What's happening?

Niewidzialny człowiek 2020 - CAŁY FILM ONLINE HD

 • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
 • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
 • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
 • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Niewidzialny człowiek 2020

Niewidzialny człowiek 2020 - CAŁY FILM ONLINE HD

Feb. 26, 2020AU. US. 124 Min.9.0
Twoja ocena: 10
8.5 8 głosy

Gdzie obecnie obejrzeć cały film Niewidzialny człowiek online?

Niewidzialny człowiek (org. The Invisible man)  to horror z 2020 roku wyreżyserowany przez Leigh’a Whannell’a. Temat niewidzialnego człowieka interpretowany był na różne wszelakie sposoby począwszy od kina po telewizję. Wydawać by się mogło, że nie da się nic więcej dodać do tej historii. Jednak reżyser filmowy udowodnił, że jest inaczej. Zinterpretował wszystko w sposób, który potrafi wywoływać dreszcze na ciele oglądając każda minutę produkcji. Fabuła rozpoczyna się w momencie ucieczki Cecilii (Elisabeth Moss) pod osłoną nocy od swojego partnera Adriana (Oliver Jackson-Cohen). Jej partner znęcał się nad nią psychicznie, gnębił, poniżał i starał się ją kontrolować przez kilka lat ich trwającego związku. Decydował praktycznie o każdej decyzji z życia kobiety, potrafił wybierać co ma zjeść, jakie ubranie założyć czy z kim ma rozmawiać. Był dla niej brutalnym potworem, którego żadna kobieta nie chciała by mieć w swoim domu.

Pewnego dnia Cecilia, postanawia odciąć się i uwolnić od swojego faceta porzucając związek, w którym obecnie się znajduje. Adrian, kiedy dowiedział się o całej sytuacji, w sposób egoistyczny postanowił popełnić samobójstwo. Partner w napisanym przez siebie testamencie postanowił zapisać swojej ukochanej 5 milionów dolarów, które mają być wypłacane po 100 tys. miesięcznie. Warunek, jaki kobieta ma spełnić by pełnoprawnie otrzymywać pieniądze to brak konfliktu z prawem oraz nie może ona zostać uznana za niepoczytalną. Bohaterka zaczyna wątpić w śmierć mężczyzny myśląc, że ten czai się w ukryciu i obserwuje jej życie. Patrząc na obraz filmu nie do końca wiemy czy są to jej omamy czy faktyczna i realna rzeczywistość.

Niewidzialny człowiek cały film cda 2020

Dobry dreszczowiec w stylu horroru

Cały film zaczyna się niekoniecznie jak większa część znanych nam horrorów np.Małgosia i Jaś„. Tutaj od pierwszych scen na ekranie możemy zaobserwować niepokój, który będzie ciągnąc się do ostatniej minuty filmu. Elisabeth Moss, czyli główna bohaterka filmu znana jest z serialu „Opowieść podręcznej” czy z horroru „To my„. Kobieta przygotowywała się do ucieczki od swojego tyrana długo i starannie tak by zrobić to raz a porządnie. W realizacji całego planu pomagać jej będzie siostra wraz przyjacielem (Aldis Hodge). W filmie możemy odnieść się do tematu jakim jest nękanie ludzi w internecie i realnym świecie. Problem, który dotyka co raz większą część społeczeństwa, w szczególności jeżeli chodzi o nękanie internetowe. Moment, w którym Cecilia postanowiła się uwolnić od swojego oprawcy nie oznacza końca jej problemów.

Obsada filmowa „Niewidzialny człowiek”:

 • Elisabeth Moss
 • Oliver Jackson-Cohen
 • Harriet Dyer
 • Aldis Hodge
 • Storm Reid
 • Michael Dorman
 • Benedict Hardie
 • Renee Lim
 • Brian Meegan
 • Nick Kici
 • Vivienne Greer i inni.

Elisabeth Moss do tych scen nadaje się perfekcyjnie, ponieważ od początkowych scen jesteśmy w stanie się z nią utożsamić oraz współczuć kobiecie tego co napotkała na swej drodze. Reżyser Leigh Whannell świetnie obsadził aktorów w swoich rolach, gdyż każdy odnajduję się perfekcyjnie. Natomiast gra obrazem i efekty wizualne są perfekcyjne. Uważam, że scenariusz oraz gra dźwięków są dobre, gdyż dopracowane jest wszystko w każdym detalu tej produkcji. Dawno puszczano w kinie tak efektywnego i dobrego horroru, który trzyma w napięciu swojego widza od początkowych minut do samego końca.. Całość jest tak przerażająca i ponura, że ciarki na ciele pojawiają się co chwilę. Cała produkcja trzyma klimat, który zapewni dobre kino przed telewizorami. To produkcja, obok której nie przejdziemy obojętnie, ponieważ całość warto oglądać ze względu na emocję jakie towarzyszą podczas seansu.

Niewidzialny człowiek 2020
Niewidzialny człowiek 2020
Niewidzialny człowiek 2020
Niewidzialny człowiek 2020
Niewidzialny człowiek 2020
Tytuł oryginalny The Invisible Man
Cda | Zalukaj 7.1 916 głosów

Reżyser

Obsada

Elisabeth Moss isCecilia Kass
Cecilia Kass
Aldis Hodge isJames Lanier
James Lanier
Storm Reid isSydney Lanier
Sydney Lanier
Michael Dorman isTom Griffin
Tom Griffin
Harriet Dyer isEmily Kass
Emily Kass
Oliver Jackson-Cohen isAdrian Griffin
Adrian Griffin
Renee Lim isDoctor Lee
Doctor Lee
Sam Smith isDetective Reckley
Detective Reckley
Udostępnienia9