What's happening?

Godzilla vs. Kong - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong - CAŁY FILM ONLINE HD

Mar. 24, 2021United States113 Min.PG-13
Twoja ocena: 1
6.7 10 głosy

Gdzie oglądać cały film Godzilla vs. Kong online?

Godzilla kontra Kong – produkowany amerykański monster movie w reżyserii Adama Wingarda. Czwarty film należący do franczyzy MonsterVerse studia Legendary Pictures. Jest to czwarty w historii film o Godzilli realizowany przez amerykańskie studia filmowe oraz także drugi, w którym mierzy się z King Kongiem.

Nie ma potrzeby ani chęci zdradzać zbyt wiele z fabuły filmu. Grupa naukowców postanawia przetransportować Konga, który utknął na Wyspie Czaszki, na tak zwaną Pustą Ziemię, aby zdobyć potężne źródło energii. Z pomocą tego źródła można złapać Godzillę, który z nieznanych dotąd powodów nagle zwrócił się przeciwko ludzkości. Za kulisami działają siły, które doprowadzą do konfliktu między Tytanami podczas tej wyprawy.

Godzilla vs. Kong to doskonała produkcja

Podczas Godzilla vs. Kong, dwa najsłynniejsze potwory świata zmierzą się ze sobą po raz pierwszy w historii telewizji. Po raz drugi twórcy filmu planują połączyć King Konga i Godzillę w tytanicznym pojedynku. W rzeczywistości przed naszymi dwoma stworami stoi nowy rodzaj zagrożenia, który jest raczej mechaniczny niż organiczny.

Sekwencje akcji z udziałem wielu stworzeń byłyby idealne dla tego filmu. I z tego zadania twórcy filmu wywiązali się znakomicie. W konfrontacjach Godzilla-Kong nie brakuje kreatywnych rozwiązań. Dużo uwagi poświęca się temu, co dzieje się poza scenami walki, jeśli chodzi o kreację potworów. Jeśli chodzi o włączanie ludzi do swoich sekwencji, są oni bardzo zręczni. Zamiast pokazywać tylko walczące potwory, co zostało pięknie nakręcone i wyprodukowane, daje to walkom bogatsze, bardziej intrygujące odczucie. Możliwe, że mają na to jakiś wpływ.

Wszyscy wiedzieliśmy, że do tej walki dojdzie. Choć Warner Bros. i Legendary Pictures wypuściły już kilka filmów w oczekiwaniu na to starcie, w końcu wystawiły na próbę dwa najpopularniejsze filmowe potwory. Poprzednie filmy o Godzilli udowodniły, że samo pokazanie na ekranie wielkiej jaszczurki nie wystarczy, by publiczność piszczała z zachwytu, mimo że na pozór ten konflikt wydaje się nierozwiązywalny. Ponieważ był to pierwszy duży film Adama Wingarda, możliwe, że niektórzy widzowie mieli wątpliwości, czy podoła on zadaniu, biorąc pod uwagę bezimienność reżysera. Ostateczny werdykt: Nasze obawy okazały się bezpodstawne, bo Godzilla vs. Kong to porywające widowisko, które w najlepszy możliwy sposób przypomina, o co chodzi w kinie.

Czy konflikt ulegnie rozwiązaniu?

W końcu nadszedł czas, byśmy mogli cieszyć się najbardziej oczekiwanymi produkcjami kinowymi. Godzilla vs. Kong to jeden z kilku głośnych debiutów, które zostały potwierdzone. Przed obejrzeniem filmu należy być odpowiednio nastawionym, ponieważ ma to być przede wszystkim dobra zabawa i przyjemne doświadczenie. Jeśli nie zrozumiemy, że potwory mają być przerażające, a ich walka ma wywoływać w nas wyłącznie emocjonalne reakcje, wyjdziemy z filmu niezwykle zadowoleni.

Historia rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z drugiej części. To tyle, jeśli chodzi o fabułę. Poza Kongiem, jedyną osobą, która staje na drodze Godzilli jest Kong, czyli „King”. Jakimś cudem King został uwięziony w wielkim rezerwacie na Wyspie Czaszki, gdzie najbardziej zaawansowane technologie mają imitować jego naturalne otoczenie. Małpa nie dała się w żaden sposób zwieść podstępowi. Małpoluda może być powstrzymywany jedynie przez urocze, młode, głuche dziecko, które uwielbia Konga. Co wydarzyło się na Wyspie Czaszki i jak ludziom udało się zbudować tak ogromne schronienie? To główne dziury fabularne, które Godzilla vs. Kong wypełnia. Bez odpowiedzi pozostaje wiele kwestii, jak choćby to, jak dostali się na Wyspę Czaszki (przecież wszyscy wiemy, że nie jest to łatwa wędrówka).

Fabuła w Godzilla vs. Kong

Oczywiście, są pytania, których nie musimy znać, by śledzić fabułę. Zastanówmy się jednak przez chwilę nad kobietą, która była niemową. W MonsterVerse jest ona bez wątpienia najpełniej zrealizowaną postacią ludzką. Producenci zadali sobie wiele trudu, by pokazać romans między Kongiem a dziewczyną, nawet szkoląc Konga wyłącznie w języku migowym. Kiedy to się stało, nie mogliśmy powstrzymać się od głośnego śmiechu. A to dopiero początek, delikatnie mówiąc.

Za przesunięcie premiery Godzilla vs. Kong odpowiada wyłącznie Warner Bros. W związku z tym, że wytwórnia chciała dać twórcom więcej czasu na dopracowanie swojego dzieła, premiera kinowa filmu została przesunięta. To, co zostało obiecane – zwłaszcza w odniesieniu do dwóch nowych epizodów „Godzilli” – zostało zrealizowane. Mimo, że „Godzilla vs. Kong” była już wielokrotnie oglądana, pewne aspekty obrazu uległy poprawie. Efekty specjalne, udźwiękowienie, względny czas spędzony na ekranie przez ludzi i „potwory” – to wszystko jest na plus.

 

Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong
Tytuł oryginalny Godzilla vs. Kong
Ocena widzów: N/A N/A głosów

Reżyser

Adam Wingard
Reżyser

Obsada

Millie Bobby Brown isMadison Russell
Madison Russell
Kyle Chandler isMark Russell
Mark Russell
Rebecca Hall isIlene Andrews
Ilene Andrews
Brian Tyree Henry isBernie Hayes
Bernie Hayes
Shun Oguri isRen Serizawa
Ren Serizawa
Eiza González isMaya Simmons
Maya Simmons
Julian Dennison isJosh Valentine
Josh Valentine
Demián Bichir isWalter Simmons
Walter Simmons
Zhang Ziyi isDr. Ilene Chen / Dr. Ling Chen
Dr. Ilene Chen / Dr. Ling Chen
Udostępnienia11