What's happening?

Małgosia i Jaś - FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Małgosia i Jaś

Małgosia i Jaś

Na podstawie mrocznej powieści braci GrimmJan. 30, 2020US. 87 Min.8.5
Twoja ocena: 1
6.9 18 głosy

Opis

Gdzie oglądać cały film Małgosia i Jaś online?

Film Małgosia i Jaś (Gretel & Hansel) to klasyczne opowiadanie w wersji przerobionej na straszny horror. Film wydany został w 2020 roku. Natomiast premiera odbyła się 31 stycznia. Bardzo dawno temu , w pięknym kolorowym miasteczku jest dziewczynka o imieniu Małgosia (Gretel)  i Chłopiec Jaś. Pewnego razu Małgosia postanowiła udać się do lasu w poszukiwaniu schronienia dla swojego młodszego brata. Niestety napotkali oni na swojej drodze przerażające zło , które da im niezłą lekcję życia.. Sam trailer filmu budzi ogromne emocje , widocznie został zrobiony przez niesamowitą ekipę filmową. Film opowiadany na podstawie bajki braci Grimm.  Reżyserem filmu jest Oz Perkins. Pewne jest to , że film na pewno otrzyma wysokie noty i zrobi wielkie show.

W filmie Gretel & Hansel w pierwszym planie mamy Małgosię, która jest nastolatką wychowaną w mało ciekawych warunkach. Wszystko przez biedę, która istniała w tamtym okresie. Bohaterka zmuszona jest opuścić dom, w którym się wychowała wraz ze swoim młodszym bratem Jasiem, gdzie ich zadaniem jest znaleźć dla siebie schronienie. W trakcie wędrówki po tajemniczym i mrocznym lesie młodzieńcy natrafiają na kuszącą chatę, w której mieszkała pewna kobieta. O dziwo w jej domu jest mocno zastawiony stół oraz idealny kąt do spania. Niestety z każdym dniem pojawiają się co raz więcej wątpliwości na temat dobroczynności tejże kobiety.

malgosia i jas 2020

Czy produkcja o Jasiu i Małgosi zostanie hitem w 2020 roku?

Małgosia i Jaś online prawdopodobnie zdobędzie  bardzo wysokie noty, gdyż wszystko na to wskazuje. W ocenach krytyków filmowych film zgarnia bardzo pozytywne opinie. Będzie to niewątpliwie tak dobry film jak „To: Rozdział 2” czy „Escape Room”. Przez cały film nastrój jest przerażający , niepewny i zaskakująco ponury. Bajka Braci Grimm idealnie znalazła odzwierciedlenie w filmie o tym samym tytule. Każdy z nas oglądał tę bajkę w dzieciństwie , mnie osobiście zawsze bardzo się podobała więc z chęcią obejrzę wersję z 2020 roku. Fabuła filmu , w niektórych momentach została celowo zmieniona np. straszna wiedźma nie mieszka już w domu z cukierków , lecz zachęca biedne i głodne dzieci pysznym jedzeniem aby te weszły do jej domu. W ten sposób dzieci nabierają się i nie wiedzą jeszcze jak straszne zamiary ma Wiedźma z filmu.

O czym tak na prawdę jest ten horror?

„Małgosia i Jaś” to mroczna, słynna wersja baśni kultywowanej przez braci Grimm, a ta piosenka nie jest przeznaczona dla najmniejszej publiczności. Premiera Oz Perkins była głośnym wydawnictwem, które uzyskało nieco ponad 23 miliony wyświetleń w ciągu czterech tygodni (tylko kanał).  Po drugie, jak sama nazwa wskazuje, twórcy filmu podążali za nowoczesnymi trendami i zaprezentowali widzom film, który nie tylko skupiał się na dziewczynie, ale także poszedł o kilka kroków dalej i przyniósł nam wyraźny feministyczny motyw. Wiele się mówi o wrażliwości kobiet, pokojowej sile, na którą świat (mężczyźni) nie jest gotowy i której one często się boją. W zasadzie otrzymujemy kolekcję będącą metaforą dojrzałości kobiet.

Małgosia i Jaś Lektor Fabuła filmu jest bardzo prosta, a jednocześnie bardzo różni się od literackiego pierwowzoru, ale lepiej nie pisać w recenzji zbyt wiele, żeby niewiele zostało ujawnione. Oczywiście mamy brata i siostrę, których bohaterem jest Małgosia – więc tekst się zmienia, ale strażników ich ojca już nie ma. Problem pojawia się, gdy matka (a nie macocha) wyrzuca dzieci z domu pod groźbą siekierą.

Gdy przechodzimy przez złożony las, bohaterowie trafiają do znajomego, jeśli nie nieoczekiwanego miejsca przeznaczenia: tajemniczego domu, w którym mogą znaleźć więcej niż tylko jedzenie i napoje. Nietrudno przewidzieć, czy przeżyją w piekle z powodu tajemniczych i strasznych ludzi.

Główny problem z malowaniem polega na tym, że z każdą minutą napięcie topnieje, a gęsta atmosfera traci na intensywności. Bez przebaczenia głód doprowadza nas do rozpaczy tam, gdzie mieszkają bohaterowie. Ponadto matka Jasia i Malgosi poskradała zmysły i są teraz gotowi do życia swoich dzieci. Dzieci uciekają z domu i odbywają niebezpieczną podróż. Świetne tło do opowiadania historii – przyciąga, fascynuje i daje nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Tytuł oryginalny Gretel & Hansel
Ocena widzów: 8.5
Cda | Zalukaj 5.4 53 głosów

Reżyser

Oz Perkins
Reżyser

Obsada

Ian Kenny isMounted Knight
Mounted Knight
Abdul Alshareef isAnother Knight
Another Knight
Jessica De Gouw isYoung Holda
Young Holda
Manuel Pombo isAnother Knight
Another Knight
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia61