What's happening?

Harry Potter i Zakon Feniksa - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Harry Potter i Zakon Feniksa Zalukaj Online

Harry Potter i Zakon Feniksa - ZALUKAJ ONLINE

Początek rebeliiJun. 28, 2007GB. US. 138 Min.PG-13
Udostępnienia3
Twoja ocena: 1
6.2 17 głosy

Gdzie oglądać cały film Harry Potter i Zakon Feniksa online?

Harry Potter i Zakon Feniksa (org. Harry Potter and the Order of the Phoenix) to film przygodowy w reżyserii Davida Yates. Lord Voldemort powraca a wszyscy milczą! Na osiedlu z mugolami pojawiają się Dementorzy. Nikt nie wierzy Harry’emu Potterowi ani Profesorowi Dumbledor’owi , że Voldemort się odrodził na nowo.Harry Potter tym razem nie może mieć spokojnych wakacji. Lord Voldemort powrócił, a prasa czarodziejska milczy na ten temat. Na mugolskim osiedlu Little Whinging pojawiają się Dementorzy, a zbzikowana sąsiadka Dursley’ów pani Figg jest charłakiem! W dodatku Harry staje przed całym Wizengamotem za użycie czarów przez nieletniego, a Straż Przednia zabiera go do kwatery głównej Zakonu Feniksa – organizacji powołanej przez Dumbledora do walki z wiadomo kim. Tymczasem w Hogwarcie rządy przejmuje sprzymierzeniec Korneliusza Knota i nauczycielka obrony przed czarną magią profesor Umbridge. Wygląda na to, że nikt nie wierzy Harry’emu i Dumbledorowi, że Lord Voldemort odrodził się na nowo.

Harry Potter i Zakon Feniksa Online

 

Zakon Feniksa odradza się i powstaje na nowo!

Wszystko zmieniło się wraz z powrotem Carla Diggorii i zabójstwem Lorda Voldemorta. Czarodzieje muszą zmobilizować się, aby pokrzyżować plany Mrocznych Lordów i zapobiec powrotowi terroru. Ale wydarzenia nie są takie, jakie zamierzał Harry – Magiczna Katedra, prowadzona przez Corneliusa Faję, nie wierzy w wersje Pottera i Dumbldora i całkowicie zaprzecza możliwości, że plotki Toma się odrodzą. \ Dyrektor Hogwartu postanawia działać sam i wyznacza Zakon Feniksa, który zrzesza czarodziejów, którzy chcą stawić opór Voldemortowi. Następny rok dla Hogwartu nie był tak udany dla młodego czarodzieja. Najpierw zmaga się ze strachem, potem z przyjaciółmi ze szkoły, którzy nie wierzą w powrót historii Lorda Voldemorta. A najsmutniejsze jest to, że wszystko się tylko pogarsza. Profesor Doloress Umbridge, nowa nauczycielka sztuki obrony przed mroczną sztuką, pojawia się w jej sutku. Stara się wprowadzić nowy popyt metodami inkwizycyjnymi. Jego działania wywołały niepokój, który Harry skierował bezpośrednio przeciwko armii Dumbldora.

Ale to nie będzie łatwe – Departament Magii wyznaczył Dolores Umbridge na swoją nową nauczycielkę obrony czarnej sztuki, która zamieni szkolne życie w piekło. Między innymi postanawia uczyć swojego zawodu tylko teoretycznie i zabrania formowania zaklęć magicznych. Harry, Hermiona i Ron nie mają innego wyjścia, jak tylko utworzyć tajną grupę – armię Dumbldora, która wykonuje zaklęcia. Takie jak Harry Potter i Feniks to najbardziej rozbudowane jedzenie w serii, pełne pobocznych historii i nowych postaci. Napisanie scenariusza poniżej wydawało się prawie niemożliwe, więc film zmieścił się w około dwie i pół godziny. Może dlatego producenci zdecydowali, że scenarzystą będzie najpierw Steve Cross (który wróci na pozycję „Czerwonego Księcia”).

 

Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa
Tytuł oryginalny Harry Potter and the Order of the Phoenix
Ocena widzów: 7.5 469,206 głosów
Cda | Zalukaj 7.7 12,860 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.