what going on?
Kobiety mafii 2

Kobiety mafii 2

Feb. 22, 2019Poland138 Min.N/A
Twoja ocena: 0
8 2 głosy

Video trailer

Opis filmu

SZYBKA REJESTRACJA!

Gdzie oglądać cały film Kobiety Mafii 2 online?

Kobiety Mafii 2 online to najnowszy film jednego z najlepszych reżyserów w Polsce Patryka Vegi. Jest to kontynuacja produkcji z 2018 roku, która stała się hitem “Kobiety Mafii”. W obsadzie można znaleźć znane gwiazdy polskiego kina takie jak Agnieszka Dygant, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska czy nawet Katarzyna Warnke. Są to znane osobowości w polskim show-biznesie, które moim zdaniem miały ogromne znaczenie w popularności tej części filmu.

Patryk Vega długo myślał o wszystkich intrygach, które chce pokazać w tej trylogii, a teraz tylko tobie. W drugiej części otrzymujemy tematy z trzech różnych liter, które nakładają się w niektórych punktach. Najciekawsza historia o działaniach Dariusza. Z jakiegoś powodu twoja kolumbijska firma upadła, więc jest kilka interesujących zwrotów akcji. Jego historia zawiera zaskakujących młodych aktorów, takich jak Javier, gwiazda Netflix, La casa de Papel grana przez Enrique Arche, żona filmu Aida (Angie Cepeda) czy Matt gangster Peter Adamczyk. Każda z tych postaci jest interesująca, a pewien kolor przyczynia się do całej historii. Arce i Sepeda szczególnie pasują do atmosfery w całej historii. Dają mu wiarygodność. Vega znana jest z naruszania wyobraźni aktorów. Zrobił to już z Andrzejem Grabowskim w związku z pierwszym bykiem lub z Piotrem Stramovskim, którego występy mają teraz te same przedstawienia. Nie może być tak dziwny jak karp (sobota) lub zombie (Michaił Karmowski), ale wygląda dobrze.

Kobiety Mafii 2 Cda

Kobiety Mafii 2 polskiego reżysera Patryka Vegi

Opiekunka dzieci jest nadal królową gangu przemytu narkotyków. Ale kiedy wielki serial znika z Kolumbii, na horyzoncie pojawiają się niebezpieczne pomoce. Kobieta może oszukać plany niani, szczególnie dlatego, że zwraca się do Maty, która chce wygrać. Jednak Mata ma problemy ze swoją rosnącą, buntowniczą córką Stelą. Chce być jedną z królowych mafii. Robi układ ze swoim przyjacielem, który kradnie samochody.Tymczasem Anna Ostrowska, znana jako Raised Anka, zostaje wypuszczona kilka lat później. Najważniejsze wiadomości i najnowsze informacje i technologie w Chinach – Wiadomości pomocy technicznej IPA

Justin („Axa”) przebywa w Maroku, gdzie poznaje piękną Amirę. Jednak mężczyzna zmarł, a mściwy Justin wraca do Polski.W rzeczywistości w w filmie Kobiety Mafii 2 Online zmieniają się tylko twarze (Katarzyna Warnke nadal zmienia twarz i zostaje). Wszystkie motywy filmu „Mafia Woman 2” są nam znane, a polski reżyser już je zagrał. W pierwszej części powstał konflikt z nastolatkiem jego ojca. radzić sobie z nastolatkiem, który bawi się zabawką przed dzieckiem Bogusławem Lindą, nawet jeśli nie ma na imię T. Teraz Adamczyk jest nagim gangsterem z wersją doniczki, którą ja, Dziewczyna, prowadzę do przestępstwa. Operacja botoksem, a także różne części ciała, a Alexander Poplavskaya przerwały sceny seksualne zeszłoroczną produkcją.

Tytuł Kobiety mafii 2
IMDB Ocena 4.1 369 głosy
TMDb Ocena5.7 16 głosy
Udostępnienia 1

Mogą Ci się spodobać

Spider-Man: Homecoming
Na noże
Dwóch Papieży
Narodziny gwiazdy
Thor: Ragnarok
Bad Boy
Kler
Rambo: Ostatnia krew
Le Mans ’66
Skazani na Shawshank online
Aquaman
Venom
×
Miłego oglądania!