what going on?
Irlandczyk

Irlandczyk

Nov. 01, 2019US. 209 Min.
Twoja ocena: 10
9 7 głos

Video trailer

Director

Obsada

Robert De Niro isFrank Sheeran
Frank Sheeran
Al Pacino isJimmy Hoffa
Jimmy Hoffa
Joe Pesci isRussell Bufalino
Russell Bufalino
Ray Romano isBill Bufalino
Bill Bufalino
Harvey Keitel isAngelo Bruno
Angelo Bruno
Anna Paquin isOlder Peggy Sheeran
Older Peggy Sheeran
Stephanie Kurtzuba isIrene Sheeran
Irene Sheeran
Kathrine Narducci isCarrie Bufalino
Carrie Bufalino

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Irlandczyk online ?

Cały film Irlandczyk (org. The Irishman) w reżyserii Martina Scorsese, akcja filmu rozgrywa się w Pensylwanii w 1956. Dramat kryminalny, który możemy traktować poważnie w nominacjach oscarowych. Za wydawnictwem stoi znane wszystkim studio Netflix, które obecnie przechodzi złoty okres. Jest to epicka opowieść z widoku weterana II wojny światowej Franka Sheerana. Akcja filmu skupia się na jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – zaginięciu legendy związków zawodowych. Zostaną odsłonięte kulisy kryminalnych powiązań z polityką oraz funkcjonowanie kryminalnego świata. Film powstawał bardzo długo, od początku było wiadomo jak bardzo zależy mu na historii dziejów amerykańskich gangsterów. Użyłbym określenia, że jest to taka nowa psychologiczna odsłona filmu Ojciec Chrzestny w trochę innym wydaniu.

Irlandczyk Cały Film Online

Doskonała gra aktorska w Irlandczyku

W Irlandczyku główne role odgrywają fantastyczni dwaj faceci czyli Robert de Niro i Al Pacino. Narratorem opowiadającym całą historię jest Frank Sheeran, którego producenci postanowili odmłodzić komputerowo co w filmie jest od razu widoczne. Nie jest to jakiś wielki sukces wygładzić twarz bohaterom filmowym, gdzie później w życiu widać każdą zmarszczkę. Z tak ogromnym budżetem filmowym, świetnymi gwiazdami i obsadą nie było innego wyjścia jak osiągniecie wielu nagród i nominacji. Kino gangsterskie ujęte w ponad dwustu minutach robi wrażenie. Ściany zachlapane krwią czy brutalne sceny walki to normalność takiego życia.
40 milionów dolarów wydanych na to dzieło robi wrażenie.

Cała akcja filmu zaczyna się w domu starców, w którym główny bohater Frank “Irlandczyk” Sheeran siedząc na wózku inwalidzkim zaczyna opowiadać historię swojego życia. Robert De Niro odegrał w filmie kilka różnych postaci, z jednej strony jako rozbójnik a z drugiej możemy oglądać jego pierwsze morderstwa, aż po czasy kiedy został największej klasy gangsterem. Obserwowanie tej przemiany jest przyjemnością dla widza, ponieważ serwuje nam to w sposób łagodny i przemyślany.

Irlandczyk Film

Tytuł The Irishman
IMDB Ocena 8,2 głosy
TMDb Ocena7.7 3500 głosy
Udostępnienia 0

Mogą Ci się spodobać

Underdog
Ból i blask
Słowik
Do utraty sił
Przemytnik
Misja Greyhound
Tata poszukiwany
Everest 2015
Twój Vincent
John Wick 3
Do szaleństwa
7500

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!