What's happening?

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - ZALUKAJ ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Zalukaj Online

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 14, 2018UK, USA134 Min.PG-13
Udostępnienia1
Twoja ocena: 0
9.5 2 głosy

Gdzie oglądać cały film Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda online?

Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda J.K. jego nowa saga jest drugim z pięciu z pięciu planowanych filmów. Film był reklamowany na dużą skalę za pomocą zwiastunów, plakatów, postaci i gadżetów. Czy to decyduje o sukcesie filmu? Oczywiście możesz uczyć się bez spoilerów w tym przeglądzie.

Będąc wielkim fanem książki o młodym czarodzieju, nie mogłem zrozumieć sagi tego i poprzedniego nowego filmu. W pierwszej części jest to coś sentymentalnego, ale po chwili będzie trochę nudno. Tutaj jest inaczej. Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda trwają z wielkim powodzeniem w niesamowitym świecie czarodziejów.

Zbrodnie Grindelwalda zaczynają się od imponującej sceny głównego antagonisty (granego przez Johnny’ego Deppa), gdy zostaje on przetransportowany z trudnego do utrzymania amerykańskiego więzienia do Europy, gdzie był odpowiedzialny za swoje zbrodnie. Aby odzyskać wolność, podróżuje do Paryża, aby zatrudnić resztę mandatu obserwatora (Ezra Miller) wśród swoich wyznawców. Tymczasem Newt Scamander (Eddie Redmayne) i Ministerstwo Magii, którzy starają się rekrutować Aurorę, również mają problemy z sercem. Tina (Katherine Waterston) ściga francuską stolicę w poszukiwaniu młodych Barebone i Queenie (Alison Sudol) i Jacoba (Dan Fog) Fogler) najwyraźniej szczęśliwych. ale panna Goldstein, która ma piękne włosy, pozostawia wiele szaleństwa. IR! I Dumbldor (Jude Law), który był pod rosnącą presją, aby walczyć ze starymi przyjaciółmi i uratować czarodziejski świat.

Czegoś ewidentnie zabrakło

Chcę skomentować główną historię, ale problem polega na tym, że praktycznie nie istnieje. Oczywiście istnieją badania Grindelwalda między magicznymi ministerstwami różnych krajów i zakątków Europy, ale jedynym krokiem w tym kierunku był papier. Przez większość czasu widzimy Nowego Aurona Scamandera i jego przywódcę, weterana przestępczości Albusa Dumbledore’a szukającego ekstremalnych aurorów.

Dlatego na prośbę profesora obrony przed czarną magią Newt odwiedza Paryż. Robi to, aby skontaktować się z Credence, ponieważ jego związek z Grindelwaldem może mieć konsekwencje. Nawiasem mówiąc, robi to, czego nie mogli zrobić strażnicy i magiczni dowódcy (gdyby wymyślił to Rowling), to znaczy znalazł wskazówki, które doprowadziły do ​​wspaniale zaprojektowanego Johna Deppa. Czasami mamy mniejsze kierunki miłości – i ten szczery uczciwy Kowalski porusza się na pięknej królowej i wzdycha Newute w Tina i obserwuje salamandrę. Jego szkolna dziewczyna Leto Lestragne, narzeczona mostu Scamander, nie zapomniała o Newcie. Skrypt tworzy wiele połączeń między postaciami, które niestety nie zapewniają niczego satysfakcjonującego. Para gwizda jak Yate, jest niedoświadczona, żałosna i powtarzalna. Pamiętaj, aby pamiętać księcia Półkrwi i pamiętaj, gdzie go wcześniej widziałeś.

Kontynuacja Fantastycznych zwierząt kontynuuje historię, którą widzieliśmy dwa lata temu. Tym razem jednak wydarzenie koncentruje się na lądzie, a nie na przedstawicielach magicznej fauny. Na ekranie pojawia się wiele znanych kopii, takich jak Niuchacz, ale film to kolumna ludzkich bohaterów.

fantastyczne zwierzęta zbrodnie grindelwalda cały film pl

Niesamowite efekty magicznych zwierząt

Patrząc na zbrodnię w Grindelwaldzie, niektórzy naprawdę zastanawiają się, czy warto wzbogacić niesamowite rzeczy o niesamowite zwierzęta, takie jak wojna z jednym z najniebezpieczniejszych czarodziejów w historii. Bądźmy szczerzy, magiczne stworzenia są interesującymi przedmiotami, ale nić Grindelwalda wydaje się zbyt poważna, aby nazwać ją fantastycznym potworem. Mam nadzieję, że inni fani świata Harry’ego Pottera nie odurzą się negatywnymi opiniami, ale patrząc na tę część, mam wrażenie, że o wiele lepiej jest pozostawić tę serię na temat cudownych stworzeń.

Film wyreżyserował David Yates, który stworzył cztery ostatnie odcinki Sagi o Harrym Potterze. Rezultatem jest oczywiście formalny i sprytny ruch opracowany przez Rowling z całego świata. Jego pokaz jest niezwykle fascynujący – w związku z wideo i seminarium trudno obwiniać za zbrodnie Grindelwalda. Zdjęcia i zdjęcia, a także efekty specjalne i wszystko jest w porządku z muzyką Jamesa Newtona Howarda, która jest nieco lepsza niż w poprzednim filmie. Dlatego nie dziwię się, że widzowie uwielbiają fantastyczne nowe potwory – to piękny i wyjątkowy świat, który można oglądać w nieskończoność, a sala Multikini była prawie pełna.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Tytuł oryginalny Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Ocena widzów: 6.6 202,554 głosów
Cda | Zalukaj 6.9 6,837 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
 • Kacper Przybysz

  Szybka, prosta a co najważniejsze bezproblemowa rejestracja! W końcu mogę oglądać swoje ulubiony filmy na latopie i telefonie kiedy chce.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 39 minuty temu
 • Maria Kasprzyk

  OMG. Super! Uwielbiam tę stronkę. Polecam, nigdzie nie mogłam tego znaleźć... Przyjemność z oglądania niezapomniana! Świetne produkcje i premiery.

  Odpowiedz · Polub · 20 polubień · 45 minut temu
 • Ewa Sobczak

  Super opcja z tym oglądaniem, znakomita jakość obrazu! W szczególności, że teraz większość filmów jest nadawane w 4k.

  Odpowiedz · Polub · 25 polubień · 1 godzina temu
 • Marek Korycki

  Uwielbiam ten tytuł, dodaje do ulubionych tytułów i daje 10 na 10 z możliwej noty oceniającej. Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Odpowiedz · Polub · 10 polubień · 3 godziny temu
 • Martyna Głowacka

  Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda to najlepszy film jaki oglądałam - 8/10. Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Odpowiedz · Polub · 17 polubień · 6 godziny temu
 • Konrad Woźniak

  Warto obejrzeć czy szkoda czasu? Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Odpowiedz · Polub · 2 polubień · 7 godzin temu
 • Agata Jasińska

  Ten film zasługuje na najlepszą ocenę - 10! Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo.

  Odpowiedz · Polub · 6 polubień · 3 dni temu
 • Irena Mazurek

  Wole chodzić do kina ale przyznam szczerze, że serwis ma lepsze tytuły niż Amazon, Cda Netflix czy HBO GO a nawet Amazon Prime Video. Więc myślę, że warto się zdecydować i obejrzeć.

  Odpowiedz · Polub · 12 polubień · 6 dni temu