What's happening?

Krime Story. Love Story - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Krime Story. Love Story

Krime Story. Love Story - CAŁY FILM ONLINE HD

krime story love storyFeb. 11, 2022117 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Krime Story. Love Story online?

Ekranizacja powieści Kali „Krime Story” ukaże się w lutym pod tytułem „Krime Story. Love Story.” Jednak jego związek z producentami zakończył się rozejściem, przez co raper nie miał większego wpływu na produkcję, mimo że napisał scenariusz i miał również wystąpić w głównej roli. Od premiery zwiastuna minęło już kilka dni, a artysta wyraził zaniepokojenie tym, co zobaczymy na dużym ekranie.

Wyprodukowany przez tę samą firmę, która stworzyła „The Proceder”, „Krime Story. Love Story” to komedia gangsterska. Książka Marcina „Kaliego” Gutkowskiego „Romeo i Julia” to współczesna wersja szekspirowskiego „Romea i Julii”, oparta na prawdziwych wydarzeniach. Opisane jest miasto gniewu, a także dzielnica, w której nikt nie jest bezpieczny. Dwóm przyjaciołom (Krime i Wajcha) zostaje złożona hojna oferta, której nie mogą odrzucić: szansa na zarobienie dużych pieniędzy.

To ich ostatni „heist”, a jeśli im się uda, będą mogli do końca życia popełniać kolejne przestępstwa. Natomiast „Życie” stworzy dla każdego z nich niepowtarzalną opowieść. Okazuje się, że celem ich zamachu jest ojciec młodej dziewczyny, co doprowadza naszego bohatera do kompletnego szaleństwa. Z miłością wszystko się zmienia. Nawet dla kogoś takiego jak Krime, kto nigdy wcześniej nie był uwodzony, konieczne będzie dokonanie wyboru pomiędzy tym, co jest mu najdroższe.

Krime Story. Love Story od twórców Global Studio

Krime Story. Love Story” to drugi film z Global Studio, które przyniosło nam również „Proceder”. Niedawno na duży ekran trafiła adaptacja „Romea i Julii”, oparta na książce Marcina „Kaliego” Gutkowskiego o prawdziwych wydarzeniach.

Warto również zwrócić uwagę na świetny cały film Spider-Man: Bez drogi do domu online.

Już po pierwszym teaserze wiadomo, czego można się spodziewać po obrazie, w którym występują również Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Agnieszka, Magorzata Kożuchowska i Piotr Witkowski, a także Jan Frycz, Gabriela Muska czy Adam Zdrójkowski.

Wreszcie celem zamachu jest ojciec dziewczyny, dla której główny bohater całkowicie stracił rozum. Wszystko staje się bardziej skomplikowane, gdy się zakochasz i nawet ktoś taki jak Krime, kto nigdy wcześniej nie był w związku, będzie musiał dokonać trudnych wyborów dotyczących tego, co jest dla niego w życiu najważniejsze.

Ta nowa komedia gangsterska zachwyci fanów gatunku. „Krime Story. Love Story” to oparta na autentycznych wydarzeniach ekranizacja powieści Marcina „Kaliego” Gutkowskiego. Jak twierdzą twórcy filmu, pod względem fabuły i bohaterów jest to współczesny „Romeo i Julia”.

Światowa premiera filmu Global Studio zaplanowana na pierwszy kwartał 2022 roku. Film „Krime Story. Love Story” będzie można zobaczyć w wielu kinach, w tym w kinie Helios. Gwiazdorska obsada sugeruje, że ten film może być kolejnym hitem!

Krime Story. Love Story
Tytuł oryginalny Krime Story. Love Story
Udostępnienia0