What's happening?

Miłość, Seks & Pandemia - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Miłość, Seks & Pandemia

Miłość, Seks & Pandemia - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 04, 2022Unknown114 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Miłość, Seks & Pandemia online?

W filmie pojawiają się trzy przyjaciółki i jedna krewna, wszystkie grane przez kobiety. Aktorka wciela się w postać rozwiązłej seksualnie dziennikarki z plotkarskiego tabloidu. Aktorka Anna Mucha znakomicie wciela się w swoją postać. Jako Trener Johnny, samotny mężczyzna, uczy innych samotnych mężczyzn, co powinni wiedzieć, aby przyciągnąć kobiety, aby ich polubiły.

Jej choroba zagrażała możliwości zagrania Nory, dlatego Małgorzata Rozenek-Majdan musiała zostać zastąpiona. Długotrwały i szczęśliwy związek jest dla niej mało prawdopodobny ze względu na wiek. W związku z tym uwodzi modela Alfa (Wojciech Sikora) i robi wszystko, by mieć go pod swoją kontrolą. W przypadku Olgi sytuacja wygląda inaczej. Jest ona szanowaną prawniczką, która trzyma się z polityczną prawicą. Jej spojrzenie na życie zmienia się jednak, gdy poznaje Baha (Leonardo Marques).

Fabuła i recenzja Miłość, Seks & Pandemia

W polskich teatrach niedawno odbyła się premiera „Miłości, seksu i pandemii” Patryka Vegi. To już drugi raz, kiedy Vega bierze udział w projekcie. W filmie występują aktorki Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wron, Magorzata Rozenek-Majdan oraz Patryk Vega. Vega, który również wyreżyserował film, nakręcił go. Czy spektakl, który został okrzyknięty nowatorskim, jest w stanie sprostać oczekiwaniom?

Choć spotykamy wiele osób, nie zawsze widać, jakie jest ich znaczenie. Striptizerka to w tej historii nazwa gry. Na początku opanowuje go zalew narkotyków i seksualnego fetyszyzmu. Jedynym powodem, dla którego nie jest winny w szerszym kontekście, jest fakt, że jego rodzice są Świadkami Jehowy. Podczas gdy jej zdolności i funkcje w produkcji rzeczywistości medialnej są prawdopodobnie oparte na komiksach o Supermanie, mamy tu gorliwą młodą dziennikarkę, która jest gotowa zrobić wszystko dla soczystego artykułu plotkarskiego. Feministka w imię zniesienia systemu kastowego oddała się również Beduinowi, który ma sześć żon. Jedna z fotografek zakochuje się jednak w swoim młodym modelu i natychmiast uprawia z nim seks.

Wartą uwagi produkcją jest Krime Story. Love Story Cały Film Online.

Miłość, Seks & Pandemia Patryka Vegi

Ludzie będą podekscytowani, gdy kontrowersyjny filmowiec powróci z nowym obrazem. W tym odcinku Patryk Vega opowiada o poczuciu izolacji, którego doświadcza podczas blokady. Magorzata Rozenek-Majdan jest jedną z kilku znanych aktorek i aktorów, którzy wystąpią w filmie, który wejdzie na ekrany kin 4 lutego.

Filmy Patryka Vegi rzadko kiedy nie przyciągają widzów. Spośród wielu filmów, które zrealizował ten kontrowersyjny reżyser. Czy jego nowy film będzie równie popularny jak poprzednie, to kwestia otwarta. Nie ulega wątpliwości, że ten film uraził wielu ludzi ze środowiska politycznego. Co więcej, nie pasuje on do aktualnego klimatu politycznego. Biorąc pod uwagę, jak powszechne w mediach stały się w ostatnich latach napaści na tle seksualnym i molestowanie, nie dziwi, że ruch MeToo zainspirował film o kobiecie gwałconej przez mężczyznę. Pod postacią Araba o blond włosach, persony wzorowanej na nacjonalistycznych ulotkach uwodzi Polskę. Ponieważ wychował się w patriarchalnej, islamskiej kulturze, która wymaga od mężczyzn lepszego traktowania kobiet niż kobiety mężczyzn.

Z kolei krytycy przyjęli najnowszy film Vegi w przeważającej większości negatywnie. „Założono, że będzie o seksie, zarazie i kobietach. Co gorsza, Patryk Vega nawet nie starał się, by jego nowy film dobrze wypadł w momencie premiery.

Miłość, Seks & Pandemia
Miłość, Seks & Pandemia
Miłość, Seks & Pandemia
Tytuł oryginalny Miłość, Seks & Pandemia
Ocena widzów: 2.1 32 głosów
Cda | Zalukaj 2 1 głosów
Udostępnienia0