what going on?
Jojo Rabbit Online

Jojo Rabbit Online

Oct. 18, 2019CZ. NZ. US. 108 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Video trailer

Director

Obsada

Scarlett Johansson isRosie Betzler
Rosie Betzler
Taika Waititi isAdolf Hitler
Adolf Hitler
Sam Rockwell isCaptain Klenzendorf
Captain Klenzendorf
Rebel Wilson isFraulein Rahm
Fraulein Rahm
Alfie Allen isSub-Officer Finkel
Sub-Officer Finkel
Stephen Merchant isCaptain Deertz
Captain Deertz

Opis filmu

Gdzie zobacze cały film Jojo Rabbit Online?

Film Jojo Rabbit w reżyserii Taika Waititi to dramat wojenny z 2019 roku. Spójrzmy prawdzie w oczy: Jojo Rabbit  nie jest tak kontrowersyjny, jak pojawia się w konturach historii i kampanii marketingowej, nie jest nawet tak absurdalny i groteskowy, jak sobie wyobrażał Hitler i narodowy socjalizm. Powiem więcej – z tą produkcją jest podstawowy problem. Podczas gdy cała historia ekranowa stała się ciągłym połączeniem wyrafinowania i wyrafinowania z lekcją humanizmu, ignorowanie żartów i dżemów jest, paradoksalnie, największym minusem tego jest brak komedii. W tym dziwnym świecie, w którym dusza Wesa Andersona spotyka się z Trzecią Rzeszą, reżyser Tayka Waititi jest naturalnie otoczony niesamowitymi umiejętnościami i wysadza tylko znane kreatywne przestrzenie, ale jego surrealistyczny humor jest czasem zbyt konserwatywny i projektuje własne. uszkodzić; W końcu artysta nagrał historię, w której tłum mógł zostać pominięty. Nie było odwagi i konsekwencji, ale ci, którzy koncentrują się na małym kinie, garści bzdur i odrobinie serca jako części sosu z większą historią, nie narzekają. Jojo Rabbit jest tak celowo dziecinny, że pozwala oceanowi wrażliwości oszukać cię lub zastanawiać się, czy Waititi stracił część kradzieży.

Jojo Rabbit Kadr z Filmu

Czy warto obejrzeć nowy film Jojo Rabbit ?

Taika Waititi okazała się już filmowcem i uważała się za idealnego. Co robimy w tajemnicy? lub dzikie polowanie. Już pojawił się w głównym nurcie i nakręcił dla Marvela wspaniałą i niesamowicie zabawną trzecią część Thora. Teraz stara się zdobyć Oscara za najbardziej realistyczny film. Ciężar stylu Jojo Rabbit przypomina występ Andersona. Umowa z Waititi jest pozbawiona znaczenia i groteskowa. Wszystko, co pokazujesz, musi być postrzegane z dużej odległości. Tylko w takim filmie Hitler może zjeść jednorożca, wyskoczyć przez okno i opuścić budynek. Niemcy przekonują rozmowy, że Żydzi mają rogi i ogony, a kapitan decyduje w kolorowym, pierzastym garniturze. Walcz, aby odeprzeć wroga. Może nawet jest zły na pomysły reżysera lub może czuć się nieswojo w niektórych scenach, ale nie ma wątpliwości, że Waititi zamierza w tym filmie.

W końcu maksymalny realizm rzeczywistości i elementy w nawiasach podkreślają prawdziwy szaleństwo III Rzeszy oraz, niestety, wstydliwe i tragiczne skutki nazistów. Ponieważ jeśli dzieci Waititisa myślą, że Żydzi mają rogi, to jak nazywają prawdziwych zwolenników władzy rasowej? W tak przewrotny i być może sprzeczny sposób Waititi zwraca uwagę na realne niebezpieczeństwo wojny. Dziecko, które nigdy wcześniej nie widziało takiego zdjęcia, może przetestować wyobraźnię, gdy uświadamia sobie, że jego matka ukrywa młodą Żydówkę we własnym domu. To będzie dla niego prawdziwy test. Jedyne pytanie brzmi: czy reżyser może dokładnie opisać dramat milionów, czy też tak naprawdę nie zajmuje się tym, co w rzeczywistości jest powierzchowne w jego filmie.

Jojo Rabbit Cały Film Online 2019

 

Tytuł Jojo Rabbit
TMDb Ocena8.1 2917 głosy
Udostępnienia 1

Mogą Ci się spodobać

21 mostów
Mroczne wody
Ralph Demolka w internecie
Mulan
Pomiędzy zmysłami
Angry Birds: Film 2
Praktykant
Przełęcz ocalonych
Marsjanin 2015
Logan: Wolverine
Biały, Biały Dzień 2020
Ukryte piękno

Zostaw komentarz

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Strona

×
Miłego oglądania!