What's happening?

Love and Monsters - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Love and Monsters

Love and Monsters

Oct. 16, 2020Canada, USA109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.8 4 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Love and Monsters online?

W świecie opanowanym przez potwory Joel dowiaduje się, że jego dziewczyna jest zaledwie 80 mil stąd. Aby odbyć niebezpieczną podróż, Joel odkrywa, że jego wewnętrzny bohater jest z dziewczyną swoich marzeń. Głównym bohaterem filmu „Love and Monsters” jest Joel Dosson, który jak cała ludzkość żył pod „potworem” przez siedem lat, a ziemię okupują ogromne potwory. Ale przez radio udaje mu się porozumieć z Aimee, 130-kilometrową studentką. Mimo niebezpieczeństwa chłopiec podąża za swoim kochankiem. Aktorzy to Dylan O’Brien, Jessica Henwick, Michael Rucker i Ariana Greenblate. Za produkcję odpowiadają Shawn Levy i Dans Coens, producent Stranger Things. Scenariusz napisali Brian Dufffield i Matthew Robinson.

Apokalipsa i zakochane potwory spowodowały upadek po zdetonowaniu asteroidy przez bomby atomowe i bezpośrednim uderzeniu w ziemię. W rezultacie wiele stworzeń mruczało i zamieniało się w potwory. Wielkie, naprawdę duże potwory. Kto mógł iść do więzienia – bunkry, stacje metra, jaskinie, aby uniknąć śmiercionośnych potworów. Postawy naszych bohaterów stają się nie do utrzymania, gdy zbiegają się dwa wydarzenia. Najpierw komunikował się przez radio z Aimee, swoją przedapokaliptyczną dziewczyną. Po drugie, następnym razem, gdy zaatakują potwory, nie będą już udowadniać swoich umiejętności walki. Słusznie twierdzi, że w starym schronisku nie oczekuje się niczego dobrego i postanowił przebiec dziesięć tysięcy kilometrów, aby odzyskać miłość i siłę psychiczną.

Kawał konkretnej produkcji z świetną akcją

Trudno nie być rozczarowanym widokiem akcji w Love and Monsters z lotu ptaka – ten schemat zdaje się podążać, a motywacja głównego bohatera jest dość niska. W tej chwili jest bardzo prawdopodobne, że obejrzenie filmu nie będzie łatwe. Podobnie jak w przypadku dobrej bajkowej produkcji filmowej, jakość polega nie tylko na scenariuszu, ale także na naszej stukrotnej zdolności do współpracy. A Miłość i potwory to zaskakująco dobry film. Solidny początek pomaga, gdy zrozumiemy, że historia jest daleko od siebie. Kilka pierwszych żartów nie jest aż tak zabawnych, ale ułatwiają osiągnięcie celu. Siedzimy wygodniej na krześle i znowu widzimy zmiany w temacie od zera, głęboki szacunek, który, jak wiecie, kończy się właściwie na pierwszej scenie.

W mroku rozbrojonego i zaczarowanego O’Briena, który swoją ostatnią dystopię czerpie z filmu Labyrinth Run, Matthew zwodniczo powraca do przygód nastolatków lat 80. i 90. W tym czasie mniej lub bardziej powszechna była pełna apokalipsa, która była przeszkodą w wykryciu niewygodnego białego amerykańskiego dziecka. Miłość jest dobra dla potworów, złych potworów.

Ekscytująca rozrywka science fiction

Straszny głos Joela przyspiesza animacje narysowane ołówkiem. Aby zestrzelić komety w okolicy, wystrzelili działające pociski, z wyjątkiem napromieniowanych szczątków, które później spadły na ziemię i natychmiast zmutowały wszystkie zimnokrwiste stworzenia – karaluchy, robaki, kraby itp. które rozmnażały potwory. Kiedy doszło do katastrofy, 17-letni Joel pływał kajakiem ze swoją dziewczyną Aimee (Jessica Henwick). Rozwiedzeni, więc ich rodzice umierają i od tego czasu są jedynymi ludźmi żyjącymi pod ziemią w kolonii ukochanych par. Zamrożony w niebezpieczeństwie Joela jest zwykle oskarżany o dojenie krowy, naprawienie radia i przygotowanie minestrone, podczas gdy najbardziej energiczni członkowie kolonii byli na niebezpiecznych wyprawach lądowych, aby przynieść żywność i zapasy. Miło jest powiedzieć, że to zbyt bezpieczne środowisko trochę zahamowało ich rozwój; Być może najbardziej niezwykłą rzeczą w miłości i potworach jest to, że Joel prawdopodobnie będzie miał 24 lata, kiedy będzie miał większość.

Wszystko to wzbogaca film i zapewnia mnóstwo ekscytującej rozrywki oraz sakramentalną ucieczkę od zatłoczonych okien. Czy możemy oczekiwać więcej od filmów science fiction skierowanych do nastolatków? Faktem jest to, że równie dobrze warto obejrzeć Wyprawa na Księżyc, równie dobry film skierowany dla młodszej widownii.

Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Love and Monsters
Tytuł oryginalny Love and Monsters
Ocena widzów: N/A N/A głosów
Cda | Zalukaj 7.7 241 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia35