What's happening?

Kolacja dla czworga - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kolacja dla czworga

Kolacja dla czworga - CAŁY FILM ONLINE HD

Jan. 05, 2022Italy90 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Kolacja dla czworga w zabawnej wersji

Kolacja dla czworga czyli przezabawny i nielogiczny film o współczesnych związkach, w którym reżyser Alessio Maria Federici szuka „tej jedynej”, rozpoczyna się zdaniem: „To idealny czas na obserwację wielorybów garbatych.” Oczywiście, że tak. Nie wiemy dlaczego, i nie wierzymy mu. Żeby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, ma przy sobie swoje niemowlę. To, co się dzieje, jest zupełnie przypadkowe i nieplanowane. W ten sam sposób można by opisać cały obraz.

Centralnym punktem narracji filmu są przygotowania do przyjęcia. Luca i Sara organizują przyjęcie dla swoich przyjaciół, a Luca i Frank w trakcie imprezy prowadzą filozoficzną rozmowę na temat idei bratnich dusz. Luca z całego serca odrzuca ideę, że dla każdej osoby istnieje idealne dopasowanie. Twierdzi, że gdyby sprawy potoczyły się inaczej, nie byłby z Sarą, a zamiast tego znalazłby miłość u innej osoby. Po tym, jak Frank próbuje wyrazić piękno koncepcji bratniej duszy, Luca i Sara planują opowiedzieć historię, która podda w wątpliwość jej prawdziwość.

Zostają wprowadzeni do filmu, gdy idą na kolację z inną parą znajomych, podczas której spierają się, czy bratnie dusze istnieją, czy nie. Luca i Sara są silnym małżeństwem. Podczas gdy obaj mężczyźni mają przeciwstawne opinie, Sara i Luca mają przygotowaną historię, którą chcą im przedstawić, aby przekonać ich, że może istnieć coś takiego jak idealna druga połówka. Na pierwszy rok życia małżeńskiego, para zaprosiła czterech samotnych przyjaciół na lunch, aby pomóc im się przygotować.

Gdzie oglądać cały film Kolacja dla czworga online?

NKiedy się spotykają, dyskutują na temat istnienia jednego ducha z obu punktów widzenia. Luca i pozostali postanawiają opowiedzieć historię, która mogłaby pomóc im pójść naprzód w jednym lub drugim kierunku. W tym czasie Julia była przyjaciółką Luki i Sary, która była niezamężna (Matilde Jolie). Jest pora lunchu w nowym domu Dario, a on, Matteo i Chiara poznają się lepiej. Ich celem jest pogodzenie się z tymi, którzy uważają, że są rozsądni. Po raz pierwszy widzimy Dario i Julia flirtuje, Mateo i Chiara zaczynają rozwijać afekt do siebie. Zanim zagłębimy się za bardzo w tę ważną historię miłosną, warto rzucić okiem na inną wersję związku tej samej pary.

Hotel Transylwania 4 Online to film, który jest wart obejrzenia.

Włoska komedia romantyczna

Kolacja dla czworga to najnowsza włoska komedia romantyczna, która trafiła na platformę Netflix. Dyskusja o tym, czy każdy ma bratnią duszę, czy nie, nadaje ton reszcie historii. Z drugiej strony, włoska produkcja nadaje filmowi niepowtarzalny urok i klimat, który nie byłby możliwy, gdyby został nakręcony w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Jako bonus, niektóre z włoskich krajobrazów przedstawionych w filmie są bardzo oszałamiające. Szczególnie widoczne jest to w sekwencji otwierającej film.

Największą zaletą Kolacja dla czworga jest gra aktorów. Świetnie prezentują się na ekranie i bezproblemowo wtapiają się w otoczenie. Dzięki występom Giuseppe Maggio (Dario), Matteo Martari (Matteo), Ilenia Pastorelli (Chiara) i Matilde Gioli (Giulia) można poczuć silną więź z przygodami bohaterów. Mimo ich znakomitych kreacji, poboczne wątki filmu – obejmujące wiele epok – jeszcze bardziej komplikują relacje między czwórką głównych bohaterów.

Kolacja dla czworga
Kolacja dla czworga
Kolacja dla czworga
Kolacja dla czworga
Tytuł oryginalny 4 metà
Ocena widzów: 6.4 1,926 głosów
Cda | Zalukaj 6.2 135 głosów
Udostępnienia0