What's happening?

Kartoteka 64 - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

ONLINE HD 2250 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmu
Kartoteka 64

Kartoteka 64

Oct. 04, 2018DK. DE. NO. SE. 118 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Kartoteka 64 Oglądaj Online

Gdzie obejrzeć cały film Kartoteka 64 w wersji online?

Komisarz Carl Mørck przystępuje do nierozwikłanej od lat sprawy tajemniczego zaginięcia prostytutki. W toku śledztwa odkrywa, że przypadek kobiety stanowi zaledwie fragment znacznie większej układanki, dotyczącej nadużyć najgorszego rodzaju. Takich, których geneza sięga pół wieku wstecz i które prawdopodobnie nadal mają miejsce. Nadużycia seksualne, medyczne eksperymenty, przemoc i gęstniejący mrok składają się na najtrudniejszą i jak dotąd najbardziej zawikłaną sprawą w dziejach Departamentu Q.

„Kartoteka 64 online” to czwarta adaptacja serialu telewizyjnego Jussi Adler-Olsen z jurysdykcji duńskiej policji, ale tylko pierwsza, która pojawia się na dużym ekranie (najczęściej oglądane są usługi DVD i VOD), prawdopodobnie ze względu na kontynuację skandynawskich kryminałów . . Mamy nadzieję, że nie jest to wydarzenie niezależne, a solidarne historie z innych części świata poza Stanami Zjednoczonymi staną się integralną częścią naszego repertuaru filmowego. Sprawdź równie dobry film Hellboy 2019 online.

Film oglądać z lektorem czy dubbingiem po polsku?

Kartoteka 64 to kolejny krok w rozwoju dojrzałej serii, która stoi mocno na nogach dzięki harmonijnemu zespołowi postaci i sprawdzonym metodom opowiadania historii. Producenci szybko podkreślili potrzebę ulepszenia formuły nowym okiem. Nową jakość wprowadziła odnosząca sukcesy, ale czasami konserwatywna, Kobieta w klatce i zabójca bażanta w reżyserii Mikkela Nørgaarda, który gra głównie w produkcjach telewizyjnych. Słynny sensacyjny reżyser Hans Peter Moland (obywatel roku Nero Kelvin).

Cały film to czwarta powieść Jessie Adler-Olsen o śledztwie klasy Q duńskiej policji. Kārlis Mērs i jego wybitni koledzy Roze i Asads od lat rozwiązują nierozwiązane sprawy. Plik 64 bada najciemniejszą stronę duńskiej historii i sięga czasów, kiedy kobiety były zmuszane do aborcji i sterylizacji, a lekarzom pozwolono decydować, czy matki i dzieci mogą być „dobrzy” w społeczeństwie. Najgorsze jest to, że w tej powieści niesławna przeszłość splata się z teraźniejszością, kiedy do władzy dochodzi partia Pure Lines. Teorie są łudząco podobne do tych sprzed 50 lat.

kartoteka 64 online

Film detektywistyczny czy kryminalny?

W filmie Kartoteka 64 po polsku z lektorem widz ma kolejną okazję spotkać się z detektywem Kārlisem i Assadem. Partnerzy ponownie siadają na ramionach, aby znaleźć winowajcę. Tym razem ciągłe odkrycie ma miejsce w jednym z mieszkań w Kopenhadze, gdzie trzy zmumifikowane ciała znaleziono za kartonową ścianą przy czterech stołach.

64 głównych bohaterów dokumentacji musi wiedzieć, kim były ofiary, kto je przyniósł i dla kogo przeznaczone było czwarte krzesło. Wszystkie prowadzą je do tajemniczego i słynnego dysfunkcyjnego ośrodka dla dziewcząt na wyspie Sprogø. Zakłada się, że będą eksperymenty medyczne z podopiecznymi. Tajemnicze odkrycie morderstwa mogłoby uratować wiele młodych dziewcząt.

Ale nie pomyl się co do tej oczywistej samotności. Adler Olsen pisze na złożone, daleko idące tematy. Istotą Kartoteka 64 jest to, co wydarzyło się na wyspie lata temu, gdzie za milczącą zgodą duńskiego rządu w latach 60. było to centrum „upadłych” kobiet: prawie każdy, kto ściśle go przestrzegał, odmawiał przestrzegać norm społecznych. Kobiety niezamężne, kobiety wielodzietne, kobiety z nietypowych, ale niekiedy potrzebujących rodzin, zatrzymywano bez procesu. Wiele przymusowych aborcji i sterylizacji. Interwencja została przeprowadzona przez lekarza, który po latach wznowił swoją skrytą erogenną działalność i zwerbował innych wojowników „dla czystości rasy duńskiej”. Jednak jedna z jej ofiar, Nete, nie może komentować cierpienia, którego kiedyś doświadczyła.

Film Kartoteka 64 sugeruje, że rozwiązania te wydają się dziś atrakcyjne, zwłaszcza w obliczu rosnącej migracji. Dlatego w swoim oświadczeniu Kartoteka 64 pojawia się ideologicznie między lewicą a prawicą, sprzyja imigrantom, podkreśla ich pozytywną rolę w społeczeństwie, krytykuje skandynawskie państwo opiekuńcze i ostrzega przed przygnębiającą rasą. Uważa się, że leży to w interesie publicznym. Po pierwsze, film daje głęboki obraz współczesnego świata, w którym nie można ufać instytucjom religijnym czy państwowym. „Bóg umarł, kraj zawiódł” podsumowuje życie jednej z bohaterek, Carol Marek.

Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Kartoteka 64
Tytuł oryginalny Journal 64
Cda | Zalukaj 7.2 232 głosów

Reżyser

Obsada

Nikolaj Lie Kaas isCarl Mørck
Carl Mørck
Fares Fares isHafez el-Assad
Hafez el-Assad
Søren Pilmark isMarcus Jacobsen
Marcus Jacobsen
Fanny Bornedal isYoung Nete
Young Nete
Luise Skov isGitte Charles
Gitte Charles
Anders Hove isOld Curt Wad
Old Curt Wad
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia2