What's happening?

Mulan - FILM ONLINE

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Mulan

Mulan

Mar. 25, 2020US. 120 Min.
Twoja ocena: 10
8.6 45 głosy

Opis

Mulan Oglądaj Online

Pewna kobieta, która nosiła imię Hua Mulan przebrała się za mężczyznę po to by wstąpić do cesarskiej armii. Miała ona jeden cel i zadanie, bowiem chciała pomóc swojemu ojcu, który był bardzo schorowany. Czy uda się wypełnić misję dzielnej wojowniczce?

Gdzie oglądać cały film Mulan 2020 Online ?

Mulan w kinach pojawi się 27 marca 2020 roku pod przewodnictwem znanego wszystkim już Disneya. Z tego znamy znaną wytwórnie filmową, że od wielu lat stawia na remake znanych i lubianych produkcji filmowych. Większa część filmów wydanych przez studio udają się świetnie i są uwielbiane przez widzów na całym świecie. Od pewnego czasu disney pracuje nad filmową wersją znanej wszystkim wersji animowanej z 1998 roku. Wymagania stawiane do tego filmu są ogromne, ze względu na masę wyróżnień poprzedniej wersji w formie bajki.

Kiedy patrzymy na nowy zwiastun filmu Mulan online, najbardziej rzuca się w oczy zmieniony kierunek filmu. Nie jest to typowo powtórzona historia tak jak było to w filmie Król Lew z 2019 rokuPowiedziałbym, że mamy do czynienia z całkowicie innym filmem ale bazującym na tej samej historii. Myślę, że ten zabieg był potrzebny choć spotkałem się z opiniami fanów żalącymi się na brak ich ulubionych postaci z animowanej bajki. Na nową produkcję Mulan cda czeka ogromna ilość fanów i widzów na całym świecie. Z całą pewnością film uraczy nas pięknymi kolorowymi krajobrazami oraz niesamowitymi i widowiskowymi scenami sztuk walki.

Mulan 2020 Cały Film cda zalukaj vider

Film Mulan to produkcja, na którą wydano 300 mln dolarów

Produkcja ta jest superprodukcją, o budżecie filmowym sięgającym 300 mln dolarów. Zaskoczeniem dla widzów będzie fakt zastąpienia zabawnego smoka Mushu na rzecz nowego przyjaciela feniksa. Reżyserką filmu jest Niki Caro znana z wcześniejszych produkcji „Ania, nie Anna” czy „Azyl”. W główną rolę „Mulan” wciela się chińska aktorka Liu Yi Fei, znana z filmów „Once Upon a Time” czy „Return of the Condor Heroes”.

Film Mulan online po polsku z 2020 roku jest nadchodzącym epickim dramatem ze scenariuszem Ricka Jaffy, Amandy Silver , Lauren Hynek i Elizabeth Martin wyprodukowanym przez znane z animowanych bajek studio Walt Disney. Ciekawostką może być to, że plany do filmu pojawiły się już na początku 2010 roku. Zdjęcia do filmu rozpoczęto w sierpniu 2018 roku, które odbywały się w Nowej Zelandii oraz Chinach.

Obsada filmu Mulan cda:

 • Liu Yifei (Mulan)
 • Xana Tang (siostra Mulan)
 • Tzi Ma (ojciec Mulan)
 • Donnie Yen
 • Jet Li
 • Gong Li
 • Jason Scott Lee
 • Yoson An
 • Ron Yuan
 • Doua Moua
 • Jimmy Wong
 • Chen Tang

W wersji animowanej z 1998 roku wszyscy pamiętamy historię miłosną pomiędzy bohaterką a kapitanem Li Shangiem. Niestety w obecnej wersji filmu nie zobaczymy tego samego epizodu, gdyż postać Li Shang nie pojawi się w ogóle. Zatem nie zobaczymy lubianego musicalu ani historii miłosnych tylko typowo przygodowy film. Ciężko powiedzieć jak to odniesie się w statystykach filmu, ponieważ znana sprzed dwudziestu lat bajka opowiadała zupełnie inną historię. Podobno legenda głosi, że Mulan istniała naprawdę. Dodaje to całej historii kunszt i klasę.

Czy produkcja osiągnie sukces swojej poprzedniczki z 1998 roku ?

Mulan jest filmem odpowiednim dla młodej widowni jak i dla tej starszej. Głównie przez piękne przesłania jakie niesie ze sobą film. Jej przesłanie jest takie żeby zawsze pozostać sobą bez względu na to co się wydarzy, by móc później z dumą spojrzeć w lustro. Bohaterka całego filmu jest na tyle zdeterminowana by ruszyć na wojnę nie tylko na ratunek ojcu ale by obronić honor swojej rodziny. W rezultacie całe Chiny mogą być dumne z Mulan, gdy ta ratuje cesarza. Tym razem również możemy oglądać bohaterkę jako waleczną, twardą i zawziętą kobietę, której nic nie stanie na drodze. Mulan jest mistrzynią kung-fu oraz posiada mistrzowską precyzję władania mieczem. Mulan online pl jest to film, który trzeba obejrzeć.

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Tytuł oryginalny Mulan

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Gong Li isXian Lang
Xian Lang
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.
Udostępnienia113