What's happening?

Noc w przedszkolu - CAŁY FILM ONLINE HD

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

ONLINE HD 229 Wyświetleń Report Error

  • Zwiastun filmuyoutube.com
Noc w przedszkolu

Noc w przedszkolu - CAŁY FILM ONLINE HD

Dec. 28, 2022Poland97 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Noc w przedszkolu online?

Młody mężczyzna sabotuje próbę jasełek, aby uniemożliwić grupie ekscentrycznych rodziców i nauczycieli wyrzucenie z przedszkola syna swojej dziewczyny.

Oryginalne filmy pełnometrażowe Netflixa nie odniosły sukcesu. W większości były to epickie porażki. Jak pokochałem gangstera Macieja Kawulskiego to ostatni film, który zyskał sympatię niektórych widzów i recenzentów, choć i tu reakcje były mieszane.

Noc w przedszkolu – czy to dobry tytuł do obejrzenia?

Znacznie korzystniejsze dla platformy okazały się seriale. Drugi sezon Rojstu i Wielka woda wypadły wyjątkowo dobrze jak na swoje seriale. Najnowszy serial, Brokat, też nie był zły. W efekcie jego reżyser Rafał Skalski uraczył nas pełnometrażową czarną komedią. Przedszkolny sleepover Główny bohater, Eryk (Piotr Witkowski), wysyła swoją dziewczynę, Dorotę (Masza Wągrocka), w jej zastępstwie, na zebranie rady rodziców w przedszkolu, do którego uczęszcza ich syn, Tytus.

Sprawdź też serial – Wiedźmin: Rodowód krwi. 

Na pierwszy rzut oka wygląda to na dość proste zadanie. Podążać za prowadzącym, udawać zainteresowanie tym, co rodzice mają do powiedzenia, a potem wyjść. Jednak Justyna (Lena Góra), przewodnicząca rady rodziców, postanowiła wyrzucić Tytusa ze szkoły, gdyż jej zdaniem stanowi on zagrożenie dla innych uczniów i nie pasuje do takiego miejsca. W związku z tym Eryk postanawia sabotować cele Justyny, zabiegając o względy pozostałych rodziców w radzie.

Noc w przedszkolu
Tytuł oryginalny Noc w przedszkolu
Ocena widzów: 5.8 266 głosów
Cda | Zalukaj 6 14 głosów
Udostępnienia0