What's happening?

Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych

Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych - CAŁY FILM ONLINE HD

Jul. 01, 2021United States88 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Escape Room: Najlepsi z najlepszych online?

Jako kontynuacja pierwszego Escape Roomu, Tournament of Champions (2019). Oba filmy mają motyw tajemniczego pudełka z zagadkami, które zawiera śmiertelną pułapkę. Jest dużo napięcia, strachu i krzyku, a bohaterowie są w niebezpieczeństwie prawie przez cały czas. Istnieją graficzne przedstawienia obrażeń i śmierci (w tym porażenie prądem, quicksand, kwaśny deszcz itp.) kilku postaci. Oryginalny film ma również retrospekcje do poprzednich śmierci.  Pewna osoba zaczyna zapalać papierosa, zanim jej przerwano, a mężczyzna wypija dużą ilość alkoholu z flaszki. Nie ma konfliktu seksualnego, choć pojawia się łagodna nuta potencjalnego romansu między dwoma głównymi bohaterami. Nawet jeśli nie jest to fantastyczna kontynuacja, jest mnóstwo wymagających zagadek, aby utrzymać fanów pierwszej gry na krawędzi swoich siedzeń.

Sprawdź też cały film Ibiza.

Czy tym razem bohaterom uda się uciec?

Zarówno Zoey Davis (Taylor Russell), jak i Ben Miller (Logan Miller) są wyraźnie wstrząśnięci wydarzeniami z pierwszego filmu i przenoszą te blizny do Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych. Obiecali, że pojadą do Nowego Jorku, aby przyjrzeć się złowrogiej grupie odpowiedzialnej za pułapki śmierci w escape roomach, których uniknęli, ale strach Zoey przed lataniem uniemożliwił to. W tym celu dwójka ruszyła w drogę. Gdy tylko docierają do celu, ktoś kradnie cenny kompas Zoey. Podejmują pościg i w końcu wsiadają do metra. Ku ich przerażeniu, samochód nie zatrzymuje się i okazuje się, że ich współpasażerowie również przeżyli podobne igraszki ze śmiercią. Jakie są szanse, że Zoey i Ben uciekną po raz drugi?

Choć historia jest trochę zbyt znajoma, stylowe, misternie wykonane zagadki i sympatyczni bohaterowie rekompensują krótką długość sequela i dostarczają satysfakcjonującego ciosu obgryzającego paznokcie. Adam Robitel (który wyreżyserował również pierwszy Escape Room oraz Insidious: The Last Key) powraca na fotel reżysera z Escape Room: Tournament of Champions, który zapożycza punkt fabularny z drugich Głodowych Igrzysk (wszyscy ocaleni muszą się ponownie zebrać, aby wziąć udział w zawodach), ale udaje mu się to zrobić, ponieważ antagoniści w obu filmach są częścią cienistej, pozbawionej twarzy organizacji. Sprawy rozgrzewają się po tym, jak czekaliśmy chwilę, aby Zoey i Ben mogli wyruszyć w drogę.

Oglądaj również Malowany Ptak online. 

Czy Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych to dobry horror?

Napotkasz kilka wymagających pułapek w metrze, w banku, na plaży, w mieście i gdzie indziej. Małe podpowiedzi mają sens, a zagadki łączą się w nieoczekiwane sposoby, pomimo ich pośpiechu, z postaciami ścigającymi się z czasem i krzyczącymi na siebie nawzajem, często ponad jakimiś przerażającymi dźwiękami lub partyturą muzyczną. Te sekwencje akcji, które stanowią większość filmu, sprawiają, że widzowie są przyklejeni do swoich foteli, ponieważ wszystko może się zdarzyć. Mimo że zakończenie Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych powinno być lepsze, reszta filmu jest ekscytująca i zabawna.

Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych
Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych
Escape Room 2 : Najlepsi z najlepszych
Tytuł oryginalny Escape Room: Tournament of Champions
Ocena widzów: 6.3 318 głosów
Cda | Zalukaj 6.5 12 głosów
Udostępnienia0