What's happening?

Kolejny film o Boracie - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kolejny film o Boracie

Kolejny film o Boracie - CAŁY FILM ONLINE HD

Oct. 23, 2020UK, USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Kolejny film o Boracie online?

„Kolejny film o Boracie” to drugi film, w którym artysta wcielił się w dziennikarza kazachskiej państwowej stacji telewizyjnej. Borat ma tylko jeden cel – poznać i podbić USA. Produkcja podobnie jak poprzednia część, będzie mockumentem, w którym zobaczymy bohatera robiącego przykre żarty z Amerykanów. Nie czekaliśmy, aż Borat powróci jako hiszpańska inkwizycja. Tymczasem baron Sasha Cohen powtarza swoją rolę kazachskiej dziennikarki i podróżuje do Ameryki, co jest jeszcze bardziej niepokojące niż wcześniej. Tym razem nie chodzi o rasizm i ksenofobię, ale o odrodzenie i patriarchat. A jeśli spojrzymy na to, co dzieje się w tej chwili w Polsce, ten film nie jest tak zabawny, jak powinien.

Prezentem był szympans Johnny, słynny kazachski aktor i reżyser porno. Uszkodzony dysk był pierwotnie na tacy. Nie mógł nawet pojechać do McDonald’s, ponieważ we wcześniejszym filmie wrzucono go pod hotel. W domu Borat usłyszał, że zostawiła go żona, a dziewczynie w Tutare ukazał się najmłodszy syn. Borat cudownie traktował swoje nastolatki, ronił gorzkie łzy, zostawił Borata na wsi i podróżował po świecie z małpą w misce. Zaplanował podróż innym tramwajem, wiceprezydentem Mike Penny, z białymi włosami jak płatek śniegu. Nieświadomy tej nikczemnej kpiny Tutar znalazł się w pudełku z szympansem, a Johnny w tajemniczy sposób zmarł po drodze i prawdopodobnie zjadł się.

Kolejny Film o Boracie Online

Produkcja, która rozśmieszy nas do łez

Tym razem na uwagę zasługuje dynamiczny duet Cohen i Bakalov. Poprzedni film składał się głównie z reakcji ludzi na Borata czyli szowinistycznych, rasistowskich, homofobicznych itd.. Miał towarzysza, ale sceny z nim były zwykle uzupełniane dodatkowymi szkicami, a relacja między Boratą i Tutaro jest główną siłą napędową kolejnego filmu. Do tego szalone, barwne doznania mogły łączyć codzienne improwizacje w historii. Sam pocałunek jest inny: komicy po prostu podnoszą amerykańską zasłonę w prawo i od samego początku odwracają się od Partii Republikańskiej i administracji prezydenta Trumpa.

Problem z Boratem 2 polega zwykle na powtarzaniu się budynku. To prawda, scenariusz ma niespodzianki, ale film jest w zasadzie taki sam jak w 2006 roku. Mam też wrażenie, że tym razem może nie być tak zabawnie jak ponad dekadę temu – niezależnie od tego, czy tak się zmieniły czasy, czy też autorzy zawarli w Konwencji Borackiej coś, co naprawdę nas naśmiewa.

Kolejny film o Boracie to typowa amerykańska produkcja

Kolejny film o Boracie portretuje dźwiękowego dziennikarza jako tego, który musi zniszczyć wstyd portretowania swojego kraju – po sukcesie pierwszego filmu świat śmieje się z Kazachstanu, a jedynym sposobem na odzyskanie sławy jest obdarowanie go niezwykłym prezentem. zrobić wpływowych polityków Amerykanów. Wszystko jest na odwrót! Służymy jako naród wolny od kobiet, kazirodztwa, antysemitów i barbarzyńców.

Kiedy usłyszałem o aktualizacji Borata, byłem sceptyczny. Formuła Cohena na ostatnie „Co to jest Ameryka?” Wydawała się wyczerpana. Potwierdza to jego seria. Komik wcielił się w wielu barwnych bohaterów, w tym teoretyków spiskowych z fikcyjnym tytułem akademickim, skrajnie lewicowych naukowców i izraelską armię. W jednym odcinku udało mu się znaleźć republikańskiego doradcę ds. Kontr terroryzmu w Georgii, w spuszczonym spodniach. Jednak poziom debaty publicznej spadł do tego stopnia, że ​​trudno określić przyszłe szkice jako szokujące, a nawet odkrywcze – scena komiksowa nie zachęca do podobnych wzlotów i upadków, czego amerykańskie społeczeństwo często uczy się z tych wiadomości. Władcy różnych szczebli także inaczej pokazują rasizm, seksizm i hipokryzję.

 

Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Tytuł oryginalny Borat Subsequent Moviefilm
Ocena widzów: N/A N/A głosów
Cda | Zalukaj 6.8 592 głosów

Reżyser

Obsada

Sacha Baron Cohen isBorat Sagdiyev
Borat Sagdiyev
Maria Bakalova isTutar Sagdiyev
Tutar Sagdiyev
Mike Pence isSelf (uncredited)
Self (uncredited)
Rudolph Giuliani isSelf (uncredited)
Self (uncredited)
Dani Popescu isPremier Nazarbayevdx
Premier Nazarbayevdx
Manuel Vieru isDr. Yamak (Gypsy Tears)
Dr. Yamak (Gypsy Tears)
Miroslav Tolj isNursultan Tulyakbay
Nursultan Tulyakbay
Alin Popa isHueyLewis / Jeffrey Epstein Sagdiyev
HueyLewis / Jeffrey Epstein Sagdiyev
Udostępnienia3