ONLINE HD 1517 Wyświetleń

  • Futro z misia Online PL Lektor Full HD
Futro z misia Online

Futro z misia Online

Dec. 25, 2019PL. 7.1
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy

Opis całego filmu

Gdzie oglądać cały film Futro z misia?

Film Futro z misia w reżyserii Michała Milowicza  oraz Kacpra Anuszewskiego to polska komedia z 2019 roku. Jest to typowa polska kultowa komedia. Wszystko dlatego, iż obsada aktorska jest urozmaicona i bogata w znane nazwiska takie jak:

  • Michał Milowicz,
  • Cezary Pazura,
  • Edward i Olaf Lubaszenko,
  • Mirosław Zbrojewicz.

Brzmi to i wygląda całkiem nieźle. Gwiazdy połączyły również Sławomira Zapala, znanego z kariery muzycznej, i Izabellę Miko.

Scenariusz Futro z misia został napisany przez Michała Milovica we współpracy z Olafem Lyubasenko. Oczywiście nie jest to zbyt ambitne. Film zaczyna się od historii szefa Podhali. Według oficjalnego opisu dystrybutora, jego ludzie ukradli 120 kg herbaty ziołowej z posterunku policji w Chevrolecie podczas bezwzględnego procesu. Oczywiście nie była to herbata. To prawda. Marihuana została podobno zatrzymana w areszcie policyjnym, ale Zakopan zabił i ukradł baterię. Wszystko to jest ściśle monitorowane przez agentów Dicka i Yuba z Centralnej Agencji Wywiadowczej, podejrzewanych o oszustwa w całej prowincji. Ktoś na Pomorzu sprzedaje teraz wysokiej jakości trawę.

Przyznaję, że film Futro z misia mnie zaskoczył. Spodziewałem się pełnej sławy i nie było tak źle. Jak wspomniałem wcześniej, odważnie nawiązuje do filmu „Boys Don’t Cry” i zdecydowanie chce być jego duchowym następcą. Twórcy mogą marzyć o takiej uwielbieniu i miłości w terenie. Spójrzmy prawdzie w oczy, chłopcy nie płaczą, to nie jest świetny film za tę cenę. Jest to jednak dobry program, który przeminął przez lata i prawdopodobnie pozostanie w świadomości naszego narodu jeszcze długo. Może najpierw muszę wybrać historię. Nie jest zbyt kreatywny, ale porusza się prawie wyłącznie w przypadku głupich decyzji bohatera lub ekstremalnych rzęs. Ale czy ktoś spodziewał się naprawdę ekscytujących historii i niesamowitych zwrotów akcji? Zdecydowanie nie. Jeśli nie podoba ci się historia filmu, który sprawia, że ​​nie czujesz i nie czerpiesz z niego żadnych wartości obejrzyj “Futro z misia”.

Futro z misia Online
Tytuł oryginalnyFutro z misia
Cda | Zalukaj3.7 3 głosów

Reżyser

Obsada

27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia3

Mogą Ci się spodobać

Deadpool 2
Pudełko ze strachami
The Binge
Ostatni skok w historii USA
Praktykant
Tata poszukiwany
Wstrząsy: Zimny dzień w piekle
Buddy Games
Gęsia skórka 2
Seriously Single
Miłość pod jednym dachem
Iluzja 2
×
Miłego oglądania!