pozornego zamieszania na ekranie, az drugiej obserwuje drobne intrygi mające na celu zbliżenie dwóch osób.

„Emma”. Podwójny debiut. Autumn de Wilde jest doświadczonym reżyserem fotografów i teledysków (nakręcił między innymi filmy dla Becka i Firenze + The Machine), ale dopiero teraz przedstawia się jako autor filmów fabularnych. Pierwszy scenariusz napisał zgodnie z jej potrzebami Nowa Zealander Eleanor Catton, która zdobyła nagrodę Booker Award za powieść All Shines. Podobnie polecamy obejrzeć cały film Sztuka Zbrodni, który jest bardzo dobrym kryminałem.

Omawiamy zarys fabuły

Oczywiście zarys fabuły się nie zmienia: 21-letnia Emma Woodhouse (matka Taylor-Joy), inteligentna dziewczyna znudzona wiejską rzeczywistością, zmieniła sieć małych intryg i łączy swoich przyjaciół i sąsiadów , szczególnie te nowe, w pobliżu Harriet Smith (Mia) Goth. Student płacy. Jako administrator Emma odnosiła sukcesy i porażki, ale nie ma planów małżeństwa – które, podobnie jak ci, którzy nie czytali książki, mogą się zmienić w tym samym czasie.

„Emma” pojawiała się na ekranie bardzo często w latach 90.: Dziś pamiętam stosunkowo udaną wersję „Clueless”, wystawioną przez nowoczesną wersję Gwyneth Paltrow lub Amy Heckerling. Od tego czasu jednak wyrosło nowe pokolenie – kiedy filmy te pojawiły się w kinach, koledzy obecnej bohaterki jeszcze się nie urodzili. Nowy film wydaje się spełniać swoje potrzeby, zachowując urok, styl i lekkość oryginalnej powieści. Zabawna, dynamiczna, dobrze obsadzona (role drugoplanowe grają postacie z serialu „Edukacja seksualna”, „Korona” lub „Strajk”) i prawdziwa uczta dla oczu – dopiero na początku roku filmowego, ale Oscar – zestawy marek i formalności związane z kostiumami.

Emma (2020 VOD)

Młoda aktorka idealnie zagrała rolę Emmy

Młoda aktorka nie zawiodła. Idealny do roli Emmy. Z jednej strony emanuje bardzo fajnym pięknem, wartością i przebiegłością, az drugiej wykazuje wewnętrzną wrażliwość i empatię. Matka Taylor-Joy doskonale oddaje złożoność bohatera i przekształca Emmy w ciało i krew. W przeciwieństwie do swoich poprzedników (w tym Gwyneth Paltrow) jego interpretacja była po prostu świeża. Grali także inni aktorzy, a mianowicie Bill Nighy, bohater hipochondrialnego ojca Mii Goth jako najbardziej magiczna i głupia niewinna Harriet Smith oraz (znana z „edukacji seksualnej”) Tanya Reynolds jako nieco groteskowa pani Elton. Reżyserowi nie spieszyło się z opowiadaniem historii. Historia rozwija się powoli, czasem zbyt wolno, co może sprawić, że film będzie nudny. Jest to jednak równoważone przez absolutnie piękne zdjęcia, kostiumy i sceny.

Podczas gdy małżeństwo Austen zawsze było przedstawiane w wyniku namiętnych uczuć i pomysłowości ekonomicznej, Wilde jest tylko katalizatorem dla mniej lub bardziej zabawnych sytuacji. Podczas gdy wszystko wydaje się być literackim prototypem, a historia jest prawie jak ciasno wydrukowana nowa strona, film ignoruje konteksty społeczne i kulturowe, a zamiast tego oferuje skromną rozrywkę. Czysto zabawne pochodzenie imienia „Emma” jest reprezentowane przez nieposłuszne twarze, które poruszają się po ich twarzach, a także przez Gesa.

Emma.
Emma.
Emma.
Emma.
Emma.
Emma.
Emma.
Emma.
Emma.
Emma.
Tytuł oryginalny Emma.
Ocena widzów: 6.8 15,726 głosów
Cda | Zalukaj 7 336 głosów

Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isEmma Woodhouse
Emma Woodhouse
Johnny Flynn isGeorge Knightley
George Knightley
Josh O'Connor isMr. Elton
Mr. Elton
Callum Turner isFrank Churchill
Frank Churchill
Mia Goth isHarriet Smith
Harriet Smith
Miranda Hart isMiss Bates
Miss Bates
Bill Nighy isMr. Woodhouse
Mr. Woodhouse
Rupert Graves isMr. Weston
Mr. Weston
Gemma Whelan isMiss Taylor / Mrs. Weston
Miss Taylor / Mrs. Weston
Amber Anderson isJane Fairfax
Jane Fairfax
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia3