What's happening?

Hotel Transylwania 4 - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Hotel Transylwania 4

Hotel Transylwania 4 - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 14, 2022USA88 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Hotel Transylwania 4 czyli anonimowe arcydzieło

Animowany sequel hitu Sony, Hotel Transylwania 4, nie będzie wyświetlany w kinach. Zamiast tego, będzie dostępny na Amazon Prime Video zaraz po premierze. Sony Pictures Animation i Amazon zawarły umowę wartą 100 milionów dolarów, dotyczącą streamingu. Jako ostatni film w serii, oczekuje się, że będzie to duży moneymaker. W czwartym rozdziale Draco i jego grupa potworów zmieniają się w sposób, który wpędza ich w kłopoty z prawem.

Z drugiej strony, każdy serial animowany musi kiedyś dobiec końca. Ostatni odcinek „Hotelu Transylwania” ma pojawić się na antenie latem 2021 roku. Światowa premiera „Hotelu Transylwania 4” będzie wielkim wydarzeniem. Genndy Tartakovsky, który odpowiadał za produkcję serialu przez ostatnie dwa sezony, nie będzie już brał w niej udziału.

Gdzie oglądać cały film Hotel Transylwania 4 online?

Nie ma twórcy serialu, który wyreżyserował trzy pierwsze odcinki, jak również nie ma wymiany dużej części obsady bez podania powodu, dlaczego zostali wymienieni. To jest znak, że show będzie się kończyć. Pomimo tego, że nie chcę myśleć o „Matrix Zmartwychwstania Online„, jest on świetnym przykładem tego problemu. W ten sam sposób, w jaki pokazuje się filmy Tartakovsky’ego, pokazuje się to po raz kolejny.

Nieważne, że żaden z nich nigdy wcześniej nie pracował przy dużym widowisku. Przejęli rolę reżyserów. Niektórzy twierdzą, że choć Genndy pomógł w napisaniu scenariusza, to uznano jego zasługi tylko dlatego, że udało mu się ponownie wykorzystać pewne rzeczy z poprzednich filmów. W tym odcinku „Hotelu” nie użyto głosów Adama Sandlera czy Kevina Jamesa, tak jak to miało miejsce w poprzednich odcinkach serialu.

Jeśli chodzi o film o Hotelu Transylwania, to w ciągu ostatnich kilku lat wiele się zmieniło. Na dzień dzisiejszy istnieją trzy filmy pełnometrażowe i jeden animowany program telewizyjny, który publiczność może oglądać. Choć wygląda na to, że temat jest zakończony, to tak nie jest. Pojawił się nowy pomysł, i to jest bardzo ekscytujące. W ramach testu chciano sprawdzić, jak Dracula i jego rodzina poradziliby sobie jako normalni ludzie, a nie wampiry, po tym jak zdecydowali się to zrobić. Jak tylko Drak i jego gang zamieniają się miejscami, Johnny zamienia się w potwora na ich miejscu. To nadal działa, mimo że widzieliśmy to już w innych filmach.

Świetne kino akcji i ciekawych historyjek

Czas przejść do sedna sprawy: czy zostało to zrobione dobrze? W pewnym stopniu tak. Hotel Transylwania został otwarty 125 lat temu, a Dracula chciał się tam przenieść na emeryturę i podróżować po świecie ze swoją dziewczyną. Te dwie rzeczy nadają ton całej reszcie historii. Tak więc, zarząd hotelu zamierza wkrótce dokonać długo oczekiwanej zmiany. Zaczynają się problemy, a film przybiera zły obrót. Jest to ewidentna nadinterpretacja. Jedna osoba zamienia się w potwora, a druga w prawdziwego człowieka. Wszystko jest tak dziwne, jak się potoczyło. Pojawiają się porównania między tym, jacy są bohaterowie teraz, a jacy byli w przeszłości. Ludzie mówią, że „brzydkie może stać się piękne”.

Ludzie w każdym wieku na pewno będą się śmiać na tym filmie, a niektórzy dorośli mogą nawet trochę się popłakać. Druga część filmu, która skupia się na podróży, jeszcze bardziej to pogarsza. Niestety, jest to temat nudny i nieciekawy. Jest kilka dobrych fragmentów, ale większość to tylko powtórzenie tego, co już zostało powiedziane. Rodzina Addamsów 2 online robiła to samo nie tak dawno temu, więc nawet dzieci o tym wiedzą.

W rezultacie, nie tylko pojawią się ludzkie wersje Draculi, ale także inne potwory oparte na legendarnych postaciach Universal Studios. Prawie wszyscy ludzie, którzy oglądają „Hotel Transylwania” to nastolatkowie i dwudziestolatkowie, którzy stanowią większość fanów serialu. W nowym filmie, który ukaże się w Wielkiej Brytanii, wystąpią Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Steve Buscemi i David Spade. Oznacza to, że w roli Draculi został obsadzony Brian Hull, który zastąpi Adama Sandlera.

Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Hotel Transylwania 4
Tytuł oryginalny Hotel Transylvania: Transformania
Ocena widzów: 6.1 5,750 głosów
Cda | Zalukaj 7.8 664 głosów

Reżyser

Derek Drymon
Reżyser

Obsada

Selena Gomez isMavis Dracula (voice)
Mavis Dracula (voice)
Andy Samberg isJohnny Loughran (voice)
Johnny Loughran (voice)
Kathryn Hahn isEricka Van Helsing (voice)
Ericka Van Helsing (voice)
Jim Gaffigan isVan Helsing (voice)
Van Helsing (voice)
Steve Buscemi isWayne (voice)
Wayne (voice)
Molly Shannon isWanda (voice)
Wanda (voice)
David Spade isGriffin (voice)
Griffin (voice)
Keegan-Michael Key isMurray (voice)
Murray (voice)
Brian Hull isDracula (voice)
Dracula (voice)
Fran Drescher isEunice (voice)
Eunice (voice)
Udostępnienia0