What's happening?

Małgosia i Jaś - ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Małgosia i Jaś Zalukaj Online

Małgosia i Jaś - ZALUKAJ ONLINE

Na podstawie mrocznej powieści braci GrimmJan. 30, 2020US. 87 Min.8.5
Udostępnienia62
Twoja ocena: 1
6.9 18 głosy

Gdzie oglądać cały film Małgosia i Jaś online?

Film Małgosia i Jaś (Gretel & Hansel) to klasyczne opowiadanie w wersji przerobionej na straszny horror. Film wydany został w 2020 roku. Natomiast premiera odbyła się 31 stycznia. Bardzo dawno temu , w pięknym kolorowym miasteczku jest dziewczynka o imieniu Małgosia (Gretel)  i Chłopiec Jaś. Pewnego razu Małgosia postanowiła udać się do lasu w poszukiwaniu schronienia dla swojego młodszego brata. Niestety napotkali oni na swojej drodze przerażające zło , które da im niezłą lekcję życia.. Sam trailer filmu budzi ogromne emocje , widocznie został zrobiony przez niesamowitą ekipę filmową. Film opowiadany na podstawie bajki braci Grimm.  Reżyserem filmu jest Oz Perkins. Pewne jest to , że film na pewno otrzyma wysokie noty i zrobi wielkie show.

W filmie Gretel & Hansel w pierwszym planie mamy Małgosię, która jest nastolatką wychowaną w mało ciekawych warunkach. Wszystko przez biedę, która istniała w tamtym okresie. Bohaterka zmuszona jest opuścić dom, w którym się wychowała wraz ze swoim młodszym bratem Jasiem, gdzie ich zadaniem jest znaleźć dla siebie schronienie. W trakcie wędrówki po tajemniczym i mrocznym lesie młodzieńcy natrafiają na kuszącą chatę, w której mieszkała pewna kobieta. O dziwo w jej domu jest mocno zastawiony stół oraz idealny kąt do spania. Niestety z każdym dniem pojawiają się co raz więcej wątpliwości na temat dobroczynności tejże kobiety.

malgosia i jas 2020

Czy produkcja o Jasiu i Małgosi zostanie hitem w 2020 roku?

Małgosia i Jaś online prawdopodobnie zdobędzie  bardzo wysokie noty, gdyż wszystko na to wskazuje. W ocenach krytyków filmowych film zgarnia bardzo pozytywne opinie. Będzie to niewątpliwie tak dobry film jak „To: Rozdział 2” czy „Escape Room”. Przez cały film nastrój jest przerażający , niepewny i zaskakująco ponury. Bajka Braci Grimm idealnie znalazła odzwierciedlenie w filmie o tym samym tytule. Każdy z nas oglądał tę bajkę w dzieciństwie , mnie osobiście zawsze bardzo się podobała więc z chęcią obejrzę wersję z 2020 roku. Fabuła filmu , w niektórych momentach została celowo zmieniona np. straszna wiedźma nie mieszka już w domu z cukierków , lecz zachęca biedne i głodne dzieci pysznym jedzeniem aby te weszły do jej domu. W ten sposób dzieci nabierają się i nie wiedzą jeszcze jak straszne zamiary ma Wiedźma z filmu.

O czym tak na prawdę jest ten horror?

„Małgosia i Jaś” to mroczna, słynna wersja baśni kultywowanej przez braci Grimm, a ta piosenka nie jest przeznaczona dla najmniejszej publiczności. Premiera Oz Perkins była głośnym wydawnictwem, które uzyskało nieco ponad 23 miliony wyświetleń w ciągu czterech tygodni (tylko kanał).  Po drugie, jak sama nazwa wskazuje, twórcy filmu podążali za nowoczesnymi trendami i zaprezentowali widzom film, który nie tylko skupiał się na dziewczynie, ale także poszedł o kilka kroków dalej i przyniósł nam wyraźny feministyczny motyw. Wiele się mówi o wrażliwości kobiet, pokojowej sile, na którą świat (mężczyźni) nie jest gotowy i której one często się boją. W zasadzie otrzymujemy kolekcję będącą metaforą dojrzałości kobiet.

Małgosia i Jaś Lektor Fabuła filmu jest bardzo prosta, a jednocześnie bardzo różni się od literackiego pierwowzoru, ale lepiej nie pisać w recenzji zbyt wiele, żeby niewiele zostało ujawnione. Oczywiście mamy brata i siostrę, których bohaterem jest Małgosia – więc tekst się zmienia, ale strażników ich ojca już nie ma. Problem pojawia się, gdy matka (a nie macocha) wyrzuca dzieci z domu pod groźbą siekierą.

Gdy przechodzimy przez złożony las, bohaterowie trafiają do znajomego, jeśli nie nieoczekiwanego miejsca przeznaczenia: tajemniczego domu, w którym mogą znaleźć więcej niż tylko jedzenie i napoje. Nietrudno przewidzieć, czy przeżyją w piekle z powodu tajemniczych i strasznych ludzi.

Główny problem z malowaniem polega na tym, że z każdą minutą napięcie topnieje, a gęsta atmosfera traci na intensywności. Bez przebaczenia głód doprowadza nas do rozpaczy tam, gdzie mieszkają bohaterowie. Ponadto matka Jasia i Malgosi poskradała zmysły i są teraz gotowi do życia swoich dzieci. Dzieci uciekają z domu i odbywają niebezpieczną podróż. Świetne tło do opowiadania historii – przyciąga, fascynuje i daje nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Małgosia i Jaś
Tytuł oryginalny Gretel & Hansel
Ocena widzów: 8.5
Cda | Zalukaj 5.4 53 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.