What's happening?

Eternals - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Eternals Zalukaj Online

Eternals - ZALUKAJ ONLINE

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.Nov. 03, 2021USA157 Min.PG-13
Udostępnienia0
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Eternals online?

„Eternal” to film MCU, na który naprawdę nie mozna było się doczekać w 2021 roku. Byliśmy zaskoczeni, widząc słynnego reżysera i wielu dobrych aktorów wspierających tę pracę, ale przenieśliśmy się do nowego zakątka MCU. Nie można jednak powiedzieć, że misja Chloe wydaje się być poza zasięgiem: jak te nowe postacie można przedstawić w filmie. Zdobywca Oscara poradził sobie z tym pozornie niewykonalnym zadaniem pomimo kilku kontuzji.

Nowe dzieło od MCU

Odnajdujemy go na zawsze, kiedy przybył na ziemię z misją do niebiańskiej arii 5000 lat przed Chrystusem i zachował naszą planetę, potężnych drapieżników, którzy skradli ludzkość w nieznany sposób. Jako byli kosmici w telewizji kablowej nasi bohaterowie walczą o zniszczenie postępu ludzkości. Tu i ówdzie opowiadam historię między wydarzeniami dnia dzisiejszego a odległą przeszłością, aby ujawnić, co stało się z grupą tysiące lat temu.
The Eternal to grupa żołnierzy, których misją jest ochrona ludzkości przed dziwnymi potworami polującymi na ludzi. Bez tego sukcesu brat widzi tylko fale wojen, katastrof i cywilizacji. Wrócili sto lat po tym, jak wierzono, że dewy zostały poddane kremacji.

Eternals to film Sci-Fi

Marvel wielokrotnie udowadniał, że potrafi zrobić wiele filmów fabularnych. Te edycje Avengers: Koniec gry i Kapitan Marvel pokazują, że na ekranie może pojawić się kilkunastu bohaterów, każdy z własnymi rolami i emocjami. Udało się to osiągnąć głównie poprzez progresywne uczenie się i interakcję z publicznością. Jednak film Eternals szybko podbił nasze serca, gdy zobaczyliśmy pięć nowych obrazów.

Fani, którzy nieustannie się kłócą, potrzebują więcej czasu, aby porozmawiać o swojej roli w ludziach. Czy jesteśmy przyjaciółmi nieśmiertelności i wszechmocnej cywilizacji, która będzie rządzić? Czy masz złe relacje ze swoimi konfliktami? W interesie etyki jest doświadczanie życia jako bohatera. Oto kilka mniej interesujących tematów: Na przykład Sprate (Lia McHugh) jest uwięziona w ciele dziecka, które nie może w pełni cieszyć się uczuciami innych. Ale jeśli coś pójdzie nie tak, to bardzo dobrze – wtedy dorasta grzyb (Brian Tire Henry), który dba o rozwój ziemi. Każda publiczność z pewnością znajdzie swojego faworyta wśród dziesięciu najlepszych bohaterów.

Eternals
Eternals
Eternals
Eternals
Eternals
Eternals
Eternals
Eternals
Tytuł oryginalny Eternals
Ocena widzów: 6 3,194 głosów
Cda | Zalukaj 7.1 504 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.