What's happening?

Joker - CAŁY FILM ONLINE HD

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Joker

Joker - CAŁY FILM ONLINE HD

Zawsze nadrabiaj miną.Oct. 02, 2019CA. US. 122 Min.
Twoja ocena: 0
10 6 głosy

Joker – Oglądaj Online

Joker – amerykański dramat psychologiczny na podstawie serii komiksów o postaci o tym samym imieniu wydawnictwa DC Comics, w reżyserii Todda Phillipsa, który napisał scenariusz wspólnie ze Scottem Silverem.

Gdzie obejrzeć cały film Joker online?

Film ten jest jest produkcją, która podbiła serca milionów widzów jak i krytyków filmowych na całym świecie. Swoją premierę „Joker” miał 31 sierpnia 2019 roku w polskich kinach. Reżyserem jest Todd Phillips, znany z takich znanych filmów z Hollywood jak np. „Kac Vegas”. Film ten to opowieść o przebranym klaunie, który był wielokrotnie nagradzany i otrzymał: 2 nagrody Oscar’y, 12 innych nagród oraz otrzymał, aż 52 nominacji. Od słynnej produkcji pt. „Joker” narosły ogromne oczekiwania od fanów na całym świecie po festiwalu, który odbył się w Wenecji. Widzowie, kiedy obejrzeli zwiastun po raz pierwszy, zaczęli oklaskiwać film przez ponad osiem minut, ponieważ produkcja zrobiła na nich tak ogromne wrażenie.

Produkcja Joker na festiwalu w Cannes zdobył nagrodę jako najlepszy film, co spowodowało gwałtowne zainteresowanie tą produkcją przez widzów na całym świecie. Todd Philips pokazał niesamowitą klasę ukazując nam to dzieło filmowe, gdyż ukazał on ludzki dramat w egocentrycznej postaci jaką był Arthur.

Produkcja pt. „Joker Online” zmusza nas do refleksji i pewnych przemyśleń na temat dzisiejszego świata, który nas otacza. Arthur (Joaqiun Phoenix) jest bohaterem, który został zegnany na przez społeczeństwo na drugi plan. Joker żyje w swoim świecie, gdzie nie brak mu miłości, szczęścia, uśmiechu i dobrej kariery zawodowej.

Produkcja, która poruszyła widzów na całym świecie

Patrząc na Arthura to mam ogromne wrażenie, że chciałby on godnie żyć jak większość obywateli. Niestety gnące przed siebie społeczeństwo odtrąca go na każdym możliwym kroku, ponieważ na pierwszym miejscu ludzi stawiana jest kariera zawodowa. Tkwienie w nadziei, że pewnego dnia wszystko się odmieni, jest złudne o czym pewnego razu przekonuje się sam bohater filmu. Pewnego dnia pęka i postanawia podejść do sprawy z trochę innej strony.

Bohater przeistacza się z grzecznego i kulturalnego Arthura w pragnącego zemsty Jokera, gdyż nie wytrzymuje presji ze strony społeczeństwa. Jedno jest pewne, że nie zabraknie krwi i cierpienia w tym całym filmie, gdyż produkcja naładowana jest scenami grozy. Z punktu widzenia widza, z czasem zaczynamy to rozumieć i wybaczać bohaterowi, który przecież nie chciał źle. Najlepszą wersją, którą moim zdaniem warto włączyć oglądając Jokera jest jakość 1080p, która na ekranach telewizorów wygląda na prawdę fenomenalnie. Ostatnio oglądałam film „Diuna” i śmiało mogę polecić tę nowość filmową.

Joker Gdzie Oglądać za darmo

Gdzie lepiej oglądać film Joker na cda, zalukaj czy vider.. ?

Główny bohater przez cały czas był wyśmiewany, upokarzany, każdy z niego szydził. Uważam, że to społeczeństwo było zapalnikiem wybuchowym naszego bohatera. Wszystko przez ślepo podążających ludzi, którzy na każdym kroku deptało Arthura i jego potrzeby społeczne. Bardzo szybko zapominamy w filmie, że Joker jest to wróg Batmana. Ten wątek staje się nadzwyczajnie poboczny. Głównym zainteresowaniem w filmie był dla mnie sam Arthur, który przeistacza się z każdym kolejnym dniem w tytułowego Jokera. Sam wątek filmu porusza niezmiernie ważny temat dzisiejszych czasów, gdzie tak często ludzie sięgają po broń krzywdząc swoich bliźnich. Jedne z cytatów, które na długo pozostały mi w pamięci były to słowa zapisane w pamiętniku klauna „Oby moja śmierć miała więcej sensu niż moje dotychczasowe życie”.

Joker cały Film 2020

Obsada aktorska całego filmu Joker:

 • Joaquin Phoenix,
 • Robert De Niro,
 • Zazie Beetz,
 • Bill Camp,
 • Frances Conroy,
 • Marc Maron,
 • Brett Cullen,
 • Glenn Fleshler,
 • Douglas Hodge,
 • Shea Whigham,
 • Josh Pais i inni. 

Film, który odmienia nasze myślenie

Śmiech Jokera pojawiający się w filmie zostaje w pamięci na długo, ponieważ utożsamiamy się z nim i jednocześnie współczujemy bohaterowi. To idealnie skomponowana opowieść o bolesnych rozterkach, z którymi zmaga się bohater. O tym, jak ciężko w naszych czasach uzyskać zwykłą pomoc człowieka. Myślę, że w każdym z nas jest trochę z postaci jaką był Joker i to od nas zależy czy damy mu przejąć kontrolę nad nami. Myślę, że jest to dobry moment by zajrzeć do swojej kolekcji i odpalić ten tytuł filmowy. Na pewno bardzo mocno polecamy film Joker, który od naszej redakcji otrzymuje, aż 10 gwiazdek, gdyż jest to fenomenalna produkcja.

Joker 2020 film online

&nbsp

Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Joker
Tytuł oryginalny Joker
Ocena widzów: 8,7
Cda | Zalukaj 8.2 12,553 głosów

Reżyser

Obsada

Joaquin Phoenix isArthur Fleck / Joker
Arthur Fleck / Joker
Robert De Niro isMurray Franklin
Murray Franklin
Zazie Beetz isSophie Dumond
Sophie Dumond
Frances Conroy isPenny Fleck
Penny Fleck
Brett Cullen isThomas Wayne
Thomas Wayne
Shea Whigham isDetective Burke
Detective Burke
Bill Camp isDetective Garrity
Detective Garrity
Josh Pais isHoyt Vaughn
Hoyt Vaughn
Udostępnienia64