What's happening?

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu - CAŁY FILM ONLINE HD

Witaj z powrotem tam, gdzie zaczęła się magia.Jan. 01, 2022United Kingdom103 Min.TV-PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

W końcu pojawiła się nowa odsłona Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Dzięki starannie przemyślanemu zakończeniu, ta opowieść o istocie filmów opartych na powieściach J.K. Rowling zostaje doprowadzona do punktu kulminacyjnego, nie tracąc z oczu tego, co w Harrym Potterze najważniejsze: magii.

Aby przedstawić wiele odcinków serii filmowej, stworzono obraz podzielony na części. Twórcy filmu zrezygnowali jednak z zupełnie niepotrzebnej funkcji odtwórcy głównej roli, dzieląc ją między trójkę aktorów, którzy zagrają główne role – Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson i Ruperta Grinta – oraz trójkę aktorów, którzy zagrają role drugoplanowe. Podczas kręcenia filmu aktorzy wracają do miejsc z poprzednich projektów, aby powspominać i podzielić się wspomnieniami. Mogą nawet spotkać się z innymi reżyserami lub aktorami, aby moderować i kierować rozmowami.

Gdzie oglądać cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu online?

W drugiej kolejności film koncentruje się na omówieniu ogromu zjawisk, które zostały wyzwolone dzięki serialowi. Mimo, że w filmie pojawią się wspomnienia zarówno starszych, jak i młodszych aktorów, to właśnie ci drudzy są najważniejsi. Żaden z nich nie przypuszczał, że ich życie przybierze nieoczekiwany obrót, ani że na zawsze zwiążą się z fikcyjnymi postaciami stworzonymi przez brytyjskiego pisarza. Dopiero po tych wszystkich latach zabawy, gry i dorastania na planie filmowym, młodzi ludzie zdali sobie sprawę, że zostali trwale odmienieni na resztę życia.

Być może najbardziej fascynującym elementem tego spotkania jest to, że Potterowie mogą teraz spojrzeć na dekadę swojego życia z punktu widzenia dwóch dekad po publikacji Kamienia Filozoficznego. Dzięki temu słyszymy zarówno o dobrych rzeczach, jak i o rozdzierających serce stratach, takich jak te związane z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa czy samotnością. Tym razem książki J.K. Rowling o Harrym Potterze ożywi na dużym ekranie wielu znanych aktorów i aktorek, m.in. Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson oraz wielu innych.

Lista filmów z Harrym Potterem w akcji:

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II Online,
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I Online,
Harry Potter i Zakon Feniksa Online,
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Online,
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Online

Czy J.K Rowling zawita na ekrany?

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na fakt, że w serialu nie pojawiła się autorka Harry’ego Pottera, J.K. Rowling. Kiedy zapadła ta decyzja? W gazetach takich jak „The Guardian” pojawiły się plotki, że pisarka została zapytana o udział w „Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu”, ale przypuszczalnie odmówiła. Według jej przedstawicieli, Rowling uznała, że materiał z wywiadu z nią z 2019 roku będzie wystarczający do włączenia do serialu i tak też się stało. Podczas rozmowy opowiedziała o trudnościach, jakie napotkała w znalezieniu odpowiedniego aktora do roli Harry’ego. W najnowszej odsłonie odczuwalna jest nieobecność po śmierci J.K. Rowling, jak twierdzi Lucy Mangan z The Guardian, która w swojej recenzji przyznała produkcji trzy gwiazdki.

W ostatnim czasie kultowe filmy zaliczają imponujące powroty, a ten nie jest wyjątkiem. Producenci telewizyjni i filmowi postanowili zaskakiwać i na nowo rozpalać nasze wspomnienia, mimo że może się wydawać, że największe już minęły. Znane i lubiane postacie cieszą się, że znów są na ekranach wielkich ekranów. Ponieważ pierwszy film o Harrym Potterze miał premierę 20 lat temu, nie była to zwykła rocznica. To doskonała okazja do spotkania z młodym czarodziejem, na którym wychowało się obecne pokolenie ludzi przed trzydziestką.

Powrót do wielkiego Hogwartu

Fani serii o Harrym Potterze z pewnością ucieszą się z filmu Powrót do Hogwartu, który świętuje 20-lecie.  Nie było to typowe zebranie obsady, gdzie każdy siedzi przy stole z moderatorem i dzieli się anegdotami przed tłumem. Podstawę programu stanowi kilka powiązanych ze sobą utworów, a zespół prowadzi dyskusje między sobą przez cały czas trwania spektaklu. Robbiego Coltrane’a, Ralpha Fiennesa, Jasona Isaacsa i Toma Feltona zobaczymy oprócz głównej trójki w kolejnym obrazie, w którym występują również Gary Oldman i Helena Bonham Carter. Obserwowanie ich wzajemnych relacji jest fascynujące.

Szczególnie dotyczy to młodszych członków zespołu, którzy w trakcie trwania serialu obserwowali, jak ich bohaterowie dorastają na ich oczach. Kiedy Radcliffe rozpoczynał swoją przygodę z Potterem, nie miał pojęcia, kim są starsi aktorzy, ani że stanowią oni crème de la crème brytyjskiego aktorstwa. Czuł, że są to po prostu dorośli, którzy robią wszystko, co w ich mocy, by o niego dbać i służyć mu doskonałą radą, gdy tego najbardziej potrzebuje. Po pewnym czasie zdał sobie sprawę z tego, z kim ma do czynienia i jakie ma szczęście, że gra z tak wspaniałą grupą indywidualistów.

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Tytuł oryginalny Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
Ocena widzów: 8.2 19,672 głosów
Cda | Zalukaj 8.4 710 głosów
Udostępnienia0