What's happening?

Kler Online - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

ONLINE HD 4153 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmu
Kler Online

Kler Online

Nic co ludzkie nie jest mi obce.Sep. 19, 2018Poland133 Min.N/A
Twoja ocena: 0
9 3 głosy

Opis

Kler Oglądaj Online

Polski fabularny film obyczajowy z 2018 w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego na podstawie scenariusza napisanego przez reżysera oraz Wojciecha Rzehaka.

Gdzie oglądać cały film Kler online?

Film Kler w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego to produkcja, która obnaża polski Kościół. Reżysera mogliśmy poznać wcześniej w równie dobrej produkcji pt. „Wołyń”. Kler online to opowieść o przedstawicielach Kościoła katolickiego trzech księżach. Początek to wielka alkoholowa libacja: Kukuły (Arkadiusz Jakubik), Trybusa (Robert Więckiewicz) oraz Lisowskiego (Jacek Braciak). Zostali oni połączeni historią, która jak twierdzą ocaliła ich z tragedii. Lisowki , pracownik kurii marzy o Watykanie ale na jego drodze staję arcybiskup Mordowicz , żyjący ponadprzeciętnie w dobrobycie kościelny. Poznać możemy trudne historię, jakie wydarzyły się w życiu każdego z nich. Pierwsze minuty to znane wszystkim stereotypy typu: romans z gosposią, udzielanie komunii po pijaku czy chciwość i żądza pieniądza. Prawda jest taka, że każdy z księży ma na sumieniu ogrom rzeczy.

Kler Cały Film

Moim zdaniem wielki sukces „Kleru” to bardzo silne aktorstwo. Braciak, Jakubik oraz Więckiewicz to siła napędowa polskiej produkcji. Arkadiusz Jakubik jest na tyle autentyczny, że w idealny sposób idzie uzyskać od niego przedstawiane emocje. Myślę, że Kler online idealnie pokazuje, że hierarchia panująca w kościele to nie są święci ludzie, którzy nigdy nie popełniają grzechów. W każdej grupie społecznej natrafiają się ludzie, którzy są źli, nie dobrzy oraz chciwi. Smarzowski przypomina nam, że Kościół potrzebuje zmian w swoim działaniu, by nie stracić wszystkich wiernych. Film kler jest dziełem udanym i bardzo mocnym, uderzającym w sam punkt problemów. To produkcja, która skłania swojego widza do refleksji i wydaje mi się, że o to w filmach chodzi. Warto obejrzeć tę produkcję w formie online, mimo tego, że może być ona ciężka do przetrawienia dla niektórych widzów.

Smarzowski przedstawia gorzką prawdę w całym filmie Kler

Wojciech Smarzowski przedstawia mroczny i gorący film. Wywiady, które odbywają się w prawie każdym przedstawieniu (także na Wołyniu), pokazują, że jest to narażona osoba o niezwykłym humorze. Jeśli gorzko się śmiejemy zobaczymy, jak inteligentni możemy zarabiać pieniądze wierzącym lub pokażemy, jak skomplikowany jest dostęp do kapłanów (ten sam chłopiec, który modli się o małżeństwo; jeden z kapłanów dostaje potencjalnego sprawcę na posterunku policji). Najwyraźniej rozmawiali z gejowskimi pastorami (o niesamowitej zazdrości, zazdrości), choć w powietrzu pojawiają się niewypowiedziane oskarżenia uczysz i żyjesz w grzechu.

Smarzowski w swojej produkcji pt.. „Kler”, który najlepiej obejrzeć w serwisie online, opowiada historię trzech księży, których poznaliśmy, kiedy wprowadziliśmy alkoholików niezwykle grzeszną i transcendentną normę (nawiasem mówiąc jeśli modlimy się, bracia i siostry, że Smarzowski nigdy nie pokaże naszym dziennikarzom świata). Każdy ma inne obciążenie, każdy zajmuje inne miejsce w hierarchii. Ojciec Kukuła i ksiądz Trybus (zwykle dobry Arkadi Jakubik i Robert Więckiewicz) są typowymi pastorami w kraju lub w małych miejscowościach. Ksiądz Lisowski (znakomity Jacek Braciak) pojawia się na większą skalę. Jest programistą, prowadzi przedszkole, szantaż i karierę. To pokazuje nam strukturę kościoła, który funkcjonuje jako dobrze zorganizowana mafia. Bezlitosna, wpływowa i dobrze utrzymana struktura.

Z drugiej strony nieodpowiednia pozycja kapłanów jest już wystarczająca dla Polaków. Pomnóż nieoficjalne dowody przewrotnego kapłaństwa, które „otrzymuje tę łaskę”, ale przynajmniej x złoty mówi o błędzie katechetów religijnych lub katechetów religijnych w edukacji religijnej. Z jednej strony żart dowodzi, że system sądownictwa karnego. Nie pamiętam pasterzy za ich zbrodnie to nie ja (a paradoksalnie są oni bardziej, ponieważ są ludźmi), ale sekretem nie jest to, że nie są grzesznikami.

Kler online to film, który być może otworzy, niektórym Polakom oczy..

Z drugiej strony Smarzowski nie był zainteresowany tym, co kontrolowało bieguny, i prosił ich o ich poznanie, niezależnie od tego, czy Smarzowski był szanowany. „Kapłaństwo” jest niewidzialne, niekonsekwentne i brakuje w niektórych miejscach prawie zmienia nierówność i naturę patologii. Gra nie ma w tym nic złego i Arek Jakubikas, któremu udało się pozbyć wybuchowego wizerunku idioty, „Lynx” świecącego z „Corner 13”. Niesamowicie nieporęczna sztuka Andrzej Grabowski nie wstydzi się Jakubika, ale wielu widzów wciąż myśli o Ferdku ma na sobie „głupi” garnitur do ćwiczeń. Byłem rozczarowany … Janusz Gajos, który wciąż gra dobrze, ale myślę, że postać powinna być odtwarzana nieco inaczej. Supreme Post i szef mafii, podobnie jak trzecia „edycja” Tuwary, nie przeszkadzały mi. Może oskarżyć Smarzowskiego o „starą obronę” swoich filmów. Ale czy to źle? Nikt nie bierze pod uwagę faktu, że korzystają z usług dobrych graczy, którzy wielokrotnie udowadniają swoją jakość jeśli prowadzą do pozytywnych rezultatów.

Kler Online
Kler Online
Tytuł oryginalny Kler
Ocena widzów: 7.4 3,310 głosów
Cda | Zalukaj 6.7 71 głosów

Reżyser

Obsada

Arkadiusz Jakubik isksiądz Kukuła
ksiądz Kukuła
Robert Więckiewicz isksiądz Trybus
ksiądz Trybus
Jacek Braciak isksiądz Lisowski
ksiądz Lisowski
Janusz Gajos isarcybiskup Mordowicz
arcybiskup Mordowicz
Joanna Kulig isHanka Tomala
Hanka Tomala
Adrian Zaremba iswikary Jan
wikary Jan
Magdalena Celówna-Janikowska isNatalia ( napisach: Magdalena Celówna)
Natalia ( napisach: Magdalena Celówna)
Michał Gadomski isojczym Ryśka
ojczym Ryśka
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia6