ONLINE HD 8518 Wyświetleń

  • Małgosia i Jaś Online PL Lektor Full HD
Małgosia i Jaś

Małgosia i Jaś

Na podstawie mrocznej powieści braci GrimmJan. 30, 2020US. 87 Min.8.5
Twoja ocena: 1
6.8 17 głosy

Opis całego filmu

Gdzie oglądać Małgosia i Jaś Cały film ?

Film Małgosia i Jaś (Gretel & Hansel) to klasyczne opowiadanie w wersji przerobionej na straszny horror. Film wydany został w 2020 roku. Natomiast premiera odbyła się 31 stycznia. Bardzo dawno temu , w pięknym kolorowym miasteczku jest dziewczynka o imieniu Małgosia (Gretel)  i Chłopiec Jaś. Pewnego razu Małgosia postanowiła udać się do lasu w poszukiwaniu schronienia dla swojego młodszego brata. Niestety napotkali oni na swojej drodze przerażające zło , które da im niezłą lekcję życia.. Sam trailer filmu budzi ogromne emocje , widocznie został zrobiony przez niesamowitą ekipę filmową. Film opowiadany na podstawie bajki braci Grimm.  Reżyserem filmu jest Oz Perkins. Pewne jest to , że film na pewno otrzyma wysokie noty i zrobi wielkie show.

W filmie Gretel & Hansel w pierwszym planie mamy Małgosię, która jest nastolatką wychowaną w mało ciekawych warunkach. Wszystko przez biedę, która istniała w tamtym okresie. Bohaterka zmuszona jest opuścić dom, w którym się wychowała wraz ze swoim młodszym bratem Jasiem, gdzie ich zadaniem jest znaleźć dla siebie schronienie. W trakcie wędrówki po tajemniczym i mrocznym lesie młodzieńcy natrafiają na kuszącą chatę, w której mieszkała pewna kobieta. O dziwo w jej domu jest mocno zastawiony stół oraz idealny kąt do spania. Niestety z każdym dniem pojawiają się co raz więcej wątpliwości na temat dobroczynności tejże kobiety.

malgosia i jas 2020

Czy Małgosia i Jaś 2020 będzie to najlepszy horror 2020 roku ?

Małgosia i Jaś online prawdopodobnie zdobędzie  bardzo wysokie noty, gdyż wszystko na to wskazuje. W ocenach krytyków filmowych film zgarnia bardzo pozytywne opinie. Będzie to niewątpliwie tak dobry film jak “To: Rozdział 2” czy “Escape Room”. Przez cały film nastrój jest przerażający , niepewny i zaskakująco ponury. Bajka Braci Grimm idealnie znalazła odzwierciedlenie w filmie o tym samym tytule. Każdy z nas oglądał tę bajkę w dzieciństwie , mnie osobiście zawsze bardzo się podobała więc z chęcią obejrzę wersję z 2020 roku. Fabuła filmu , w niektórych momentach została celowo zmieniona np. straszna wiedźma nie mieszka już w domu z cukierków , lecz zachęca biedne i głodne dzieci pysznym jedzeniem aby te weszły do jej domu. W ten sposób dzieci nabierają się i nie wiedzą jeszcze jak straszne zamiary ma Wiedźma z filmu.

Kadr z filmu Małgosia i Jaś Online

Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Tytuł oryginalnyGretel & Hansel
Netflix8.5
Cda | Zalukaj5.4 53 głosów

Reżyser

Oz Perkins
Reżyser

Obsada

Ian Kenny isMounted Knight
Mounted Knight
Abdul Alshareef isAnother Knight
Another Knight
Jessica De Gouw isYoung Holda
Young Holda
Manuel Pombo isAnother Knight
Another Knight
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia56

Mogą Ci się spodobać

W cieniu księżyca
Wstrząsy: Zimny dzień w piekle
Zagłada
Heavenquest: A Pilgrim’s Progress
Let It Snow
Ostatni skok w historii USA
Raport
The Owners
Jiu Jitsu
The Unfamiliar
Grinch
Tajemnicze początki